Zrecenzowano: 4 września 2019

Byliśmy w hotelu w 2 rodziny z dzieciakami (2-13 lat). Mieliśmy pokoje w budynku bocznym - w pokojach czysto, dużo miejsca, duże szafy, ładnie, przyjemnie, wi-fi działało bardzo dobrze. Sprzątanie na zawołanie, co prawda z małym napiwkiem (1-2 dolary), ręczniki wymieniane na bieżąco. Jedzenia mnóstwo o każdej porze- na stołówce, w barach przy plaży, przy basenach. Uważam że każdy mógł sobie coś wybrać. Poza jedzeniem na stołówce- frytki, pizza, burgery, gofry, lody, warzywa, owoce, napoje. Atrakcji codziennie dużo- animatorzy dla dzieci, piana party, wieczorne występy- jeśli ktoś lubi takie atrakcje, nie będzie się nudził. Obsługa, animatorzy bardzo, bardzo mili, sympatyczni, otwarci zaczepiają, zagadają, zawsze się uśmiechną. Przy basenach (leżaki) i w restauracji raczej miejsc nie brakowało, czasem może trzeba było chwilę poczekać. Aquapark dla dzieci super- płytkie baseny przy zjeżdżalniach, woda ciepła, morze piękne, ale niestety kamienista plaża- polecam buty do wody. Teren wokół hotelu zadbany- stoliki, krzesła, hamaki, leżaki, dużo zieleni.
Kilka minusów- przede wszystkim bardzo głośna muzyka przez cały dzień (10:00-22:00) przy scenie i basenach, kamienista plaża, duży spadek do morza, ogólny zamęt w recepcji (dużo ludzi miało problemy z pokojami- nie dostawali tego, który rezerwowali) i narzekanie gości na budynek główny (małe pokoje, małe balkony, mało i małe szafy, niezbyt czyste łazienki i pokoje)- natomiast ja nie byłam, tylko dużo gości narzekało.
My ogólnie jesteśmy bardzo zadowoleni- za tą cenę moje oczekiwania zostały zaspokojone!

1  Dziękujemy, Magdalena D
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu uważam za udany,za nie wielkie pieniądze, jak bym dała za 2+2 11 tys. to był była bardzo zła. Hotel robi wrażenie przez agua park, potem wszytko pęka, pokoje małe , łazienki okropne, sprzątnie ogranicza się do zasłania łóżka i zmiany ręczników( czasami wręcz do złożenia ręczników brudnych), lodówka ledwo działająca nie uzupełniana, telewizor nie działał ale to nie był problem . Obsługa miła, uśmiechnięta,jedzenie monotonie nie pisze tu o śniadaniowych czy obiadach bo na nie nie chodziłam ale kolacjach które powinny być urozmaicane . Dobre jedzonko przy plaży. Animacja bardzo słaba , wieczorem wręcz okropna o dyskotece czy wieczornej zabawie dla dorosłych można zapomnieć . A najbardziej mnie denerwowało zamykanie restauracji 15 minut przed czasem już nie wpuszczali na sale i o prowiancie na wycieczki fakultatywne tez można zapomnieć, nikt nie wiedział o co chodzi. Ogólnie pobyt za niewielkie pieniądze polecam natomiast przy większym budżecie szukajcie lepszego hotelu. Zaznaczę że byliśmy grupą i każdy z nas ma podobne zdanie na temat hotelu. Pozdrawiam

Dziękujemy, Pani Z
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Fakt łazienki wymagają remontu ale bez przesady.Zlotych klamek nie ma ale pokoje sprzątanie codziennie posciel ,reczniki również codziennie zmieniane ,jedzenie dobre , owoców mogłoby być więcej, pieczywo świeżutkie Plaza piaszczysta lecz przy wejściu do morza kamyki potrzebne buty do wody .Nam bardzo się podobało, myślimy o powrocie.

Dziękujemy, AleksandraM2450
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel SUNEO AQUA PLAŻA, RIWIERA TURECKA w miejscowości Karaburun o niskim standardzie jak na Turcję.Niedociągnięcia nadrabia aqua park dla dzieci i dorosłych, animacji w ciągu dnia brak, wieczorem słaba jakość,
darmowe wifi prawie nie działa. Pokoje dla mało
wymagających ok, łazienki tragedia, brud, syf i grzyb, powinny być koniecznie wyremontowane. Jedzanie w porównaniu z innymi hotelami słabe , i mało różnorodne, bardzo mało owoców. Obsługa
fantastyczna, sympatyczni zawsze uśmiechnięci i
pomocni, lecz mało mówiący po angielsku. Główni goście hotelu to Polacy, Rosjanie i Anglicy...

Dziękujemy, M-a M
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Hotel o niskim standardzie jak na Turcję. Jednak niedociągnięcia nadrabia aqua parkiem, animacjami, darmowym wifi oraz lokalizacją. Pokoje dla mało wymagających ok, łazienki powinny koniecznie zostać wyremontowane. Jedzanie bardzo dobre. Obsługa fantastyczna, sympatyczni zawsze uśmiechnięci i pomocni. 90% gości to Polacy

Dziękujemy, Katarzyna K