Alanya
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Pobyt w hotelu uważam za udany,za nie wielkie pieniądze, jak bym dała za 2+2 11 tys. to był była bardzo zła. Hotel robi wrażenie przez agua park, potem wszytko pęka, pokoje małe , łazienki okropne, sprzątnie ogranicza się do zasłania łóżka i zmiany ręczników( czasami wręcz do złożenia ręczników brudnych), lodówka ledwo działająca nie uzupełniana, telewizor nie działał ale to nie był problem . Obsługa miła, uśmiechnięta,jedzenie monotonie nie pisze tu o śniadaniowych czy obiadach bo na nie nie chodziłam ale kolacjach które powinny być urozmaicane . Dobre jedzonko przy plaży. Animacja bardzo słaba , wieczorem wręcz okropna o dyskotece czy wieczornej zabawie dla dorosłych można zapomnieć . A najbardziej mnie denerwowało zamykanie restauracji 15 minut przed czasem już nie wpuszczali na sale i o prowiancie na wycieczki fakultatywne tez można zapomnieć, nikt nie wiedział o co chodzi. Ogólnie pobyt za niewielkie pieniądze polecam natomiast przy większym budżecie szukajcie lepszego hotelu. Zaznaczę że byliśmy grupą i każdy z nas ma podobne zdanie na temat hotelu. Pozdrawiam

Dziękujemy, Pani Z
Zrecenzowano: 6 sierpnia 2019

Fakt łazienki wymagają remontu ale bez przesady.Zlotych klamek nie ma ale pokoje sprzątanie codziennie posciel ,reczniki również codziennie zmieniane ,jedzenie dobre , owoców mogłoby być więcej, pieczywo świeżutkie Plaza piaszczysta lecz przy wejściu do morza kamyki potrzebne buty do wody .Nam bardzo się podobało, myślimy o powrocie.

Dziękujemy, AleksandraM2450
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel SUNEO AQUA PLAŻA, RIWIERA TURECKA w miejscowości Karaburun o niskim standardzie jak na Turcję.Niedociągnięcia nadrabia aqua park dla dzieci i dorosłych, animacji w ciągu dnia brak, wieczorem słaba jakość,
darmowe wifi prawie nie działa. Pokoje dla mało
wymagających ok, łazienki tragedia, brud, syf i grzyb, powinny być koniecznie wyremontowane. Jedzanie w porównaniu z innymi hotelami słabe , i mało różnorodne, bardzo mało owoców. Obsługa
fantastyczna, sympatyczni zawsze uśmiechnięci i
pomocni, lecz mało mówiący po angielsku. Główni goście hotelu to Polacy, Rosjanie i Anglicy...

Dziękujemy, M-a M
Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Hotel o niskim standardzie jak na Turcję. Jednak niedociągnięcia nadrabia aqua parkiem, animacjami, darmowym wifi oraz lokalizacją. Pokoje dla mało wymagających ok, łazienki powinny koniecznie zostać wyremontowane. Jedzanie bardzo dobre. Obsługa fantastyczna, sympatyczni zawsze uśmiechnięci i pomocni. 90% gości to Polacy

Dziękujemy, Katarzyna K
Zrecenzowano: 10 maja 2019

Na samym początku jak trafiliśmy do hotelu, przywitała nas Pani w recepcji, której niestety poziom języka angielskiego nie pozwalał na dobre komunikowanie się. Momentalnie trafiliśmy do pokoju, ku naszemu szczęściu nie musieliśmy czekać do zwolnienia się go. Pokój czysty, fajnie przyrządzony. Niedziałający telewizor, lampka na balkonie oraz przeciekający prysznic - podłoga w łazience ciągle mokra. Obiekt dobrze zorganizowany, wszystko co potrzebne na miejscu. Jedzenie dobre, a obsługa na sali wyśmienita. Gdy tylko kończyło Ci się picie, zaraz ktoś stał by Ci z powrotem napełnić szklankę. Komunikację z barmanami, kelnerami czy ratownikami uważam za dobrą, przyjaźni i pomocni ludzie. W momencie gdy dowiedzieli się o naszych świeżych zaślubinach zorganizowali nam romantyczną kolacje, oraz szampana i owoce na wieczór do pokoju. W naszym przypadku nie koniecznie potrzebne, lecz duże wrażenie robi aqua park dla dzieci, czy mini disco organizowane codziennie. Jak będę mieć własną pociechę, z chęcią odwiedzę to miejsce jeszcze raz ze względu na dużą ilość atrakcji dla dzieci.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Paulina H