Alanya
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Dostaliśmy piękny pokój w piwnicy z widokiem na nogi chodzących na tarasie gości. Wielkim plusem takiej lokalizacji było, że do późna w nocy mieliśmy występy i pokazy na pełny regulator, dzięki czemu nie było potrzeby wychodzić z pokoju. Kolejnym plusem były niezrozumiałe dla nas Animacje w pięknym języku rosyjskim, dzięki czemu nie musieliśmy wiedzieć, o co chodzi. Komfort w pokoju zapewniało nam odpowiednie nawilżanie ze spływającej z klimatyzatora wody, które na pewno uzdrowiło nasze oskrzele. Oczywiście było jeszcze wiele więcej atrakcji, których nigdy nie zapomnimy. Hotel, dzięki swojemu staremu stylowi pozwolił nam się przenieść w zamierzchłe czasy, co było niesamowitym przeżyciem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie bierzcie pokoi w starej części, przy bookowaniu pytajcie się o to!
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, cozacz
Zrecenzowano: 3 lipca 2019

Czułam się tam jak w domu! Bardzo klimatyczny hotel, z 3 min. Dojściem do morza, i widokiem na góry. Jedzenie smaczne, w większości tureckie, hotel czysty, w1/2 nowiuśki, a ludzie przemili! Byłyśmy tam tydzień, wrocilybysmy tam bardzo chętnie.

Dziękujemy, Paulina P
Zrecenzowano: 24 września 2018

Hotel posiada nową i starą część, jeżeli chodzi o pokoje. W starej części pokoje pozostawiają wiele do życzenia. Największym minusem jest stan łazienki i wielkość pokoju(ciężko rozłożyć nawet walizkę na podłodze). Ogólnie da się przeżyć(jest klimatyzacja, tv, duże łóżko), ale na pewno nie jest to standard 4 gwiazdek. W nowej części to w ogóle inny świat - żadnych zastrzeżeń. Restauracja i jedzenie na plus, nigdy niczego nie brakowało. Miła pani w recepcji, wszystko udało się załatwić, nawet zmianę pokoju z pomocą rezydentki. Co wieczór w hotelu odbywały się jakieś pokazy. Hotel położony przy głównej ulicy Oba, więc trzeba się liczyć z głośną muzyką do północy. Większość w hotelu to Polacy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepiej wybrać nową część, ale trzeba się liczyć z głośną muzyką w hotelu jak i na ulicy.
Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, Podroznikbdg
Zrecenzowano: 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel 3 gwiazdkowy nie 4, jedzenie 4/5, bardzo maly basen przy hotelu, lezaki na plazy sprzedawane w hotelu 4 eur za zestaw, samemu mozna kupic za 2 euro, muzyka gra do 23 codziennie, bardzo glosno ja slychac w pokoju, receocja nie reaguje na prosby o wyciszeniu, jesli ktos przyjechal odpoczac to nie polecam.

Termin pobytu: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Sightseer496569
Zrecenzowano: 23 maja 2017

Wróciłam z tego hotelu 3 dni temu. Hotel spełnił moje oczekiwania . Miałam pokój na 5 piętrze z pięknym widokiem na miasto. Pokoje są czyste, łazienki dodrze wyposażone. Jedzenie jak dla mnie było bardzo smaczne, duży wybór warzyw i owoców, wspaniałe dania z grilla. Obsługa hotelu jest bardzo miła, spełniające wszelkie prośby. Jeden z pracowników z własnej inicjatywy zawiózł mnie w środku nocy do dyżurnej apteki po potrzebne lekarstwo, byłam tym gestem bardzo mile zaskoczona, tym bardziej, że lek okazał się pomocny i to uratowało moje wakacje w Alanji.

Termin pobytu: maj 2017
3  Dziękujemy, Zdzislaw M