“Pyszny Kebab”
Oztat Kebap — recenzja

Oztat Kebap
Nr 74 wśród 749 Restauracje (Alanya)

Według mnie najlepszy kebab w mieście , godny polecenia niskie ceny i obsługa przemiła, najlepsze jedzenie jakie spotkało mnie w Alanyi

Dziękujemy, 844wiktoriad

Zrecenzowano 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Rewelacyjny kebab, podany w fajny sposób. Obsługa mówiąca po angielsku. Usytuowana z tyłu poczty ale warto poszukać.

Dziękujemy, 178jacekg
Zrecenzowano 15 sierpnia 2019

Miła obsługa, przepyszny kebap chyba we wszystkich wydaniach :) soczysty arbuz po posiłku. Baaardzo polecam.

Dziękujemy, Monika C
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie i przemiła obsługa, w szczególności Iskender kebab. The best kebap in Alanya! Thank you! M&K

1  Dziękujemy, Zenon M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Yusuf G, Sahibi, Oztat KebapOdpowiedź udzielona 4 września 2019

Zrecenzowano 21 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

To jest moje ulubione miejsce w Alanyi, jedzenie jest przepyszne, obsługa na najwyższym poziomie, wszyscy są mili, uśmiechnięci. Szef kuchni jest mistrzem Każda potrawa jest poezją smaku. Uwielbiam ten klimat i będę polecać zawsze i wszystkim

1  Dziękujemy, Asia943

Byłeś(-aś) w Oztat Kebap? Podziel się wrażeniami!