Zrecenzowano: 4 września 2019

Hotel spokojny z piękną roślinnością w restauracji, przemiła właścicielka. Co do posiłków to szwedzki stół, ale na kolację zawsze było coś innego i nie zdarzyło się nam, żeby czegoś brakowało. Do kolacji nie ma napojów.
Śniadanie w zasadzie zwykle to samo, zmieniało się tak jakby "śniadaniowe główne danie" (parówki, jajecznica, racuchy itp) do śniadania podawane napoje.
Nasz pokój bardzo mi się podobał. Fajny hotel jeżeli ktoś chce pozwiedzać i np wyjsć na cały dzień. do centrum promenadą przy plaży 4,5 km - trochę się idzie, ale fajny spacerek. I fajnie, że hotel nie w samym centrum tętniącego życia Alanya, tylko w spokojnym miejscu. Plaża zaraz przy hotelu, wystarczy przejść przez ulicę, ale warto pamiętać, że są kamienie, więc buty do wody trzeba wziąć koniecznie.
Jak ktoś chce zadać więcej pytań to zapraszam na instagram: inspirujsiebie
a hotel też ma swój insta: anikhotel

Dziękujemy, InspirujSiebie
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

na wstępnie pragnę zaznaczyć, że hotel jest bardzo ładny, zadbany, ładnie urządzony i czysty. co nam sie bardzo nie podobało to jedzenie. ale nie jakość, bo wszystko było bardzo pyszne, ale ilość! dosłownie prawie biliśmy się o jedzenie- było bardzo mało, nie starczało dla wszystkich. kolacja była podawana od 19. głupio sie czuliśmy, bo już przed 19 wszyscy stali jak sępy i czekali na otwarcie drzwi. po pierwszym dniu pobytu wiedzieliśmy dlaczego- żeby po prostu zjeść i główna danie i deser a nie jedno albo drugie. jednego dnia przyjechaliśmy na kolacje o 19.45 i nie było kompletnie nic (załączam zdjęcie, żeby nie posądzono mnie, że kłamię)!!! kucharz widząc naszą irytację ugotował jakiś makaron z sosem pomidorowym i rzucił na tacę. przykre. jedzenie mimo że bardzo dobre było monotonne- codziennie to samo na sniadanie i kolację.
poza tym hotel mi sie podobał, bo było czysto i ładnie. mają bardzo piękny ogród. panowie z obsługi mili i uprzejmi, natomiast panie (turczynki) patrzą-szczególne na kobiety- jakby chciały zabić wzrokiem. basen tez ok, ale leżaków stanowczo za mało w stosunku do gośći. i jeszcze jedna ważna informacja- na stronie TUI jest napisane, że hotel jest przy piaszczystej plaży- chciałam zaznaczyć, że jest to błąd. plaża jest kamienista.

Dziękujemy, alina2651
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo spokojne miejsce, bez hałaśliwych animacji, sympatyczna obsługa, bardzo dobre jedzenie. Pokoje odnowione, czyściutko. Plaża niezatłoczona, nawet w środku sezonu. W hotelu przeważają goście z Niemiec. Polecam gorąco. 4 gwiazdki

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel w drugim rzędzie budynków, z wyższych pięter widok na morze.
Dziękujemy, asia0806
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Przed wyjazdem naczytałem się różnych opinii o tym hotelu i chciałbym teraz dodać parę słów od siebie. Hotel należy do tych nieco mniejszych, osadzonych w dzielnicy turystycznej. Hotel składa się z ogrodu botanicznego przy barze oraz basenie na parterze, małej restauracji oraz z części mieszkalnej - 5 pięter, na każdym po 3 pokoje: dwójka, trójka i apartament z kuchnią. Byłem zakwaterowany w trójce odnowionej w 2015 roku. Położenie wspaniałe, bardzo blisko głównej drogi przy plaży, plaża szeroka, żwirowa z łagodnym wejściem do lazurowego Morza. Dementuję tutaj pierwszą opinię - że wejście jest kamieniste, sam sprawdziłem, wystarczy przejść z 20 m w bok i jest normalne. Na plaży liczne restauracje i kawiarnie, na uwagę mogę polecić jedzenie serwowane przy barze, przy wejściu 13tym, tuż pod fontanną - jedzenie wyśmienite, za ok 25 zł można zjeść przepyszną Donner Pizzę. Klimatyzacja w pokoju, niestety nie ma sejfu, dodatkowo płatny. Czytałem też o jakimś śmierdzącym psie, żadnego takiego tam nie ma. Jeden basen, bez animacji i nagabujących turystów do zabawy animatorów - dla mnie plus. Jedzenie, no cóż, nie jest rewelacyjne, śniadania skromne, kolacje dużo lepsze, można się najeść, ale na jakieś rozkosze kulinarne bym się nie nastawiał, lepiej pójść do wspomnianej restauracji na plaży i sobie dogodzić jakimś tureckim wrapem, polecam wspomnianą już restaurację z czerwonymi stolikami. Z hotelu blisko na przystanek, sklepów, marketu Migros. Przeźyliśmy wspaniały czas. Warto zabrać ze sobą kocyk i ręczniki na plażę oraz mydło pod prysznic, bo niestety ścienne mydło jest tylko przy umywalce. Jest lodówka, ale nie ma czajnika, zabraliśmy ze sobą małą grzałkę i parzyliśmy sobie herbatkę. Zawsze też zabieramy ze sobą małe żelazko, bardzo przydatne. Dla lubiących taką formę spędzania urlopu, bez all inclusive, ale z wyjściami na miasto - idealne! :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto zdecydować się na trójkę będąc w parze.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy to miejsce blisko plaży . Hotel czysty obsługa miła urozmaicone jedzenie świeże bardzo mało Polaków większość Niemców bardzo dobra lokalizacja. Jeden duży minus to pies który codziennie był w jadalni . Żebrał śmierdział , a obsługa nawet nie reagowała. Dlatego chętnie bym wróciła do tego hotelu z narzeczonym pod warunkiem że nie będzie tego psa ;)
Tak po za tym nie mam żadnych zarzutów.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, ewelinawZ2181CB