Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

na wstępnie pragnę zaznaczyć, że hotel jest bardzo ładny, zadbany, ładnie urządzony i czysty. co nam sie bardzo nie podobało to jedzenie. ale nie jakość, bo wszystko było bardzo pyszne, ale ilość! dosłownie prawie biliśmy się o jedzenie- było bardzo mało, nie starczało dla wszystkich. kolacja była podawana od 19. głupio sie czuliśmy, bo już przed 19 wszyscy stali jak sępy i czekali na otwarcie drzwi. po pierwszym dniu pobytu wiedzieliśmy dlaczego- żeby po prostu zjeść i główna danie i deser a nie jedno albo drugie. jednego dnia przyjechaliśmy na kolacje o 19.45 i nie było kompletnie nic (załączam zdjęcie, żeby nie posądzono mnie, że kłamię)!!! kucharz widząc naszą irytację ugotował jakiś makaron z sosem pomidorowym i rzucił na tacę. przykre. jedzenie mimo że bardzo dobre było monotonne- codziennie to samo na sniadanie i kolację.
poza tym hotel mi sie podobał, bo było czysto i ładnie. mają bardzo piękny ogród. panowie z obsługi mili i uprzejmi, natomiast panie (turczynki) patrzą-szczególne na kobiety- jakby chciały zabić wzrokiem. basen tez ok, ale leżaków stanowczo za mało w stosunku do gośći. i jeszcze jedna ważna informacja- na stronie TUI jest napisane, że hotel jest przy piaszczystej plaży- chciałam zaznaczyć, że jest to błąd. plaża jest kamienista.

Dziękujemy, alina2651
Zrecenzowano: 17 sierpnia 2019

Bardzo spokojne miejsce, bez hałaśliwych animacji, sympatyczna obsługa, bardzo dobre jedzenie. Pokoje odnowione, czyściutko. Plaża niezatłoczona, nawet w środku sezonu. W hotelu przeważają goście z Niemiec. Polecam gorąco. 4 gwiazdki

Wskazówka dotycząca pokoi: Hotel w drugim rzędzie budynków, z wyższych pięter widok na morze.
Dziękujemy, asia0806
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Przed wyjazdem naczytałem się różnych opinii o tym hotelu i chciałbym teraz dodać parę słów od siebie. Hotel należy do tych nieco mniejszych, osadzonych w dzielnicy turystycznej. Hotel składa się z ogrodu botanicznego przy barze oraz basenie na parterze, małej restauracji oraz z części mieszkalnej - 5 pięter, na każdym po 3 pokoje: dwójka, trójka i apartament z kuchnią. Byłem zakwaterowany w trójce odnowionej w 2015 roku. Położenie wspaniałe, bardzo blisko głównej drogi przy plaży, plaża szeroka, żwirowa z łagodnym wejściem do lazurowego Morza. Dementuję tutaj pierwszą opinię - że wejście jest kamieniste, sam sprawdziłem, wystarczy przejść z 20 m w bok i jest normalne. Na plaży liczne restauracje i kawiarnie, na uwagę mogę polecić jedzenie serwowane przy barze, przy wejściu 13tym, tuż pod fontanną - jedzenie wyśmienite, za ok 25 zł można zjeść przepyszną Donner Pizzę. Klimatyzacja w pokoju, niestety nie ma sejfu, dodatkowo płatny. Czytałem też o jakimś śmierdzącym psie, żadnego takiego tam nie ma. Jeden basen, bez animacji i nagabujących turystów do zabawy animatorów - dla mnie plus. Jedzenie, no cóż, nie jest rewelacyjne, śniadania skromne, kolacje dużo lepsze, można się najeść, ale na jakieś rozkosze kulinarne bym się nie nastawiał, lepiej pójść do wspomnianej restauracji na plaży i sobie dogodzić jakimś tureckim wrapem, polecam wspomnianą już restaurację z czerwonymi stolikami. Z hotelu blisko na przystanek, sklepów, marketu Migros. Przeźyliśmy wspaniały czas. Warto zabrać ze sobą kocyk i ręczniki na plażę oraz mydło pod prysznic, bo niestety ścienne mydło jest tylko przy umywalce. Jest lodówka, ale nie ma czajnika, zabraliśmy ze sobą małą grzałkę i parzyliśmy sobie herbatkę. Zawsze też zabieramy ze sobą małe żelazko, bardzo przydatne. Dla lubiących taką formę spędzania urlopu, bez all inclusive, ale z wyjściami na miasto - idealne! :)

Wskazówka dotycząca pokoi: Warto zdecydować się na trójkę będąc w parze.
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Andrzej K
Zrecenzowano: 15 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Polecamy to miejsce blisko plaży . Hotel czysty obsługa miła urozmaicone jedzenie świeże bardzo mało Polaków większość Niemców bardzo dobra lokalizacja. Jeden duży minus to pies który codziennie był w jadalni . Żebrał śmierdział , a obsługa nawet nie reagowała. Dlatego chętnie bym wróciła do tego hotelu z narzeczonym pod warunkiem że nie będzie tego psa ;)
Tak po za tym nie mam żadnych zarzutów.

Termin pobytu: sierpień 2018
1  Dziękujemy, ewelinawZ2181CB
Zrecenzowano: 21 października 2018

Pokoje bardzo dobre, wyremontowane, sprzątane codziennie. W Hotelu byłam w lipcu, w czasie największych upałów. Było bardzo gorąco, nie dało się spać. Nie obwiniam oczywiście hotelu, ale należy mieć świadomość, że lipiec i sierpień to bardzo upalne miesiące. Klimatyzacja trochę poprawiała sytuacje, ale nie da się mieć jej włączonej cały czas, bo wtedy momentalnie się przeziębiam.
Hotel jest bardzo blisko morza, dosłownie obok. Morze było cudowne i ciepłe, ale wejście do morza jest bardzo niewygodne. Chodzi o ogromne głazy, które leżą na dnie, i których nie widać. Jeśli się chcę długo wchodzić do morza, albo chodzić po dnie, to można bardzo łatwo zranić stopy, więc uważajcie! Ratunkiem był pomost, z którego dużo ludzi się kąpie. Tam wchodzi się do wody schodami od razu do głębokiej wody, więc to jest opcja tylko dla umiejących pływać. Te głazy były naprawdę czymś okropnym, rozmawiałam ze sporą ilością ludzi, którzy też mieli problem z bezpiecznym wejściem do wody. Uważam, że hotel powinien o tym uprzedzić, albo chociaż mogą postawić jakieś tablice informacyjne na plaży.
Obsługa w hotelu była całkiem miła. Panie sprzątające były super, kelnerzy, którzy jednocześnie pracowali na recepcji, byli lekko obleśni i rzucali dwuznaczne komentarze. I trudno było się dogadać po angielsku.
Jedzenie. Bardzo dobre, dużo świeżych warzyw i owoców. Codziennie jadłam czereśnie i to było cudowne. Na kolacje podawano pyszne zupy. Kawa na śniadania niedobra, ale rzadko kiedy jest inaczej. Znalazłam dwa istotne dla mnie minusy :) 1. Brak napojów na kolacji. Można było coś sobie zakupić w barze, w którym ceny były dość drogie. W hotelu było sporo Niemców, którzy ZAWSZE kupowali napoje na kolacje, więc przy nich czułam się lekko zobowiązana kupić coś też. Ale dało się przeżyć :D Uważam że serwowanie jedzenia bez napoi jest zabiegiem, dzięki któremu hotel chcę zarobić na sprzedaży w barze, i wg mnie to jest lekko nie fair. Napój dokupiłam sobie tylko raz. 2. Mało tureckiego jedzenia, ale za to, nie wiadomo po co niemieckie ciasta (takie sobie). (T zn wiadomo, bo hotel ma niemieckich właścicieli i sporo niemieckich gości). Turecka kuchnia jest 3-cia na świecie pod względem różnorodności. Poza tym w Turcji jest ciepło, więc warzywa i owoce rosną tam lepsze niż np w Polsce. Przyjeżdżając do Turcji chcę jeść lokalne jedzenie, nie takie jak mam na co dzień w domu. Wieczór typowo Tureckiego jedzenia był raz na 7 dni. I to było boskie :)
Nie jedzcie w restauracjach obok hotelu, odejdźcie trochę dalej, i tam znajdziecie sporo knajpek z prawdziwym i tanim tureckim jedzeniem. Obok morza możecie zjeść za 30 zł. A koło dużej drogi, która jest z 10 min spacerem od wybrzeża można zjeść super Tantuni albo Lachmacun za ok 15 zł.
Polecam zwiedzić wzgórze, które widać z hotelu po prawej, odkrywają się stamtąd malownicze widoki. Można poobserwować górskie kozy i spotkać żółwia.
Ze względu na te głazy, mało kto jest na tej plaży obok hotelu, więc leżaki są bardzo tanie. Kosztują ok 10 zł, a jeśli coś się kupi, to leżak jest za darmo.

+clean beautiful rooms
+good food
-big stones on the bottom of the sea, it's complikated to go inside the sea, and no one in the hotel care to tell you about it
-not so much Turkish food, I love Turkish kitchen and want to eat Turkish deserts, not europeian cakes :)
-hotel don't serve drinks at the supper, you can buy drinks in the bar, and they are very pricy.

+чистые хорошие комнаты
+Вкусная еда
-камни на дне в море. Очень неудобно входить в море, можно поранится, и никто в отеле не предупреждает о том, что пляж такого качества. Купайтесь с пирса или купите тапочки для плаванья.
-мало турецкой еды. я не приезжаю в Турцию чтобы есть европейские торты )
-нет напитков на ужин. Можно купить в баре, но они дорогие.

Wskazówka dotycząca pokoi: Lepiej wybrać pokój na niższych piętrach, nie tak mocno się nagrzewa.
Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, Martofano