Piękne widoki

Zalany kanion wygląda pięknie. zielonkawa woda i wycieczka statkiem przez kanion robią nie lada... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Drizzt1133
Oświęcim, Polska
Zjawiskowa miejsce - piękne kolory wody!

Po rozczarowującym Pamukkale, nie spodziewaliśmy się czegoś szczególnego w tym miejscu: zapora... Przeczytaj więcej

bogus_awb860
Gdańsk, Polska

Zrecenzowano: 3 września 2019

Piękne, malownicze miejsce w górach. Dojazd autokarem najpierw pod zaporę a potem już pod przystań skąd wyruszamy w bajkowy rejs. Po drodze zapierające dech w piersi górskie widoki, wodospad, kormorany, kozice górskie. Podczas rejsu przerwa na orzeźwiającą kąpiel w krystalicznie czystej wodzie. Dzieciaki były zachwycone.
Polecam!!!

Dziękujemy, Obiezyswiat12
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Polecam wycieczkę do Green kanyon. Przepiękne miejsce z niezapomnianymi widokami.my jechaliśmy z biurem podróży "Wujek i Mariolka", sprawna organizacja wypadu i przemiła opiekunka grupy Pani Mine. Wycieczka do kanionu jest świetna odskocznia od zgielku hotelu i nie tak wyczerpująca jak np. Pamukkale. Gorąco polecam nawet dla rodzin z małymi dziećmi.

1  Dziękujemy, Tutek33
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny rejs w górskiej scenerii. Rejs statkiem trwa około 2 godzin. Widoki są bardzo ładne. Idealna jednodniowa wycieczka dla rodzin z dziećmi. Podczas rejsu była pół godzinna przerwa na kąpiel w kanionie.

Dziękujemy, maciejb939
Zrecenzowano: 28 lipca 2019

Wspaniałe widoki, które na długo pozostają w pamięci. Wycieczka do tego miejsca była bardzo dobrą decyzją. Podczas rejsu, było kilka postoi na kąpiele oraz posiłek.
Jednak przede wszystkim wspaniałe skały, zieleń wody, drzew. Jedyne o czym marzyłam to aby ten rejs był prywatny, abym mogła się napawać tym wszystkim w swoim tempie :) czyli 3 razy dłużej :)

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, aksatr
Zrecenzowano: 26 października 2018

Ponieważ jestem starym marynarzem nie jest dla mnie nowością to widziałem związane z wodą,ale są programy i miejsca do zwiedzenia których wcześniej nie widziałem.

Termin skorzystania z atrakcji: październik 2018
Dziękujemy, Czesław B