Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cudowny hotel w doskonałej lokalizacji. Tuż po przybyciu czekało na nas mile przywitanie, obsługa hotelu bardzo pomocna ( nie było problemu ze zmianą pokoju, pan przy bramie pomógł nam zatrzymać taksówkę która zawiodła nas do Sousse za 10 dinarow). Pokoje bardzo ładne, czyste, codziennie dostarczane żele, napoje, woda. W hotelu znajdują się sklepy (pamiątki, papierosy, biżuteria), stół do bilarda, pomieszczenie z dużym rzutnikiem gdzie lecą mecze, miejsce do palenia sziszy w cenie 10 dinarów. Kelnerzy bardzo mili, znają kilka zwrotów w języku polskim i próbują zagadywać. W restauracji jeśli kilka razy usiądzie się w tym samym miejscu ( ten sam kelner) to przy następnych razach zajmują miejsce, każdemu przynoszą napoje, wino lub piwo. Jedzenie jest bardzo dobre, można jeść również w strefie basenowej. Basen piękny, miejsca do leżakowania bardzo dużo, tak samo na plaży, czekają leżaki, ręczniki są w cenie. Na terenie hotelu znajduje się siłownia i basen kryty. Poza terenem hotelu można kupić pamiątki, trzeba się targować. Nasz pobyt uważam za bardzo udany, obsługa naprawdę na wysokim poziomie, wszyscy się uśmiechali, animatorzy zachęcali do gier i zabaw. Polecam serdecznie.

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Klaudiia098
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NizarM191, Directeur général, lti Bellevue ParkOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Klaudia,

Thank you for your positive comments.
We are so glad to hear that you enjoyed your stay with us!

We hope to see you again soon in lti Bellevue Park.

Kind regards,

Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byłem zawiedziony po wyzycie w tym hotelu, na dzień dobry dali mi nie ten pokój, miałem wykupiony widok na morze, a dali mi z widokiem na budowę, musiałem dwa razy chodzić aby mi dali pokój z umowy, w końcu go dostałem ale wszędzie były mrówki, nawet na stołówce widzieliśmy mrówki, jedzenie codziennie takie same, po paru dniach stało się monotonne, po za tym obsługa i animatorzy byli bardzo mili PS. Na dowód wrzucam zdjęcia

Dziękujemy, Mieto71
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Best hotel and wonderful staff they are helpful and friendly
Wszystko w jak najlepszym tego słowach znaczeniu-bardo miła obsługa ,na każdym kroku wszyscy bardzo pomocni oraz uśmiechmięci.Zdecydowanie polecam :)

Dziękujemy, Anna D
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Hotel duży, czysty, niedawno wyremontowany. Lokalizacja na plus gdyż jest położony bardzo blisko morza, z własnym kawałkiem plaży. Na terenie znajdują się baseny. Obsługa uprzejma, chętna do pomocy ( zamiana pokoju nie stanowiła problemu). Po przyjeździe (6.00 rano) czekaliśmy ok 20 minut i już nam przydzielono pokój, mimo,że doba hotelowa zaczyna się później. Wyśmienita kuchnia! Kolorowa, różnorodna, świeża. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Idealne miejsce na podróż poślubna i wakacje we dwoje. Jesteśmy z mężem zachwyceni i z pewnością tam wrócimy!

Dziękujemy, camillen716
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: NizarM191, Directeur général, lti Bellevue ParkOdpowiedź udzielona 29 lipca 2019

Dear Camillen,

Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie miłych komplementów. Mam nadzieję, że wkrótce znów się zobaczymy w Lti Bellevue Park.

Serdecznie,

Zrecenzowano: 19 maja 2019

Świetne położenie hotelu,fantastyczny apartament,bardzo wysoki standard obsługi hotelowej. Ze względu na częste podróże naprawdę mam porównanie... Do tego świetna baza wypadowa do zwiedzania Tunezji.. Szczególnie polecam pobyt na pustyni..!

Termin pobytu: maj 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, Jarek M