Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam bardzo hotel Jedzenia super kolacja każdego dnia jest urozmaicana, obsługa miła i zawsze pomocna Animatorzy the best atmosfera rewelacja. Pokoje są czyste, woda e basenie czysta, chociaż troszkę chłodnawa,ale tak poza tym naprawdę warto tu być. Bez obaw że coś będzie nie tak. Polecam bardzo

Dziękujemy, 104ewap
Zrecenzowano: 7 września 2019

Było Ekstra ❤️ Hotel Warty Polecenia . Wysoki Standard. Piękne Pokoje, duży Basen , codziennie sprzątane pokoje. Wszyscy Uśmiechnięci i bardzo życzliwi .Jedyne co powinno być poprawione to różnorodność posiłków , to według nas jedyny minus hotelu .
Ale zawsze będziemy Wracali do Naszych Wspaniałych Przyjaciół Animatorów świetnie prowadzone animacje, wieczore zabawy prowadzone na wysokim poziomie. SIMO, SISCO, ZICO, BIBO, RICO
WE LOVE YOU .

Dziękujemy, Ozdoba
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pokój i obsługa świetna. Jedzenie na najwyższym poziomie ;) Basen i morze gorące! Pogoda wyśmienita. Kelnerzy przemiału, duży wybór alkoholi, leżaki zawsze dostępne chociaż najlepiej z rana przyjść i zająć ;)

Dziękujemy, 287oliwiar
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz w Tunezji, mimo zmiennej pogody jesteśmy bardzo zadowoleni. Hotel zgodny z opisem, animatorzy sympatyczni i aktywni. Spełnił nasze oczekiwania w 99% , zdecydowanie polecam dla osób chcących odpocząć od głośnych i przepełnionych hoteli ☀️

Dziękujemy, annamI823VE
Zrecenzowano: 1 września 2019

Wraz z rodzina pojechaliśmy na tygodniowy urlop do Green Concord Park Palace. Urlop Uważam za Udany . Hotel bardzo Ładny , jedzenie całkiem spoko ale mógł by być większy wybór i różnorodność potraw. Animacje bardzo fajne chyba najlepsze jakie do tej pory widziałam . Sisco świetny Animator zawsze uśmiechnięty z pozytywna energia . Szkoda tylko ze trafiliśmy na Kiepska pogodę , ale na to nikt nie ma wpływu .

Dziękujemy, Martyna O