Zrecenzowano: 1 września 2019

Wraz z rodzina pojechaliśmy na tygodniowy urlop do Green Concord Park Palace. Urlop Uważam za Udany . Hotel bardzo Ładny , jedzenie całkiem spoko ale mógł by być większy wybór i różnorodność potraw. Animacje bardzo fajne chyba najlepsze jakie do tej pory widziałam . Sisco świetny Animator zawsze uśmiechnięty z pozytywna energia . Szkoda tylko ze trafiliśmy na Kiepska pogodę , ale na to nikt nie ma wpływu .

Dziękujemy, Martyna O
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel, piękny jak na zdjęciach!!! Obsługa bardzo miła. Jedzenie bardzo różnorodne i smaczne! Animatorzy najlepsi, dbają o to żeby sie nie nudzić na wakacjach i nie leżeć plackiem cały dzień! Najlepsi SISCO, ZICO, BIBO, RICO Polecam wszystkim!!

Dziękujemy, Ilonxx
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super hotel jedzienie pyszne, animatorzy kapitalni. Ogolnie polecam. Animatorka mira jest bardzo sympatyczna i przyjazna. Animacje bardzo ciekawe, na prosbe puszczali polska muzyke. Ogolnie nie ma sie do czego przyczepic.❤❤❤

1  Dziękujemy, 776bartekk
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam! Wspaniała obsługa, wszędzie bardzo czysto. Jest ogromny wybór jedzenia, picia i alkoholu. Wspaniali animatorzy, zwłaszcza animator Sisco, bardzo towarzyski i komunikatywny. Jeszcze raz bardzo polecam

Dziękujemy, jowitad685
Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetni animatorzy (Sisco) jest przemiłą osobą, zawsze uśmiechnięty i chętny do pomocy. Bardzo dużo animacji, codziennie zajęcia jogi, zumby i aqua aerobic. Hotel czysty, obsługa bardzo profesjonalna. Polecam!

Dziękujemy, N3238QYdamianw