Port El Kantaoui

Bardzo polecam ten hotel!!!!
Super obiekt, duży basen, fajne zjeżdżalnie. Pokoje czyste, codziennie sprzątane przez bardzo miłą panią. Personel hotelu bardzo pomocny i przemiły. Restauracja tez okej, duży wybór jedzenia. Najlepsi animatorzy zawsze uśmiechnięci, szczególnie pozdrowienia dla super animatora Dofi:) napewno odwiedzę ten hotel ponownie!:)

Dziękujemy, klaudyna918
Zrecenzowano: 18 września 2019

Bez zbędnego rozpisywania się - wycieczka z Coral travel - rezydentka - p. Agnieszka.
Pokoje zupełnie inne niż te za które zapłaciliśmy. W recepcji zbywanie- wręcz chamstwo po rozmowie na temat zmiany slamsu który nam wciśnięto. Pokój brudny, mrówki w łazience ( później już nawet na łóżku) po wielkiej awanturze - i daniu w łapę posprzątali...
Jedzenie średnie ale zawsze można było coś wybrać. Smród w restauracji ciągły brak szklanek i sztućcy. Rezydentka powinna zmienić zawód - olała nas totalnie komentując "czego się spodziewaliście za takie pieniądze" - no cóż fakt - za 1900zł last minute rezydentki z klasą i wychowaniem plus pokoju za który zapłaciliście NIE DOSTANIECIE.

Jedyny plus hotelu to animatorzy.

Jeśli nie musicie nie odwiedzajcie tego hotelu.

Pozdrawiam.

Wskazówka dotycząca pokoi: nieważne za jaki pokój zapłacicie i tak dostaniecie najgorszy syf a upominajac sie o zmiane zaczna mowic ze NIE MA , NIE DA SIE
1  Dziękujemy, enka1990
Zrecenzowano: 15 września 2019

W hotelu głośno do późnych godzin nocnych, bałagan i syf w restauracji. Obsługa z recepcji chamowata i opryskliwa. Hotel traktuje Rosjan jak złotych gości, reszta sie nie liczy. Hotel podaje za duża dostępność do biur podróży. U nas zrobili overbooking na 16 osób z jednej wycieczki - 6 h czekania na schodach az znajda rozwiązanie tego problemu. Syf, brud, smród, hałas i brak profesjonalizmu i obsługi. NIE POLECAM.

1  Dziękujemy, Rudamakro
Zrecenzowano: 14 września 2019

Hotel spełnił swoje oczekiwania. Naprawdę polecam! Pokoje były czyste i codziennie sprzątane. Restauracja też była okej, duży wybór jedzenia jedyny minus taki że trzeba było czekać na sztućce lub talerze. Do plaży było 5 minut drogi, duża ilość leżaków. Basen w hotelu był duży i do tego super zjeżdżalnie. Obsługa hotelu bardzo miła i pomocna. Super animatorzy bardzo pozytywni, zawsze uśmiechnięci, przez cały dzień były prowadzone jakieś animacje. Napewno odwiedzimy ten hotel ponownie!

Dziękujemy, martiii103
Zrecenzowano: 12 września 2019

Bez rewelacji,ale wiedziałam dokąd jadę, nie zależało mi na super pokoju bo w nim i tak się tylko śpi ,nic więcej.Nie da się ukryć faktu,że w pokoju było mnóstwo mrówek, które chodziły po łóżku oraz dużym minusem była klimatyzacja z której się lało. Ręcznik na podłodze bo nie było szans na jakiegokolwiek mopa. Plusem było to,że pokoje były sprzątane przez przemiłą Panią prawie codziennie, zawsze w ładny sposób układała piżamkę,było czysto, reczniki tez były wymieniane prawie codziennie. ;)
Jedzenie bez rewelacji, bardzo Europejskie typu: pizza,frytki,ryż,nic specjalnego co by mnie urzekło.
Aminatorzy bardzo mili oraz nie było nudy w ciągu dnia,zawsze cos sie działo.
Internet-mamy XXI wiek a w pokojach nie było zasięgu, w lobby trzeba bylo wiedziec w jakich godzinach chodzić,żeby złapać przyzwoity zasięg. Wiadomo ze nie przyjeżdża się zeby siedziec na internecie ale dodanie zdjecia graniczyło z cudem.
Obsługa na najwyższym poziomie.Barmani ,kelnerzy zawsze uśmiechnięci i mili.
Ogólnie hotel dla niewymagających tylko ludzi którzy chcą odpocząć a nie siedzieć w pokoju.

Dziękujemy, paricia95