Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Przed przyjazdem czytalismy recenzje byly przychylne i te raczej nie przychylne. Większość tyvh drugich sprawdzila się. Pobyt ogólnie uważam ze zasługuje na 3+.
Zaczne od minusów bo tych jest znacznie więcej:
Pierwszy raz widzialam lobby bez klimatyzacji!!!!!
W srodku 36°C i duszno a na zewnatrz 43°. W srodku można bylo sie udusić i upocic jednocześnie.
Notoryczny brak sztućców i talerzy w restauracji. Napoje podawane w plastikowych 100ml kubeczkach
Pokoje dosc mocno zużyte 3 razy zmieniali nam pokój gdyz smród byl nie do zniesienia. Ogolnie hotel dla niewymagających. Internet jedynie w lobby ktory łączył się fatalnie.
Zjeżdżalnie dla dzieci od 12tego roku życia dla mniejszych dzieci bardzo niebezpieczne. Stan lezakow drewnianych okreslilabym "na wysypisko". Duzym plusem jest teren ktory jest bardzo zadbany i recepcjonisci ktozy sa mili i uśmiechnięci i zawsze pomocni.
Zespół animatorow sympatycznie oralizowali czas bez zmuszania do czegos,jednak wieczorne animacje te same co dzień. Nudne przez 2 tygodnie a zarazem okropnie głośna muzyka im towarzyszyła.

Dziękujemy, ola o
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

To były najgorsze wakacje w moim życiu. Pokoje obskórne i śmierdzące. W nocy mrówki po nas chodziły. Klimatyzacja w pokoju nie działała. Stołówka to jakaś tragedia. Dostać się na stołówkę graniczyło z cudem. Wpuszczanie partiami po kilkanaście osób, następnie w kolejce po naczynia, sztućce (których ciągle brakowało), kolejki po jedzenie, a następnie poszukiwanie wolnego miejsca. Basen duży, ładny. Fajne zjeżdżalnie. Animacje codziennie. O wolnym leżaku po godzinie 7 można zapomnieć. Plaża szeroka, woda w morzu nie zachwycała.

Dziękujemy, Ewaterlik
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Pokoje jak w hotelu ** recepcja i hol jak ****, W pokoju a zwlaszcza w łazience masa mrowek Tak samo brak lodówki. Klimatyzacja działała bardzo głośno ale działa. Pokoje sprzątane codziennie, lecz nie zawsze mieliśmy dostawę nowych ręczników. Zdarzało się tak, że w niektóre dnie ręczników nie bylo wogole Co do jedzenia 1na 10potraw jadalna na ralerze oczekiwania na sztucce tak samo woda w buteljach platna wydzielane napoje brak mozliwosci nalewania samemu kolejki za napojami dlugie 20-30 osob w restauracji syf samacrezydentka potwierdzila ze to najgorszy hotel w ich ofercie.przekąski- owszem były wydzielane i kolejka jak za komuny.Wifi dostęne jest tylko w lobby i o ile dziala to na max 5 min. Potem zapomnij. Basen ok-był organizowany aerobik, gra w piłkę wodną,zjeżdżalnie zamkniete niby popsute pierwsze 3 dni nie czynne wogole kolejne 2 dni czyne od 10 do 11 i 15 do 16. Plaża okropna. Bardzo brudna, niezadbana, w wodzie pełno glonów. W życiu nie widziałam tak brzydkiej plaży. Dodatkowo po przyjściu do baru na plaży tylko napoje nic wiecej . Bitwa o talerze i i sztucce w restauracji araby i rosjanie malo sie nie pozabijały jak by zarcia nie widzieli szukanie stolika 20min bylo 500osob jak nie wiecej nie polexam i sluze kontaktem od1 wrzesnia bo jeszcze tu jestem. Karol21-83@o2.pl

Wskazówka dotycząca pokoi: Masakra nie ma w czym wybierac budynek tyljo z zewnatrz wygladaja przyzwoicie
Dziękujemy, Karol G
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel okazał się całkowicie inny niż zakładała oferta. Okazało się, że nie ma 4 gwiazdek. Pokoje, które miały zawierać lodówkę, suszarkę nie były zgodne z opisem. Suszarka była, ale oczywiście nie działała. O ręczniki, było się trzeba prosić - bez skutku. Dostaliśmy 3 ręczniki na cały pobyt w 2 osoby.. Klimatyzacja w pokoju działała poprawnie, ale pewnej nocy tak z niej śmierdziało, że nie dało się wytrzymać. Klimatyzacja w budynku głównym faktycznie nie działała. Stołówka to była jakaś tragedia. Oczywiście biorąc pod uwagę, że był to sezon jesteśmy strasznie rozczarowani. Pierwsze, aby dostać się na stołówkę trzeba było odczekać w kolejce, następnie w kolejce po naczynia, sztućce (których ciągle brakowało), następnie kolejki po jedzenie i... poszukiwanie stolika.. Kolacja a' la carte, która miała być 1 raz na pobyt oczywiście nie odbyła się, bo nie było miejsca a następny termin zaoferowano nam w dniu w którym już nas tam nie było. Żeby coś załatwić odsyłali nas od jednej do drugiej osoby i zazwyczaj też nie przynosiło to żadnego efektu. Basen ok, ale żeby zając miejsce na leżaku trzeba było wstać o 6. Plaża była dosyć brudna, w wodzie pływały same glony. Uważamy, że hotel nie jest wart nawet niskiej ceny.

Dziękujemy, Para1123
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje brudne z mrówkami i karaluchami.klimatyzacja nie działa w recepcji i pokojach w budynku głównym.rezydent p.H.wydziera się na polskie kobiety kiedy żądają zmiany pokoju bo z zoo nie będą mieszkać.w restauracji bitwa o sztućce i jedzenie. Brudne stoły ciepła Coca cola wszystkie pseudo soki nie do picia. Woda po 1 dinara. Kolejki do restauracji żeby zjeść obiad czy kolację. UNIKAJCIE TEGO HOTELU NIE WART ŻADNYCH PIENIĘDZY!!!

1  Dziękujemy, Gosc79