Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Hotel okazał się całkowicie inny niż zakładała oferta. Okazało się, że nie ma 4 gwiazdek. Pokoje, które miały zawierać lodówkę, suszarkę nie były zgodne z opisem. Suszarka była, ale oczywiście nie działała. O ręczniki, było się trzeba prosić - bez skutku. Dostaliśmy 3 ręczniki na cały pobyt w 2 osoby.. Klimatyzacja w pokoju działała poprawnie, ale pewnej nocy tak z niej śmierdziało, że nie dało się wytrzymać. Klimatyzacja w budynku głównym faktycznie nie działała. Stołówka to była jakaś tragedia. Oczywiście biorąc pod uwagę, że był to sezon jesteśmy strasznie rozczarowani. Pierwsze, aby dostać się na stołówkę trzeba było odczekać w kolejce, następnie w kolejce po naczynia, sztućce (których ciągle brakowało), następnie kolejki po jedzenie i... poszukiwanie stolika.. Kolacja a' la carte, która miała być 1 raz na pobyt oczywiście nie odbyła się, bo nie było miejsca a następny termin zaoferowano nam w dniu w którym już nas tam nie było. Żeby coś załatwić odsyłali nas od jednej do drugiej osoby i zazwyczaj też nie przynosiło to żadnego efektu. Basen ok, ale żeby zając miejsce na leżaku trzeba było wstać o 6. Plaża była dosyć brudna, w wodzie pływały same glony. Uważamy, że hotel nie jest wart nawet niskiej ceny.

Dziękujemy, Para1123
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje brudne z mrówkami i karaluchami.klimatyzacja nie działa w recepcji i pokojach w budynku głównym.rezydent p.H.wydziera się na polskie kobiety kiedy żądają zmiany pokoju bo z zoo nie będą mieszkać.w restauracji bitwa o sztućce i jedzenie. Brudne stoły ciepła Coca cola wszystkie pseudo soki nie do picia. Woda po 1 dinara. Kolejki do restauracji żeby zjeść obiad czy kolację. UNIKAJCIE TEGO HOTELU NIE WART ŻADNYCH PIENIĘDZY!!!

1  Dziękujemy, Gosc79
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Hotel spełnił swoje oczekiwania, mimo, że przed wylotem nie miał dobrych ocen.
Pokoje codziennie sprzątane. Jedzenie z każdym dniem coraz lepsze, obsługa pomocna.
Jeśli ktoś wybiera się z dziećmi ten nie powinien mieć obaw. Animatorzy zdali egzamin na 5. Wiadomo, rzutki, waterpolo, zumba w wodzie, na scenie i wieczorne atrakcje dla dzieci, plus jakieś pokazy i coś w stylu kabaretu.
Minus tylko za plaże... trochę bałaganu

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Kamil J
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trzecia i na pewno nie ostatnia moja wizyta w Tunezji i w tym hotelu
Nie mam sie do czego przyczepić wszystko super hotel spokojnie mógł by mieć 4* genialne jedzenie świetna atmosfera, w dzień jak i wieczorami fajne animacje i w tym miejscu gorące pozdrowienia dla DEJNY, SAMER i SIMONA dzięki wam te wakacje były jeszcze lepsze

Dziękujemy, Łukasz S
Zrecenzowano: 12 września 2018

Pokoje okropne, wraz z chłopakiem dostaliśmy pokój na parterze. Widoku z tarasu nie mielismy żadnego, tylko jakiś stary grill a na dodatek co jakies 5 min ciągle obok naszego tarasu przechodziła obsługa lub kucharze, którzy jak tylko była troche odsłonięta zasłona to od razu podglądali. Zero prywatności- jedynie przy zasłoniętych zasłonach 24/h. W pokoju a zwlaszcza w łazience masa mrówek. Brak suszarki, chociaż przy wyborze hotelu było napisane, że suszarki znajdują się w każdym pokoju, Tak samo brak lodówki.Tynk odpadający z sufitu. Klimatyzacja działała bardzo głośno. Brak oświetlenia na wejściu pokoju, po powrocie do pokoi w nocy musieliśmy włączać światło w łazience lub latarke w telefonie, zeby jakos trafic do innego włącznika światła. Pokoje sprzątane codziennie, lecz nie zawsze mieliśmy dostawę nowych ręczników. Zdarzało się tak, że w niektóre dnie ręczników nie mieliśmy w ogóle. Problem zostaw zgłoszony w recepcji, lecz niestety nikt nas nie zrozumiał. Prosiliśmy o pokój na piętrze z suszarką i lodówką a obsługa zaprowadziła nas do pokoju na parterze tylko w innym budynku. Który okazał się jeszcze gorszy dlatego zostaliśmy w tamtym. Co do jedzenia ok, lecz w ostatni dzień naszego pobytu gdy przyszlismy na śniadanie o takiej porze jak zawsze przychodzilismy nie bylo prawie nic, ZADNEJ KROMKI WEKA, a reszta rzeczy to jakies odpadki ktore zostaly, po zapytaniu czy beda dolozone nowe potrawy otrzymalismy odpowiedz-NIE. Także w ostatni dzień naszego pobytu nie mogliśmy zjeść śniadania. Następnie udaliśmy się do baru po napoje, otrzymaliśmy odpowiedź, że maszyna do napoi nie działa i jest tylko woda i piwo. Miały być lody, pizza, przekąski- owszem były, ale płatne.Wifi dostęne jest tylko w lobby i o ile dziala to na max 5 min. Winda podczas naszego 7 dniowego pobytu była zepsuta 2 dni. Basen ok-był organizowany aerobik, gra w piłkę wodną,oraz zjeżdżalnie otwarte raz na jakiś czas. Plaża okropna. Bardzo brudna, niezadbana, w wodzie pełno glonów. W życiu nie widziałam tak brzydkiej plaży. Dodatkowo po przyjściu do baru na plaży o godzinie 13 dostałam informacje, że piwa już nie ma i nie będzie. NIE POLECAM.

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Kinga K