Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Pokoje brudne z mrówkami i karaluchami.klimatyzacja nie działa w recepcji i pokojach w budynku głównym.rezydent p.H.wydziera się na polskie kobiety kiedy żądają zmiany pokoju bo z zoo nie będą mieszkać.w restauracji bitwa o sztućce i jedzenie. Brudne stoły ciepła Coca cola wszystkie pseudo soki nie do picia. Woda po 1 dinara. Kolejki do restauracji żeby zjeść obiad czy kolację. UNIKAJCIE TEGO HOTELU NIE WART ŻADNYCH PIENIĘDZY!!!

1  Dziękujemy, Gosc79
Zrecenzowano: 25 czerwca 2019

Hotel spełnił swoje oczekiwania, mimo, że przed wylotem nie miał dobrych ocen.
Pokoje codziennie sprzątane. Jedzenie z każdym dniem coraz lepsze, obsługa pomocna.
Jeśli ktoś wybiera się z dziećmi ten nie powinien mieć obaw. Animatorzy zdali egzamin na 5. Wiadomo, rzutki, waterpolo, zumba w wodzie, na scenie i wieczorne atrakcje dla dzieci, plus jakieś pokazy i coś w stylu kabaretu.
Minus tylko za plaże... trochę bałaganu

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Kamil J
Zrecenzowano: 10 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Trzecia i na pewno nie ostatnia moja wizyta w Tunezji i w tym hotelu
Nie mam sie do czego przyczepić wszystko super hotel spokojnie mógł by mieć 4* genialne jedzenie świetna atmosfera, w dzień jak i wieczorami fajne animacje i w tym miejscu gorące pozdrowienia dla DEJNY, SAMER i SIMONA dzięki wam te wakacje były jeszcze lepsze

Dziękujemy, Łukasz S
Zrecenzowano: 12 września 2018

Pokoje okropne, wraz z chłopakiem dostaliśmy pokój na parterze. Widoku z tarasu nie mielismy żadnego, tylko jakiś stary grill a na dodatek co jakies 5 min ciągle obok naszego tarasu przechodziła obsługa lub kucharze, którzy jak tylko była troche odsłonięta zasłona to od razu podglądali. Zero prywatności- jedynie przy zasłoniętych zasłonach 24/h. W pokoju a zwlaszcza w łazience masa mrówek. Brak suszarki, chociaż przy wyborze hotelu było napisane, że suszarki znajdują się w każdym pokoju, Tak samo brak lodówki.Tynk odpadający z sufitu. Klimatyzacja działała bardzo głośno. Brak oświetlenia na wejściu pokoju, po powrocie do pokoi w nocy musieliśmy włączać światło w łazience lub latarke w telefonie, zeby jakos trafic do innego włącznika światła. Pokoje sprzątane codziennie, lecz nie zawsze mieliśmy dostawę nowych ręczników. Zdarzało się tak, że w niektóre dnie ręczników nie mieliśmy w ogóle. Problem zostaw zgłoszony w recepcji, lecz niestety nikt nas nie zrozumiał. Prosiliśmy o pokój na piętrze z suszarką i lodówką a obsługa zaprowadziła nas do pokoju na parterze tylko w innym budynku. Który okazał się jeszcze gorszy dlatego zostaliśmy w tamtym. Co do jedzenia ok, lecz w ostatni dzień naszego pobytu gdy przyszlismy na śniadanie o takiej porze jak zawsze przychodzilismy nie bylo prawie nic, ZADNEJ KROMKI WEKA, a reszta rzeczy to jakies odpadki ktore zostaly, po zapytaniu czy beda dolozone nowe potrawy otrzymalismy odpowiedz-NIE. Także w ostatni dzień naszego pobytu nie mogliśmy zjeść śniadania. Następnie udaliśmy się do baru po napoje, otrzymaliśmy odpowiedź, że maszyna do napoi nie działa i jest tylko woda i piwo. Miały być lody, pizza, przekąski- owszem były, ale płatne.Wifi dostęne jest tylko w lobby i o ile dziala to na max 5 min. Winda podczas naszego 7 dniowego pobytu była zepsuta 2 dni. Basen ok-był organizowany aerobik, gra w piłkę wodną,oraz zjeżdżalnie otwarte raz na jakiś czas. Plaża okropna. Bardzo brudna, niezadbana, w wodzie pełno glonów. W życiu nie widziałam tak brzydkiej plaży. Dodatkowo po przyjściu do baru na plaży o godzinie 13 dostałam informacje, że piwa już nie ma i nie będzie. NIE POLECAM.

Termin pobytu: sierpień 2018
2  Dziękujemy, Kinga K
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2018

To nie hotel a noclegownia bałagan i smród jaki tam zastaliśmy to szok dla mojej rodziny
Po zameldowaniu facet prowadził nas po ciemnych korytarzach o 3 rano świecąc sobie latarką z telefonu.Rano śniadanie co złapiesz to masz.Obiad kolejka na 30 minut.Snack bar pizza kanapki frytki..... płatny miał być ALL ICLUUSIVE....bar w lobby smród piwo w plastikowym kubeczku 0,25 l nie polecam szok

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Ryszard K