Daphne Club Miramar(Port El Kantaoui)
184 USD
55 USD
Priceline
  • Śniadanie w cenie
Iberostar Diar El Andalous(Port El Kantaoui)
331 USD
318 USD
iberostar.com
  • Przy plaży
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 28/07
153 USD
Hotels.com
  • Basen
Diar Meriem Hotel(Port El Kantaoui)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 28/07
68 USD
Expedia.com
  • Restauracja
Hotel Kantaoui Bay(Port El Kantaoui)
192 USD
179 USD
Priceline
Zobacz ofertę
Steigenberger Kantaoui Bay(Port El Kantaoui)
206 USD
188 USD
Agoda.com
  • Śniadanie w cenie
Palmyra Beach(Port El Kantaoui)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 27/07
94 USD
HotelsClick
  • Przy plaży
529 USD
Hotels.com
Zrecenzowano 26 sierpnia 2014

witam;
szczerze powiem, że podziwiam poprzednia opinię. w czwartek 21-08 wrócilismy z tego hotelu , byliśmy w 2 rodziny 2+2 , razem 8 osób.
może zacznę od tego, iz ogólnie było ok.
Jak mówią znajomi za 6tys. trudno sie lepiej spodziewac ale czy 6 tys to mało??
niestety ale pokoje okropne - remont 2013 z opisu idnosi sie do 1 budynku dla Polaków niedostępne. łazienki z mrówkami i grzybem na ścianie, wanna TRAGICZNA.
Obsługa na stołówce - problem ze złączeniem stołów, brudne obrusy, sztućce....... BEZ KOMENTARZA.
bez łapówki nie było pokoju! Basen ok ale 2 razy pływały "kupy" - nic dodać nic ująć. Ponadto dużo kobiet w chustach w całych ubraniach w basenie..... a dzieci i kradną z leżaków.
Jeżeli chodzi o plaże to droga tam ROZPACZ - sama plaża brudna i mała. Nam odechaiało sie tam być i cały urklop spędzilismy na basenie.
Generalnie wszytsko zniszczone, brudne.
nawet mając 6 tys. mozna pojechać w lepsze warunki.
jedyną zaletą są animatorzy z Tunezji- WSPANIALI WSPANIALI :)im dziekuję.
ponadto jeżeli ktoś wybiera się z biurem EXIM to proszę sie nastawić nie na 7 dni tylko 6 bo dzień przed wyjazdem zmieniają wylot o 8,5 godziny i dzięki temu mieliśmy dzień mniej.
pozdrawiam

takie opinie wpiszą tu inne osoby które były nami a przyleciało wtedy 3 samomoty z Polski

• Data pobytu: sierpień 2014, podróż z rodziną
5  Dziękujemy, Anna S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SovivaManagement, Director of Sales, Soviva ResortOdpowiedź udzielona 3 września 2014

Droga Anna,

Chcielibyśmy podziękować za konstruktywną krytykę.
Pragniemy zapewnić, że cenne uwagi i sugestie są pozytywnie na pokład i będą udostępniane zainteresowanym menedżerów i zespół działań korygujących, gdy przywłaszczył. Naprawdę zgadzam się z tobą, zawsze możliwe są ulepszenia, aby zapewnić 100% wszystkich naszych gospodarzy polecam nasz hotel w najbliższej przyszłości.

pozdrawiam

Zrecenzowano 26 sierpnia 2014

Soviva Resort to typowy hotel dla rodzin z dziećmi. Dlatego też nie polecam tego miejsca dla par ponieważ wieczny hałas, biegające dzieci, skaczące do basenu, krzyczące mogą niejedną cierpliwą osobę doprowadzić do szału.
Hotel jest za mały na taką ilość osób jaką przyjmuje w sezonie! Podczas naszego wyjazdu (sierpień 2014) hotel był pełny. Notoryczny brak kubków w barze, talerzy na posiłkach oraz miejsc do siedzenia. Naczynia masakrycznie brudne. Duży wybór jedzenia ale praktycznie codziennie jest to samo. Leżaki nad samym basenem trzeba sobie rezerwować o 6 rano. Basen czynny 8-18.
Większość pokoi jest stara, nie do końca czysta. U nas klimatyzacja miała ułamane pokrętło, śmierdziała po uruchomieniu stęchlizną. Nie mówiąc już o tym że praktycznie nie chłodziła. Po rozmowie z rezydentką ustalono, że wymienią nam pokój za 2 dni bo na razie nie ma nic wolnego. Oczywiście na wymianę zaproponowano nam pokój z okropna łazienką ( wiadomo jak pokażą nam gorszy to będziemy się cieszyć z tego co mamy) więc z wymiany zrezygnowaliśmy.
Pokoje codziennie są sprzątane (chociaż nie wiem czy coś poza pościeleniem, wymianą ręczników i wyniesieniem śmieci robią).
Na pokój przysługuje dziennie 1 butelka wody, najpierw trzeba wziąć na nią bilet w recepcji i pójść go wymienić w barze na butelkę.
Do samego portu El Kantaoui jest ok 4 km. można tam pojechać taksówką dzień 4dinary, noc 5dniarów lub tuktukiem za 1 dinara/osoba.
Do plaży jest ok. 300m. trzeba wyjść z tyłu z hotelu i iść ulicą. Piasek na plaży pełen patyczków i innych syfków, na brzegu glony i w wodzie też. Jednak jest na niej bardzo przyjemnie.
Codzienne animacje nad basenem, aqua aeribic, water polo, gimnastyka na matach, konkursy w wodzie, wieczorami wybory miss, przedstawienia i oczywiście codziennie dużo atrakcji dla dzieci.
Raz na pobyt kolacja w restauracji Baroco, po wcześniejszej rezerwacji - warto wziąć ładniejszy strój.
Hotel ogólnie bez szału, dobry dla rodzin z dziećmi. Polecam go tylko dla osób które maja okazje cenową, inaczej nie jest wart swojej ceny.

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie polecam w sezonie wkładać im "napiwku" do paszportu bo oni i tak dają pokoje które mają wolne bez zbytniego wybierania :)
  • Data pobytu: sierpień 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, zabiskrzek
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SovivaManagement, Director of Sales, Soviva ResortOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2014

Drogi Gościu,
Dziękujemy za komentarz Dodaj swoją recenzję miejsca pobytu w naszym hotelu. Doceniamy wszystkie opinie gości i jesteśmy rozczarowani, że nie jesteś jednym z tych gości, którzy wyszli zadowoleni. Proszę wiedzieć, że są bardzo wrażliwe o zadowolenie gości. Będziemy zawsze trochę czasu, aby porozmawiać z naszymi gośćmi. Jesteśmy również przykro, że nie znaleźliśmy nasz hotel tak dobre jak twoje doświadczenia z przeszłości.
To proszę pozwól mi powiedzieć, że ocena jest w niektórych miejscach bardzo przesadzone, bo w Soviva Resort robimy codzienną kontrolę wszystkich działów i cały personel jest monitorowana w celu zachowania i utrzymania naszych usług na wysokim poziomie.
Pokoje zostały odnowione i urządzone; wszystkie pokoje są codziennie sprzątane i utrzymywane schludne ręczniki i rolki papieru są zmieniane codziennie.
O ile dotyczy żywności, ale nie mają cyklu 14 dni, co oznacza, że wybór jest inna każdego dnia.
Masz koniecznością został powiadomiony przez lokalnego przedstawiciela w sprawie katalogu All Inclusive w hotelu
Z poważaniem

Zrecenzowano 22 lipca 2014

Omijajcie ten hotel szerokim łukiem! Basen ładny, obsługa uśmiechająca się... i to tyle.
Pokoje prezentowane w Internecie to pokoje dla Anglików. A Ciebie Polaczku w sądzą w najgorszy syf! Dostawka dla dziecka to piętrowe łóżko wyglądające jak szpitalne. Ostatnio takie widziałam 20 lat temu na szkolnej kolonii... Sprzątaczka... porażka. Jak nie zaplacisz to nawet podlogi nie zamiecie...
Ale najgorsze jest to, że... szperają pod Twoją nieobecność w walizkach i... kradną! Na 3 dni przed odlotem skradziono nam 200$ i kosmetyki do makijażu, które byly zamknięte w walizkach na kłódki. Radze zaopatrzyć się w kłódkę na szyfr, ew. Skorzystać z platnego sejfu lub nie brać ze sobą dolarów bo na miejscu jest bankomat. Inaczej nie masz po prostu znikąd pomocy. Ukradli i już Twoja strata i wina bo zostawiles w pokoju.
Animatorzy mili i nawet śmieszni, ale monotonni. Codziennie ta sama muzyka dudniąca do godz. 24 tak, że nie można normalnie porozmawiać, a w pokoju wszystko drży od basów. Nie polecam rodzinom z małymi dziećmi. Jeśli masz możliwość wybierz inny hotel dobrze radzę.

• Data pobytu: lipiec 2014
1  Dziękujemy, Ankanka
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SovivaManagemement, Director of Sales, Soviva ResortOdpowiedź udzielona 13 sierpnia 2014

Drogi Gościu,
Dziękuję bardzo za wybranie Soviva Resort Hotel.
Dziękuję, jak również za komentarze i uwagi.
To proszę pamiętać, że wszystkie Zarządzanie biorą tę recenzję i te uwagi na uwagę i pracy na nich w celu poprawy jakości naszych usług.
Dla "skradzione pieniądze"! Hotel nie jest za to odpowiedzialny, podczas gdy istnieją sejfy.
Mam nadzieję, że się zmieniają zdanie i książkę ponownie, aby być ponownie gościem naszego hotelu i zobaczyć poprawę.

Zrecenzowano 20 lipca 2014 z urządzeń przenośnych

Właśnie wracamy z tygodniowego pobytu w Soviva Resort . Hotel wymaga remontu , pokoje okropne zwłaszcza łazienki obrzydzenie brało zeby wejść do wanny . Obsługa hotelu poprostu brak słów ... Czekają tylko zeby dostać napiwek bo bez tego nie maja zamiaru nic dla ciebie zrobic , zwłaszcza obsługa na stołówce , jest kilku starszych kelnerów na których aż mnie biała gorączka brała z jaka łaska przynosili ci drinka o ile go przynieśli . Koło Brytyjczyków to skaczą ile wlezie dekorują stoliki trzymają miejsca zarezerwowane a Polak moze siedzieć przez cały obiad nawet bez szklanki wody . Jedyna rzeczą ktora zasługuje tu na wyróżnienie jest zespół animacyjny który odwala tu cała robotę , bez niego ten hotel byłby jedna wielka porażka !!!

Data pobytu: lipiec 2014
4  Dziękujemy, Gosia M
Zrecenzowano 18 lipca 2014

Niedawno wróciliśmy z tego pięknego miejsca (19,06,14 - 04,07,14). Naprawdę polecam! To typowy ośrodek dla rodzin z dziećmi. Animatorzy naprawdę super! Nasze dzieci by bardzo zadowolone. Pokoje czyste a jak się położyło 1 dinara to panie układała z piżam kokardy i przystrajały łóżko płatkami kwiatków:) Duży wybór jedzenia na stołówce. Wiadomo można się przyczepić, że niektóre potrawy się powtarzały ale posiłki były w formie szwedzkiego stołu więc każdy mógł skomponować coś dla siebie. Piękny basen w którym dzieciaki mogły szaleć do woli. Plaża oddalona o 300 m, ale to nie przeszkadza. Minusem jest to,że plaża znajdująca się najbliżej naszego hotelu niestety jest brudna. Jednak jeśli ktoś chce się w morzu wykąpać może przejść parę metrów dalej i znaleźć czyste miejsce. W szczycie sezonu trzeba było zająć wcześniej miejsce na leżaku, wystarczy jednak wstać trochę wcześniej i położyć ręcznik na leżak - materace za darmo. Polecam nurkowanie w morzu z butlą i karawanę. Do Medina of Sousse (Stare Miasto) można pojechać taksówką 7-8 dinarów za kurs.To naprawdę doskonałe miejsce do wypoczynku z dziećmi. Wiadomo zawsze można się do czegoś przyczepić, ale jeśli cała rodzina nie miała ochoty wracać do kraju to chyba o czymś świadczy:)

• Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Iza21K