“Zadowolona”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 2 dodatkowych witryn!
Soviva Resort
Miejsce nr 26 wśród 33 hoteli w Port El Kantaoui
Zrecenzowano 29 czerwca 2014

Byłam tylko tydzień :( niestety, bo byłam zadowolona , mimo skromnego, ale czystego pokoju, jedzenie bardzo duży wybór, ciekawe animacje i dla dorosłych i dla dzieci, mini disco, duży basen, czysty; nawet polski animator :) do plaży jak w opisie ok 300 metrów, ale to na prawdę miły spacer, plaża piaszczysta no i mniej osób niż przy basenie :) miejsce mało ciekawe ale taksówki do centrum kosztowały grosze w przeliczeniu ok. 8-10 zł za kurs /3 osoby. Polecam dla rodzin z dziećmi

Wskazówka dotycząca pokojów: pokoje na niższych piętrach mają widoki na dach niższych bloków
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: lipcu 2013, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Beata Ż

Zrecenzowano 14 września 2013

Jadąc do Tunezji miałam obawy, ale cóż, zamieniono mi wczasy z Egiptu na Tunezję, więc nie miałam juz wyjścia, chciałam jedynie odpocząć i mieć pewną słoneczna pogodę. Sam dojazd do hotelu już mnie przeraził, wszędobylski brud, mnóstwo śmieci, jakaś masakra. Sam hotel taki sobie, nasz pokój był ok, nie spodziewałam się rewelacji, pościel była, ręczniki też, za to w łazience spłuczka nie działała. Rozpracowaliśmy ją jednak szybko i było ok. Pani sprzątająca miła, więc zostawialiśmy dla niej denary. Natomiast obsługa kelnerska fatalna, czeka tylko na kasę, jak nie dasz, to napoje do obiadu i do kolacji podają z dużym opóźnieniem. Hotel nastawiony na Anglików, Polaków traktują dużo gorzej. Wyglądało to tak jakby łaskę robili że nas obsługują. Plaża- po dwóch dniach pobytu chcieliśmy zobaczyć plażę, już samo dojście do plaży było okropne, smród, syf. Na leżaki na plaży nie było juz co liczyc o godzinie 10-ej, samo polowanie na leżaki jest śmieszne, jak przyjdziesz rano (mój syn chodził ok.6-ej rano) i nie zajmiesz sobie leżaka, to później trudno go dostać, to samo jest na basenie. Ogólnie nie podobało mi się na plaży, nie mogłam zlokalizować prysznica, więc z plaży zrezygnowaliśmy, zostając przy basenie. Basen fajny, zjeżdżalnie też, natomiast woda na początku strasznie była chlorowana, mój czarny kostium kąpielowy był aż biały z osadu, potem jakoś nie miałam takiego wrażenia. Toalety przy basenie- masakra, w trakcie dnia nikt ich nie sprząta, brak jest notorycznie papieru. Animatorzy za to są super, bardzo pozytywnie nastawieni i mili. Jedzenie, co cóż, śniadania jak dla mnie ograniczały się do jedzenia bułek, sera, pomidorów i omleta, soki okropne, tylko z dystrybutora. Obiady i kolacje są bardziej urozmaicone, można coś wybrać dla siebie. Z wodą mają problem, w barach jest, ale raz leją z dystrybutora i jakoś dziwnie pachnie, raz z butelek. Czystość ogólnie nie jest ich najlepsza stroną. Natomiast na pokój dawana jest woda o poj.1,5l w butelce raz na dzień.
Ogólnie nie polecam samej Tunezji, na każdym kroku kroją i oczekuję kasy, z wieloma Polakami rozmawialiśmy, również z innych hoteli i było dużo osób bardzo niezadowolonych. Ja już z pewnością tam nie wrócę.

• Data pobytu: wrześniu 2013, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Ma_g0rzata_B
Zrecenzowano 19 lipca 2013

Bylam w sovivie 2 tygodnie. Hotel ładny,tak jak w opisie;) obsluga mila i zawsze pomocna;) polozenie hotelu srednie,ale zawsze duzo dzialo sie w hotelu wiec to nie gralo duzej roli. Do Miasta i portu taksowka szybciutko! animacje bardzo fajne! Animatorzy -wspaniali ludzie! Zawsze usmiechnieci,zarazali pozytywna energia od samego rana! Pozdrowienia dla Kimo,Jerrego,Nani,Madi i Blacka. Szkoda,ze wszystko co dobre szybko sie konczy..

• Data pobytu: lipcu 2013
4  Dziękujemy, Konieczna K
Zrecenzowano 12 lipca 2013

Własnie wróciłam z soviva resort jadąc tam po przeczytaniu opinii bałam się,ale naszczęście moje obawy się nie sprawdziły.Pokój był skromny,ale czysty codziennie sprzątany,jedzenie dobre duży wybór także każdy powinien coś dla siebie znalezć ewentualnie zostaje kurczak i frytki,które były codziennie ja osobiście polecam zupy rewelacja,desery przepyszne,napoje ok piwo tylko z nazwy,ale drinki dobre (wódki nie żałowali)może dlatego że zostawialismy napiwki i tylko czasami kolejki odstraszały...Basen super,zjeżdżalnie też woleliśmy zostać przy hotelu niż iść na niestety brudną plaże,ale dla lotu balonem warto było.Animatorzy super,uśmiechnięci zachęcali do zabawy jedynie wieczorne animacje pół na pól raz świetne,a na drugi dzień nudy przy bingo.Jedyny "problem" to leżaki trzeba było wstawać o 4rano żeby zarezerwować albo tak jak my dogadać się i wtedy mieliśmy leżaki z materacami tam gdzie chcieliśmy,jak ktoś wstał pożniej to widziałam że donosili plastikowe leżaki(o ile jeszcze były)Ogólnie polecam.

• Data pobytu: lipcu 2013, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, kasia t
Zrecenzowano 7 sierpnia 2012

wlasnie dzisaj 07.08.2012 wrocilismy z tunezji pogoda ok i tylko to sie udalo potwierdzam poprzednie opinie o obsludze beszczelnej do tego stopnia ze uslyszelismy od obslugi jak chcecie zebym przyniusl drinki to mamy dac mu 5 dinar. tak po prostu jesli macie jakis inny wybor goraco polecam canary 100x lepiej

• Data pobytu: sierpniu 2012, podróż z rodziną
7  Dziękujemy, krzysztof t
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Port El Kantaoui — zobacz również następujące kwatery w tym miejscu lub jego okolicy
w odległości 0 km
Royal Kenz Hotel Thalasso & Spa
Nr 3 z 33 w lokalizacji Port El Kantaoui
Liczba recenzji: 1 564
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Soviva Resort? Podziel się wrażeniami!

Soviva Resort — dodatkowe informacje

Adres: El Kantaoui Hammam Sousse | Port El Kantaoui, Port El Kantaoui 4089, Tunezja
Lokalizacja: Tunezja > Sousse Governorate > Port El Kantaoui
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Wybór napojów Centrum biznesowe z dostępem do Internetu Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny dostęp do szybkiego Internetu (WiFi) Bezpłatny parking Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Spa Apartamenty Basen Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych Transport na lotnisko
Styl hotelu:
Nr16 wśród hoteli spa w miejscowości Port El Kantaoui
Nr18 wśród hoteli na plaży w miejscowości Port El Kantaoui
Zakres cen: 114 zł–278 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3,5-gwiazdkowy — Soviva Resort 3.5*
Liczba pokoi: 522
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Soviva Resort. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Soviva Hotel Port El Kantaoui

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?