Zrecenzowano: 8 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia, swietni animatorzy , widac ze bardzo sie staraja i nie robia nic na sile, pokoj bardzo czysty a panie sprzatajace pokoje rowniez bardzo sympatyczne i usmiechniete. Serdecznie polecam pobyt w tym hotelu ♡

Dziękujemy, 780agatal
Zrecenzowano: 6 września 2019

.Hotel nie zgodny z ofertą . Bardzo brudna poplamiona oraz brzydko pachnąca wykładzina na korytarzach, herbatę i kawę w restauracji trzeba sobie robić w małych plastikowych kubeczkach bo zwykłych kubków zawsze brakowało. Drinki podają tylko w jednym barze przez co jest zawsze kolejka w innych na basenie i na plaży piwo z reguły leją do miniaturowych plastikowych kubeczków. Trudno o pokój ze sprawnie działającą klimatyzacją. Za mały basen w stosunku do ilość ludzi .
Wybierając ten Hotel zasugerowałam się 4 gwiazdkami jednak okazało się że ten hotel moim zdaniem zasługuje na 2*. Byłam tam w okresie 25.08 do 05.09.2019r Niby w tym roku Hotel miał być wyremontowany ale widać skończyło się tylko na pomalowaniu ścian wykładzin już nie wymienili co prawda pokoje sprzątane codziennie panie się starają ale odkurzacza już nie posiadały. Plaża hotelowa znajduje się około 300m od hotelu i przebycie tej drogi nie jest miłe wszędzie pełno śmieci i pachnie szambem jednym słowem wysypisko śmieci. Na plaży ręczników też trzeba pilnować UWAGA bo giną a każdy kosztował 10 dinarów kaucji a toaleta która tam jest to tragedia. Mimo oferty nie ma w hotelu siłowni i basenu wewnętrznego . Większości klientów hotelu to turyści Rosyjskojęzyczni.A co do opinii hotelu!!! Animatorzy sami wpisują starszym lub nie znających obcych języków osobom opinie pochlebne dla siebie i hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: nie ma lepszych pokoi. chyba ze za dopłatą chcą 10 euro za dobę od osoby.
Dziękujemy, Zbigniew B
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel sam w sobie jest ok. cztery gwiazdki w Tunezji, to jak trzy w Polsce. Hotel w połowie odnowiony ( Polecam rezerwować pokój typu SUPERIOR - to dokładnie ten, który jest pokazywany na zdjęciach) W większości turyści z Rosji, polaków była garstka podczas naszego pobytu, ale nie czuliśmy się z tego powodu gorzej traktowani, choć podczas "Karaoke show" brakowało Polskich piosenek. Były Rosyjskie, Francuskie i Angielskie. Obsługa zawsze uśmiechnięta, choć codziennie przez cały sezon pracują od rana do wieczora ( warto docenić ich starania i ciężką pracę ) Pomimo zmęczenia pokojowe, kelnerzy, barmani i kucharze są zawsze uśmiechnięci i pomocni. Animatorzy od rana do wieczora rozbawiają gości hotelowych. Dzięki nim możemy poczuć się, jak u siebie. W najgorsze upalne dni ciężko pracują, żeby goście byli czymś zajęci i żeby uśmiech pojawiał się na ich twarzach. To oni najbardziej umilili nasz pobyt ( Zwłaszcza animator Youssef, który zawsze chętnie służył nam pomocą :) ) Jedzenie było smaczne, basen w odpowiedniej temperaturze (czysty). Spędziliśmy miło czas w Hotelu Nerolia :)

Dziękujemy, Anita C
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, dobre jedzenie, alkohol też, animacje dobre, najlepszy animator to Chef mido Sam momo rio mario, piękne dziewczyny, można wypocząć, barman też są mili i też dużo Polaków nawet, muzyka dobra, jest przy czym potańczyć :)

1  Dziękujemy, Jaaneek
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Hotelu Nerolia byliśmy tydzień w sierpniu, hotel jest dość średni jeśli wybierze się pokoje o podwyższonym standardzie jest ok ale trzeba za nie dopłacić, jedzenie w miarę ok ale praktycznie to samo codziennie, lecz każdy znajdzie coś dla siebie, głosy nie będzie chodzić co do położenia nie jest źle blisko do centrum Monastyr, można jechać taxi za 8-10 dinarów, do Susse też nie daleko. Plaża całkiem spoko , co do hotelu raczej dla rodzin z dziećmi, jest ich bardzo dużo. Animacje są raczej dla dzieci ale Animatorzy głównie Sam, Smile and Rio, Mario, Bboy,Momo,Józef,mouhamed starają się zabawiać, zagadywać nie są nachalni ale zachęcają do wspólnej zabawy o to jest w porządku Muzyka jest również europejska i fajna.

Dziękujemy, mariuszmS8333UV