Monastir
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Hotel sam w sobie jest ok. cztery gwiazdki w Tunezji, to jak trzy w Polsce. Hotel w połowie odnowiony ( Polecam rezerwować pokój typu SUPERIOR - to dokładnie ten, który jest pokazywany na zdjęciach) W większości turyści z Rosji, polaków była garstka podczas naszego pobytu, ale nie czuliśmy się z tego powodu gorzej traktowani, choć podczas "Karaoke show" brakowało Polskich piosenek. Były Rosyjskie, Francuskie i Angielskie. Obsługa zawsze uśmiechnięta, choć codziennie przez cały sezon pracują od rana do wieczora ( warto docenić ich starania i ciężką pracę ) Pomimo zmęczenia pokojowe, kelnerzy, barmani i kucharze są zawsze uśmiechnięci i pomocni. Animatorzy od rana do wieczora rozbawiają gości hotelowych. Dzięki nim możemy poczuć się, jak u siebie. W najgorsze upalne dni ciężko pracują, żeby goście byli czymś zajęci i żeby uśmiech pojawiał się na ich twarzach. To oni najbardziej umilili nasz pobyt ( Zwłaszcza animator Youssef, który zawsze chętnie służył nam pomocą :) ) Jedzenie było smaczne, basen w odpowiedniej temperaturze (czysty). Spędziliśmy miło czas w Hotelu Nerolia :)

Dziękujemy, Anita C
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam, dobre jedzenie, alkohol też, animacje dobre, najlepszy animator to Chef mido Sam momo rio mario, piękne dziewczyny, można wypocząć, barman też są mili i też dużo Polaków nawet, muzyka dobra, jest przy czym potańczyć :)

1  Dziękujemy, Jaaneek
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W Hotelu Nerolia byliśmy tydzień w sierpniu, hotel jest dość średni jeśli wybierze się pokoje o podwyższonym standardzie jest ok ale trzeba za nie dopłacić, jedzenie w miarę ok ale praktycznie to samo codziennie, lecz każdy znajdzie coś dla siebie, głosy nie będzie chodzić co do położenia nie jest źle blisko do centrum Monastyr, można jechać taxi za 8-10 dinarów, do Susse też nie daleko. Plaża całkiem spoko , co do hotelu raczej dla rodzin z dziećmi, jest ich bardzo dużo. Animacje są raczej dla dzieci ale Animatorzy głównie Sam, Smile and Rio, Mario, Bboy,Momo,Józef,mouhamed starają się zabawiać, zagadywać nie są nachalni ale zachęcają do wspólnej zabawy o to jest w porządku Muzyka jest również europejska i fajna.

Dziękujemy, mariuszmS8333UV
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

W tym hotelu są bardzo pozytwywni animatorzy. Pracują od rana i zapewniają dobrą zabawę zarówno dla dzieci młodzieży jak i dorosłych. Polecam dobrą zabawę z Sam, Smile, Rio, Mario and szef Mido and Dj MOMO.

Dziękujemy, rados_aws7
Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Animacja w hotelu super! Od rana gra muzyka.Od godz. 10.00 rozpoczynają się gry i zabawy. Animatorzy nawiązują kontakty z każdym gościem, znają imiona, zachęcają do zabawy. Kazdego dnia odbywa się zabawa w water polo, gimnastyka, rzutki. Najlepsze animacje!

Dziękujemy, 932magdalenao