Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super zespół animatorów.. Nikt się tu nie będzie nudził. Animator Sam zawsze uśmiechnięty.. Zacheca do atrakcji.. Aqua gym waterpolo.. Dla nich warto tu wracać i przyjeżdżać.. Gorąco polecam wszystkim

Dziękujemy, 243aront
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie super, obsługa mila, animatorzy wykonują świetną robotę(Sam is master of fun !!:)). Co do pokoi mam zastrzeżenia. Od 4* wymaga się jednak więcej, lecz nie zapominajmy że to Afryka. Pobyt oceniam na plus!!

Dziękujemy, korneliap656
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dobry Hotel dla całej rodziny. Piękny ogród pełen zieleni i duży basen, dodatkowo osoby dla dzieci. Niedaleko do morza z wydzieloną plaża, w pakiecie leżaki, parasole oraz bar. Animacje całodzienne to rewelacyjny sposób na spędzenie wolnego czasu!

Dziękujemy, 610patrycjas
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w hotelu Nerolia w terminie 11-22 sierpnia 2019 roku. Pobyt uważamy za bardzo udany. W hotelu dzięki animatorom panuje świetna atmosfera. Codziennie różne zabawy jak waterpolo, rzutki, tańce przy basenie i nie tylko, stepaerobik, wodny aerobik. Wieczorne show takie jak karaoke, dyskoteki przy muzyce na żywo i nie tylko, zabawy dla dzieci codziennie od 21:00. Jedzenie super, każdy znajdzie coś dla siebie, zawsze Świeże owoce.
Super animatorzy chef mido pikatcho Momo sam Diego Rio smily Mario

Dziękujemy, 802agnieszkaj
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia, najlepsze animacje i animatorzy Chef mido, Sam,rio pikatcho, smily, momo, Diego, Mario, Josef mazo bboy codziennie inne show wieczorem, w dzień pełno zabaw jak rzutki, waterpolo, aerobik wodny, wieczorami karaoke, tańce przy muzyce na żywo, dyskoteka w pianie w basenie, występy kabaretowe. Jedzenie super, każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo polecam.

Dziękujemy, olkaj88