“Udane wakacje”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 9 dodatkowych witryn!
Ramada Liberty Resort Hotel
Miejsce nr 8 wśród 43 hoteli w Monastyrze
Zrecenzowano 22 maja 2016

Wakacje w Tunezji uważam za bardzo udane. Byłam razem z przyjaciółką i mamuśką. Pokój był dość duży i przestronny - w części "podziemnej". Bałam się tej lokalizacji ze względu na opinie, które czytałam:) Na szczęście obawy były bezpodstawne. Z pokoju było wyjście na "tarasik" w ogrodzie. Mimo tego, że było nas 3, dostałyśmy pokój dla 4 osób. Było czysto, dość duża łazienka. Klimatyzacja sprawnie działała co było bardzo przydatne jak na panujące warunki pogodowe.
Raz zaobserwowałam coś na kształt karalucha w korytarzu, ale obsługa szybko go zlikwidowała. Myślę, że lament gości na ten widok nie był potrzebny ponieważ w tym klimacie takie żyjątka są codziennością i trzeba się z tym liczyć.
Jedzenie bardzo mi smakował i przez tydzień czasu nie udało mi się spróbować wszystkiego :)
Personel w hotelu bardzo miły zwłaszcza pan sprzedający lokalne wycieczki - polecam. Z początku myślałyśmy, że to naciągacz ale wszystkie wycieczki były udane :)
Plaża duża z leżakami oraz barem w opcji ALL.
Fajny hotel za rozsądną cenę. Mogę go spokojnie polecić.

Wskazówka dotycząca pokojów: Proszę nie bać się "podziemi" byłam, widziałam i wszystko jest w porządku. Zauważyłam, że...
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: wrześniu 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Iza I

Zrecenzowano 15 listopada 2015

bylismy w pazdzierniku 2014 hotel okropny zapyziały smierdzacy.Animatorzy ?bardzo słabi jedna dziewczyna Zazi jeszcze sie starała reszta to jakby była tam za kare.Basen kryty to juz wogóle jedna wielka kpina całkowicie w remoncie oczywiscie biura nie informuja o tym absolutnie wiec jesli ktos jedzie w okresie chłodnych dni to na kąpieli w basenie krytym mozna pomarzyc a w basenie na terenie hotelu to woda zimna jak lód .Animacje wieczorne gdy cos miało sie dziac były płatne!! Dyskoteka równierz płatna.Plaża pełna smieci konskich odchodów i zielonego paskudztwa i oczywiscie nikt tego nie sprzata bo i po co jak juz jest po sezonie to nikt tam sie nie stara nawet sprzatac(chociarz szczerze watpie ze w sezonie ktos tam sprzata)..Muzyka w hotelu była puszczana moze z 2 godz w ciagu dnia a jak juz cos leciało to tak smetnie ze puls nam zanikał.Oszczedzają prad na korytarzach zeby celnąc kluczem w dziurke od zamka to był wielki wyczyn.Jedzenie okropne!!!!!!!!!!!!wiekszosc ludzi sie potruła Goraczka wymioty biegunka.Miedzy głównymi posiłkami daja tylko nalesniki ale uwaga jest wybór z cukrem lub czekolada podane w serwetce żenada niewiem kto okresla kategorie tego hotelu ale to chyba ktos za łapówke im dał 4*.Podobnie jest z pokojami na dzien dobry dostaje sie pokój w piwnicy dopiero jak pomachasz dolarami dadzą coś na pietrze. NIE POLECAM ABSOLUTNIE!! a dodam ze wybrednymi klientami naprawde nie jestesmy.

• Data pobytu: grudniu 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Wioleta S
Zrecenzowano 11 listopada 2015

Lokalizacja: dobra jednak minusem jest przejście na plażę przez ulicę i inny hotel.

Pokój: wygodny, duży, komfortowy z ładnym widokiem. Pokoje czyste i zadbane, sprzątane codziennie. W pokoju naprawdę można odpocząć.

Udogodnienia: baseny, zjeźdzalnie oraz bardzo fajny zespół animatorów, który co dzień przygotowywał innego rodzaju rozrywki. Obsługa przemiła i bardzo pomocna.

Wyżywienie: różnorodne i bardzo pyszne.

Ogółem: bardzo polecam ten hotel na odpoczynek z dziećmi, dla których jest też wiele atrakcji. My jako para odpoczeliśmy średnio właśnie przez ilość dzieci i ich krzyki po całym hotelu, przy basenach itp. Dla par ceniących odpoczynek i spokój hotel jest średni.

• Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 24 października 2015 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu wspominam bardzo miło. Jak na warunki tunezyjskie hotel super, czysto, jedzenie bardzo dobre. Basen duży, miejsce na lezaku każdy znajdzie.Plaża ładna, szeroka choć dużo na niej wodorostow. Animatorzy wspaniali, codziennie zapewniali mnóstwo atrakcji i pracowani z uśmiechem na twarzy od świtu do zmierzchu. Okolica mało ciekawa, ale do monastiru tylko 8 km i autobusem który kursuje obok hotelu można dojechać za grosze. Można tam zrobić tanio zakupy i podziwiać turkusowa wodę w zatoce i mauzoleum. Do sousse tez blisko ok 15km, ale jest tam brudno i jak mówili sami animatorzy, nie do końca bezpiecznie. jak ktoś chce odwiedzić tunezje za małe pieniądze i spędzić czas w niezłych warunkach to ramada jest jak znalazł.

Data pobytu: maju 2015, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Paulllla
Zrecenzowano 22 października 2015 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj wróciłem z wycieczki organizowanej przez biuro podróży sun&fun w hotelu Ramanda Liberty - Hotel oceniam na trzy gwiazdki ponieważ obsługa w tym hotelu jest słaba,chamska i wszyskiego żałuje chyba że za każdym razem gdy prosisz o drinka (jak to można nazwać drinkiem) dajesz napiwki. Opcja all inclusive isnieje w tym hotelu tylko na papierku w rzeczywistości są tam tylko trzy posiłki bo gdy np. Kolacja trwa od 19 do 21 i przychodzisz o 19 coś przekąsić i pod koniec kolacji chcesz wpaść znów coś zjeść np o 20:40 by nie być głodnym przez reszte wieczoru to jest się wypraszanym ze stołówki bo już się jadło więc co to za all in.
Pokoje czyste, codziennie sprzątane, widoki super , nie musimy wykupować pokoju z lepszymi widokami ponieważ z każdego pokoju jest super widok.
Baseny super, zadbane oraz zawsze czyste, jedzenie w miare dobre. Na terenie hotelu jest siłownia słabo wyposażona ale kto przyjeżdza na wypoczynek z myślą o siłowni.
Aninatorzy w tym hotelu to mistrzowie w tym co robią, mili, nie natrętni, rozrywkowi, organizują super zabawy oraz przedstawienia na koniec każdego dnia - zostaliśmy przez nich super pożegnani gdybym miał wrócić do tego hotelu to tylko ze względu na nich bo są niesamowici.
Co do Tunezji-super do pobytu wyłącznie w hotelu(jest to moje zdanie, każdy może uważać inaczej) bieda i brud oraz krętacze, trzeba uważać na zakupy w mieście pobieważ płacąc dolarami dostajemy reszty w fałszywkach.
Dla hotelu ocena 4.
Obsługa 1
Animatorzy 5+++

Data pobytu: październiku 2015, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Konrad G
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Monastir)
w odległości 0,2 km
SENTIDO Rosa Beach
Nr 3 z 43 w lokalizacji Monastir
Liczba recenzji: 2 335
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Ramada Liberty Resort Hotel? Podziel się wrażeniami!

Ramada Liberty Resort Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Skanes Beach, Monastir 5000, Tunezja
Lokalizacja: Tunezja > Monastir Governorate > Monastir
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Restauracja Basen
Styl hotelu:
Nr4 wśród najlepszych tanich hoteli w miejscowości Monastir
Nr5 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Monastir
Nr5 wśród najlepszych hoteli wypoczynkowych w miejscowości Monastir
Nr8 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Monastir
Zakres cen: 104 zł–383 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Ramada Liberty Resort Hotel 4*
Liczba pokoi: 236
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Ramada Liberty Resort Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Ramada Liberty Hotel Monastir
Ramada Liberty Resort
Ramada Monastir
Monastir Ramada

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?