“Bardzo dobry”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 7 dodatkowych witryn!
Ramada Liberty Resort Hotel
Miejsce nr 8 wśród 43 hoteli w Monastyrze
Zrecenzowano 11 listopada 2015

Lokalizacja: dobra jednak minusem jest przejście na plażę przez ulicę i inny hotel.

Pokój: wygodny, duży, komfortowy z ładnym widokiem. Pokoje czyste i zadbane, sprzątane codziennie. W pokoju naprawdę można odpocząć.

Udogodnienia: baseny, zjeźdzalnie oraz bardzo fajny zespół animatorów, który co dzień przygotowywał innego rodzaju rozrywki. Obsługa przemiła i bardzo pomocna.

Wyżywienie: różnorodne i bardzo pyszne.

Ogółem: bardzo polecam ten hotel na odpoczynek z dziećmi, dla których jest też wiele atrakcji. My jako para odpoczeliśmy średnio właśnie przez ilość dzieci i ich krzyki po całym hotelu, przy basenach itp. Dla par ceniących odpoczynek i spokój hotel jest średni.

• Data pobytu: sierpniu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Anna M
Napisz recenzję
Ramada Liberty Resort Hotel — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 24 października 2015 z urządzeń przenośnych

Pobyt w hotelu wspominam bardzo miło. Jak na warunki tunezyjskie hotel super, czysto, jedzenie bardzo dobre. Basen duży, miejsce na lezaku każdy znajdzie.Plaża ładna, szeroka choć dużo na niej wodorostow. Animatorzy wspaniali, codziennie zapewniali mnóstwo atrakcji i pracowani z uśmiechem na twarzy od świtu do zmierzchu. Okolica mało ciekawa, ale do monastiru tylko 8 km i autobusem który kursuje obok hotelu można dojechać za grosze. Można tam zrobić tanio zakupy i podziwiać turkusowa wodę w zatoce i mauzoleum. Do sousse tez blisko ok 15km, ale jest tam brudno i jak mówili sami animatorzy, nie do końca bezpiecznie. jak ktoś chce odwiedzić tunezje za małe pieniądze i spędzić czas w niezłych warunkach to ramada jest jak znalazł.

Data pobytu: maju 2015, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Paulllla
Zrecenzowano 22 października 2015 z urządzeń przenośnych

Dzisiaj wróciłem z wycieczki organizowanej przez biuro podróży sun&fun w hotelu Ramanda Liberty - Hotel oceniam na trzy gwiazdki ponieważ obsługa w tym hotelu jest słaba,chamska i wszyskiego żałuje chyba że za każdym razem gdy prosisz o drinka (jak to można nazwać drinkiem) dajesz napiwki. Opcja all inclusive isnieje w tym hotelu tylko na papierku w rzeczywistości są tam tylko trzy posiłki bo gdy np. Kolacja trwa od 19 do 21 i przychodzisz o 19 coś przekąsić i pod koniec kolacji chcesz wpaść znów coś zjeść np o 20:40 by nie być głodnym przez reszte wieczoru to jest się wypraszanym ze stołówki bo już się jadło więc co to za all in.
Pokoje czyste, codziennie sprzątane, widoki super , nie musimy wykupować pokoju z lepszymi widokami ponieważ z każdego pokoju jest super widok.
Baseny super, zadbane oraz zawsze czyste, jedzenie w miare dobre. Na terenie hotelu jest siłownia słabo wyposażona ale kto przyjeżdza na wypoczynek z myślą o siłowni.
Aninatorzy w tym hotelu to mistrzowie w tym co robią, mili, nie natrętni, rozrywkowi, organizują super zabawy oraz przedstawienia na koniec każdego dnia - zostaliśmy przez nich super pożegnani gdybym miał wrócić do tego hotelu to tylko ze względu na nich bo są niesamowici.
Co do Tunezji-super do pobytu wyłącznie w hotelu(jest to moje zdanie, każdy może uważać inaczej) bieda i brud oraz krętacze, trzeba uważać na zakupy w mieście pobieważ płacąc dolarami dostajemy reszty w fałszywkach.
Dla hotelu ocena 4.
Obsługa 1
Animatorzy 5+++

Data pobytu: październiku 2015, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Konrad G
Zrecenzowano 29 sierpnia 2015

Hotel czysty, mimo że nie nowy to bardzo zadbany. Obsługa hotelu bardzo miła i sympatyczna, pomocna w każdej sytuacji, kelnerzy przesympatyczni zawsze uśmiechnięci. Pokój i łazienka średniej wielkości, skromnie urządzone ale wszystko sprzątane codziennie, ręczniki wymieniane również codziennie. Jedyny minus to widok z balkonu na zaniedbany ogród ale na szczęście nie hotelowy. Teren hotelu bardzo zielony i wysprzątany. Basen czysty, jedynie przejściowe problemy z leżakami których było trochę za mało ale zawsze gdzieś coś dało się upolować.
Wyżywienie dobre, głodny nikt nie chodził. Śniadania codziennie takie same ale ok, co do obiadu i kolacji bez zastrzeżeń, zawsze było jakieś tunezyjskie danie, ryby, zdarzała się kilka razy wieprzowina, ale niezbyt dobra w smaku, oczywiście baranina, jagnięcina i króliki.
Lokalizacja hotelu powiedzmy taka sobie, położony trochę na uboczu. Po wyjściu nie ma dokąd iść z wyjątkiem plaży. Można dostać się do miasta taxi, lub tak jak my komunikacją miejską (bardzo tanio)
W hotelu nudzić się nie można. Animatorzy prowadzą różnego rodzaju gry i zabawy, a wieczorem przedstawienia i tańce na scenie.
Plaża położona jakieś 300 metrów od hotelu, trzeba przejść przez niezbyt ruchliwą ulicę. Jak to w takim miejscu leżaki, zawsze wolne. Bar na plaży z formułą All. Niestety na brzegu zalegające wodorosty, które nie za bardzo chciało się sprzątać miejscowym, tak poza tym ok.
Podsumowując cały wyjazd bardzo udany, mogę polecić ten hotel średnio wymagającym, którzy nie szukają dziury w całym, tylko jadą wypoczywać.

• Data pobytu: wrześniu 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, Jarosław S
Zrecenzowano 12 sierpnia 2015

Hotel z fajną atmosferą, świetny duży basen, prywatna piękna plaża, miła obsługa. Ogromny wybór jedzenia, my mieliśmy all inclusive, wszystko smaczne, świeże, codziennie można jeść co innego. Na początku dostaliśmy pokój w piwnicy, ale za niewielką dopłatą (około 200 zł) dostaliśmy super pokój rodzinny (byliśmy w dwie osoby) z salonem i sypialnią. Wiadomo jak to w krajach arabskich, czystość 3/5, sprzątane raczej powierzchownie, ale panie bardzo się starały, zawsze zostawiały nam np. łabędzie czy serca ułożone z ręczników i pościeli na łóżku.
Codziennie animacje, aqua aerobik, nie trzeba było nawet wychodzić poza hotel, dużo atrakcji. Super wakacje

• Data pobytu: wrześniu 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Agata T
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Monastir)
w odległości 10.0 km
Helya Beach & Spa
Nr 13 z 43 w lokalizacji Monastir
Liczba recenzji: 406
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Ramada Liberty Resort Hotel? Podziel się wrażeniami!

Ramada Liberty Resort Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Skanes Beach, Monastir 5000, Tunezja
Lokalizacja: Tunezja > Monastir Governorate > Monastir
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Restauracja Basen
Styl hotelu:
Nr1 wśród najlepszych tanich hoteli w miejscowości Monastir
Nr6 wśród najlepszych hoteli wypoczynkowych w miejscowości Monastir
Nr6 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Monastir
Nr8 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Monastir
Zakres cen: 100 zł–189 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Ramada Liberty Resort Hotel 4*
Liczba pokoi: 236
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Ramada Liberty Resort Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Ramada Liberty Hotel Monastir
Ramada Liberty Resort
Ramada Monastir
Monastir Ramada

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?