“fajny hotel w spokojnej okolicy”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 8 dodatkowych witryn!
Ramada Liberty Resort Hotel
Miejsce nr 8 wśród 43 hoteli w Monastyrze
Zrecenzowano 16 lipca 2015

W tym hotelu byłam w czerwcu 2014 r. Hotel fajny czysty połozony w ogrodzie, zadbany. Pokoje przestronne, duże ( ok. 30m2) czyste, fajnie umeblowane. Codzienne sprzątanie zapewnione wraz z wymiana pościeli.
Basen duży i czysty. Naokoło basenu duża ilość leżaków i parasoli. Byliśmy przed sezonem więc nie było ścisku. Jedzenie smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Animatorzy świetni, czasem wręcz nadgorliwie dbali o to żebyśmy się nie nudzili. Do plaży bardzo blisko. Dostępne leżaki i parasole - bezpłatnie. Na plaży od początku czerwca czynny bar z napojami. Są też prysznic i toaleta.
Ogólnie pobyt był bardzo udany, zwłaszcza że temperatury jak na Tunezję całkiem znośne - do 34 st.C.

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie polecam pokoi z numeracją 100.- częściowo w piwnicach i tam często jest wilgoć oraz zdarzają się...
  • Data pobytu: sierpniu 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Basia70
Napisz recenzję
Ramada Liberty Resort Hotel — pojawiły się nowe recenzje!
Sprawdź najnowsze recenzje

Zrecenzowano 15 lipca 2015

Wspaniałe wakacje w Tunezji na przełomie czerwca i lipca 2015 okolice Monastir :) Ramada Libery to dość dobry Hotel w tej lokalizacji na + to krtótki czas dojazdu do takich miejscowości jak Sus czy wspomniany Monastir ok 6-10 km można spokojnie skorzystać z komunikacji miejskiej w cenie 1 Dinar za osobę .Sam Hotel schludny czysty pokoje codziennie sprzątane klimatyzacja itp. jednak w pokojach brak lodówek .Winda duży hol mili ludzie na recepcji można tam wymienić walutę . Brak bezpłatnego internetu, baseny są dwa i brodzik .Całość dopełnia zabawa z bardzo miłymi Animatorami to bardzo wyjątkowi młodzi ludzie :David , Zizou ,Jambo , Rio Fifi , Emy Titi i Slim Fast. Zaangażowani w swojej pracy łatwo nawiązują kontakt zarówno z dorosłymi jak i z dziećmi .Pogodni uśmiechnięci , zawsze chętni do zabawy , miłośnicy gier i zabaw w wodzie i na lądzie . Nasza córka w wieku 11 lat zachwycona ;)) najbardziej polubiła Davida za jego wyjątkowe poczucie humoru oraz pomysłowość .Jako Animatorzy doskonale sprawdzili się w swojej roli .Gdy my szliśmy spać oni pełni energii bawili gości a gdy my podążaliśmy rano na śniadanie oni witali nas z uśmiechem . Pobyt w tym Hotelu i z ich towarzystwem bardzo nam się podobał i bardzo mile będziemy wspominać te wakacje .Jeśli kiedyś nadarzy się jeszcze okazja to pewnie tam wrócimy . Polecamy ten Hotel Krzysztof Barbara i Julia

Wskazówka dotycząca pokojów: Wystarczy nadmienić preferencje w recepcji
  • Data pobytu: czerwcu 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Krzysztof P
Zrecenzowano 11 lipca 2015

Bardzo blisko plaży. Hotel czysty i zadbany. Niesamowici animatorzy!!!!! wróciłbym do tego hotelu ze względu na nich :):):) ( jedna uwaga: nie dajcie się naciągnąć na napiwki- nawet w recepcji chciał 20 dinarów a okazało się pokoje były przydzielone dużo wcześniej)

• Data pobytu: czerwcu 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Damian N
Zrecenzowano 6 lipca 2015 z urządzeń przenośnych

Hotel w nie najgorszym standardzie, czysto, przestronnie. Zadbany, duzy basen. Jedzenie- kazdy znajdzie cos dla siebie. Bardzo mila obluga i najlepsza grupa animatorow na swiecie. Chlopcy pelni zapalu, nie pozwola Ci sie nudzic :) Zizou, Rio, Jumbo. Mam nadzieje ze kiedys tam wrocimy;)

Data pobytu: czerwcu 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Paulina K
Zrecenzowano 5 lipca 2015

Hotel Ramada Liberty Resort jest pierwszym hotelem, który żegnam ze smutkiem. Przebywałem w tym hotelu od 18.06.2015 do 02.07.2015. Grupa animatorów jest wręcz wspaniała, zabawna i wesoła. Oferta hotelu przede wszystkim jest kierowana dla rodzin z dziećmi oraz osób starszych, które szukają spokoju i wyciszenia. Hotel posiada duży basen umieszczony centralnie, woda jest bardzo czysta. Z czystym sumieniem mogę polecić ten hotel. Dzięki wspaniałym zabawą z animatorami było to wspaniałe wakacje.

Pozdrawiam Thomas nr 2

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokoje na piętrach, są lepiej utrzymane.
  • Data pobytu: lipcu 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Tomasz R
Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Monastir)
w odległości 10.0 km
Helya Beach & Spa
Nr 13 z 43 w lokalizacji Monastir
Liczba recenzji: 405
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Ramada Liberty Resort Hotel? Podziel się wrażeniami!

Ramada Liberty Resort Hotel — dodatkowe informacje

Adres: Skanes Beach, Monastir 5000, Tunezja
Lokalizacja: Tunezja > Monastir Governorate > Monastir
Udogodnienia:
Bar/salon Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Bezpłatny parking Restauracja Basen
Styl hotelu:
Nr1 wśród najlepszych tanich hoteli w miejscowości Monastir
Nr6 wśród najlepszych hoteli wypoczynkowych w miejscowości Monastir
Nr6 wśród luksusowych hoteli w miejscowości Monastir
Nr8 wśród hoteli dla rodzin w miejscowości Monastir
Zakres cen: 100 zł–190 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:4-gwiazdkowy — Ramada Liberty Resort Hotel 4*
Liczba pokoi: 236
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm TripOnline SA, Booking.com i Hotels.com, dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Ramada Liberty Resort Hotel. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.
Znany także jako:
Ramada Liberty Hotel Monastir
Ramada Liberty Resort
Ramada Monastir
Monastir Ramada

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?