Hotel Liberty Resort
Regency Hotel and Spa(Monastir)(Świetna cena!)
119 USD
46 USD
Hotels.com
  • Basen
Uwaga, okazja! 18% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 18% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (56 USD).

109 USD
Booking.com
Uwaga, okazja! 12% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 12% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (124 USD).

164 USD
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
180 USD
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (233 USD).

Palmyra Holiday Resort & Spa(Monastir)(Świetna cena!)
81 USD
133 USD
105 USD
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
Uwaga, okazja! 25% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 25% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (140 USD).

Neptunia Beach(Monastir)(Świetna cena!)
42 USD
Uwaga, okazja! 52% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 52% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (87 USD).

Zrecenzowano 5 lipca 2015

Spędziłyśmy w tym hotelu niesamowite 2 tyg. Jest położony blisko plaży,przestronne pokoje (nasz z widokiem na morze) duże czyste baseny, bardzo dobre jedzonko. Świetna ekipa animatorów w szczególności Rio, David, Zizou , Jumbo bardzo sympatyczni i zawsze uśmiechnięci ! Personel całego hotelu miły i życzliwy. Z chęcią tam wrócimy !

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Paulina S
Zrecenzowano 2 lipca 2015

Wszystkim chcącym odwiedzić Tunezję polecam hotel Ramada z wielu powodów: świetna lokalizacja, wygodne, czyste pokoje, bardzo smaczne jedzenie (szczególnie bar przy basenie), miła obsługa, szeroka plaża, fajny serwis plażowy. Na szczególną uwagę zasługuje cudowna ekipa animatorów, którzy nie pozwalali na nudę.Pozdrawiamy ich serdecznie!

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z rodziną
Dziękujemy, Sylwia G
Zrecenzowano 28 czerwca 2015

Hotel godny polecenia.Wiadomo , ze nie ma złotych klamek bo to nie 5 gwiazdek jak również cena nie jest wysoka.Wszystko zgadza się z opisem w katalogu operatora.
PLUSY:
ŁADNA PLAŻA
POMOCNA OBSŁUGA
CZYSTO W HOTELU
B.DOBRE JEDZENIE
Animacje takie sobie na plaży nic się nie działo.Natomiast na basenie są organizowane.
Jest to mój 4 pobyt w krajach arabskick(egipt,tunezja,turcja),pierwszy w tunezji.Jestem pozytywnie zaskoczony tym krajem.Ludzie dużo mniej nachalni by sprzedać nam jakieś pamiątki w porównaniu do egiptu!!Dla jeszcze jedna ważna rzecz brak turystów w hotelu z ROSJI(głównie polacy,niemcy,francuzi).Polecam wycieczkę na SAHARE (warta wydanych pieniędzy).
Napewno polecę jeszcze kiedyś do tego kraju,jak rząd poradzi sobie z terrorystami przez których Tunezja traci w naszych oczach poczucie bezpieczeństwa.A szkoda,ponieważ będąc tam nie czułem zagrożenia dla mojego zdrowia.

Wskazówka dotycząca pokojów: Pokoje od 200
  • Data pobytu: czerwiec 2015, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Damian R
Zrecenzowano 27 czerwca 2015

Hotel położony blisko plaży i mający naprawdę duży i czysty basen .Pokój na poziomie 3. Z widokiem na morze. Wszystko bez najmniejszego zarzutu. Jedzenie bardzo dobre i urozmaicone ( można ewentualnie mieć drobne uwagi co do zbyt monotonnych śniadań). Wybór alkoholi w barze AI wystarczający. W hotelu sympatyczną atmosferę tworzą niesamowici animatorzy. Naprawdę im zależy i starają się bardzo urozmaicić gościom pobyt. Generalnie cała obsługa jest bardzo miła i pomocna. Podsumowując jest to idealne miejsce na tygodniowy wypoczynek. Jak tylko sytuacja w Tunezji się ustabilizuje to jest miejsce godne polecenia. Szczególne pozdrowienia dla Pani z MiniClubu i najlepszego barmana Mr Abdula:-)

• Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Sławek K
Zrecenzowano 25 czerwca 2015 z urządzeń przenośnych

Polecamy hotel! Super obsługa, restauracja, czysto, miło i przyjemnie, jedzenie pyszne, duży wybór! Ludzie bardzo mili, uśmiechnięci! W hotelu nie da się nudzić! Animacje the best w Tunezji, gry zabawy, tańce począwszy od dzieci nastolatków i wzwyż! Trwają długo,wieczorem ok 2 godzin, urozmaicony program, każdy znajdzie coś dla siebie! Ekipa animatorów rewelacyjna! Ekipa slimfast!! Dawid, rio,zizou, jambo i cała reszta! Dziękujemy za wspólnie spędzony wesoło czas!
Wrócimy chętnie!

Data pobytu: czerwiec 2015, podróż z ukochaną osobą