Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Dobry hotel w świetnej cenie, smaczne jedzenie, ładny basen. Obsługa uśmiechnięta i bardzo miła a najlepsi są animatorzy którzy nie tylko spełniają swoje zadanie w 100% ale również potrafią przyjść i pogadać tak po prostu i opowiedzieć wiele ciekawych rzeczy o swoim kraju. No i najlepszy animator ever naszym zdaniem to oczywiście Si Moú będziemy go długo wspominać tak jak i wszystkich pozostałych Kong, Mikey, Smiley i wielu innych

Dziękujemy, Adrian S
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Do Habiba wybrałyśmy się z mamą już nie pierwszy raz. Zawsze wracamy tam z sentymentem. Może hotel nie jest w najwyższym standardzie, za to animacje zdecydowanie nadrabiają wszelkie niedociągnięcia.
Jedzenie zróżnicowane, choć myslę, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Animatorzy, których dane nam było poznać w tym roku, to ludzie, którzy wykonują swoją pracę z pasją i zaangażowaniem :-) . Nie było czasu na nudę, zawsze coś się działo :-).
Zdecydowanie najlepiej będę wspominać animatora Luffy - zawsze pełnego energii, uśmiechniętego i otwartego na ludzi.
Reasumując, jeśli komuś zależy na relaksie i dobrej zabawie, powinien choć raz odwiedzić to miejsce.

It's not our first time in "Delphin El Habib". We've always come back there with big sentiment. Maybe this hotel doesn't represent the highest standard, but enjoyment team definately overcompensate every inadequacy. Food is diversified, everybody will find something tasty. Animation time, which I had pleasure to meet this year, is full of people who work with passion and commitment :-). There was no time for being bored! In my opinion, the best animator is Luffy - always full of energy, always happy, very friendly :-).
All in all, if somebody wants to have fun and also time for relax, he should visit this place!
I strongly recommend it.

Dziękujemy, Julia P
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Ogólnie ok..

Pokój: z widokiem ( za dopłata 70 $) widok na morze i basen. Pokój jak na 4 osoby to mały ale balkon spory. Czystość w pokoju ogólnie dobrze w toalecie troszkę gorzej zwłaszcza widoczny silikon przy wannie a pod nim zielooono (moje dociekliwe oko zauważyło), ale można było wsiąść spokojnie prysznic. Sprzątany codziennie.

Hotel: wygląda nie najgorzej posiada 2 baseny odkryte jeden głośny od rana ok 10 animatorzy zaczynają pląsać przy basenie. Drugi basen spokojniejszy do jakiejś 20.30 później animacje i disco dla dzieci.
Animatorzy widać nastawieni na turystów mili, sympatyczni, niestety też uprawiali handel pt koszulki, plyty cd, wycieczki. Ogólnie obsługa ok niemniej jednak uwagę zwraca sytuacja na recepcji gdzie w ciągu dnia jest jedna kompetentna osoba i ze 3 pomocników, który potrafią co najwyżej bransoletkę założyć. Przez to były długie kolejki żeby załatwić cokolwiek. Wracając do animacji wieczornych to po pierwsze mini disco które było ok natomiast animacje dla dorosłych cóż....chyba mam inne poczucie humoru bo ruski to aż sie ze śmiechu zwijali. Minusem też dodam jest fakt ze animacje zaczynały sie po 22 wiec nie wszystko zobaczyłam stad moja opinia, moze ktos dzielnie wytrzymywał do 22 i zobaczył cos lepszego. Masa rosjan, tamtejszych ludzi, polaków też troche było.

Jedzenie: śniadania faktycznie monotonne, obiady i kolacje już lepiej i faktycznie opisów nie ma a nie przepraszam jeden był na ...jajkach na twardo....coż jakby ktoś nie wiedział jak jajko wygląda. Snack bar ubogi raptem sandwicze dawali i naleśniki.
Napoje ok z jednym wyjątkiem,ich tunezyjska cola smakowała jak guma balonowa.

Plaża: fakt była blisko, ale brudna w sensie śmieci i na plaży i w morzu. Szkoda...
Co prawda wydzielona z części publicznej ale wystarczyło zerknąć na kulturę miejscowych, który po prostu zastawiali syf po sobie, zresztą nie tylko na plaży.

Miasto: . Było gdzie połazić Ribat, Marina, Mauzoleum czy Medina to miejsca które warto odwiedzić. Ribat zadbany, wejście tanie a zwiedzania sporo.Marina skromna ale warto sie przejść, Medina ich lokalny bazar to prawdziwe wyzwanie dla turysty ale udało mi sie i zobaczyć i coś kupić. Przy hotelu znajdują sie 2 całkiem fajne skałki, ładnie sie prezentują a i z nich widok tez jest fajny.

Reasumujac: dla niewymagających, wiadomo przeciez w pokoju sie tylko śpi, jedzenie- z glodu nie umrzesz ale jak nie pasuje to zawsze obok hotelu jest restauracja. Hotel wizerunkowo moze być ale za to internet za darmo prawie w całym hotelu. Nudzić sie nie będziesz a jak mamy dosyc basenu, animatorów to zawsze mozna isc na miasto po warynkiem duzego zapasu wody.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje z widokiem- dopłata 70$, Pokoje od strony morzą i basenu od 10 do 20 Pokoje od strony drugiego basenu głośne od 20.30 do 24.
Dziękujemy, Kromcia
Zrecenzowano: 21 czerwca 2019

Hotel bardzo fajny, mieszkaliśmy w pokoju rodzinnym tzn dwa pokoje, łazienka, toaleta. Świeżo po remoncie, pierwszego dnia było czuć jeszcze zapach farby i nie do końca był posprzatany. Dopiero następnego dnia wszystko było doprowadzone do porządku. Sprzątanie było codziennie, wymiana ręczników codziennie. Mieliśmy największy taras w hotelu z najpiękniejszym widokiem na morze, niestety do końca naszego pobytu (12dni) leżały na nim resztki gruzu z remontu. Porządek w hotelu ok, ale poza nim tragedia! Monastyr piękne miasto, ale też jedno wielkie wysypisko smieci. Jedzenie w hotelu tragedia! Wszystko smakowało tak samo, wszystko w ichnych przyprawach. Monotonne jedzenie! Owoce arbuz, melon i brzoskwinia nic innego nie było przez cały pobyt! Owoców morza brak. Restauracja ala carte brak, mimo tego, że była w naszej ofercie. Polskich animacji brak, chociaż również miały być. Ale animatorzy tamtejsi świetni! Jak i dla dzieci, tak i dla dorosłych, każdy znalazł coś dla siebie. Ogólne wrażenia ok, minus ogromny za jedzenie.

Dziękujemy, Justa1544
Zrecenzowano: 27 maja 2019

Jedne z najlepszych wakacji! Pyszne jedzenie m.in. regionalne, piękna restauracja z widokiem na morze,mega miła obsługa,a najważniejsze to to, że byli super animatorzy. W żadnym innym hotelu jaki do tej pory odwiedziłam nie było tak wspaniałych animatorów. Tutaj szczególnie chciałabym wyróżnić animatora Rio, Ramosa, Blackiego z którymi świetnie się bawiliśmy. Nie odczulismy w ogóle tego, że przyjechaliśmy we dwójkę na wakacje nie ma tam czasu na nudę! był to niezapomniany wyjazd, atmosfera cudowna. Na pewno jeszcze kiedyś tam wrócimy ❤️

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Emcia357