Zrecenzowano: 24 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Animacje na najwyższym poziomie. Ludzie pracujący w hotelu bardzo sympatyczni. Plaża ok można pojeździć na koniach i wielbłądach. Sam hotel dla ludzi, którzy nie potrzebują 5 gwiazdek to spełni wasze oczekiwania. Jedzenie dobre.

Dziękujemy, Ewelina Ż
Zrecenzowano: 1 sierpnia 2019

Wspaniałe wakacje .Fajny hotel czysty i zadbany do plaży 75 m do basenu 50m Obsługa bardzo dobra ratownicy na basenie i plaży bardzo mili i uprzejmi a zarazem pomocni.Wiele informacji uzyskałem właśnie od nich bardzo pomocni i życzliwi.Basen dobrze utrzymany.100% zadowolenia.zwiedziliśmy całą Tunezję dzięki pomocy personelu .Sklepik na poziomie i również bardzo uczynni i w porządku ludzie.Polecam hotel i ich obsługę.Piter

Dziękujemy, Piterooo
Zrecenzowano: 26 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Animacje w hotelu są bardzo fajne. Animatorzy są kreatywni i zabawni . PIKATCHU, MIKE ,BlACKI, MOMO, BOBO ,JACKOB .
Bardzo fajnie są prowadzone zajęcia aerobiku przez PIKATCHU,
Cały czas coś się dzieje ciekawego nie można się nudzić. Wieczorem są organizowane Dyskoteki , karaoke i wiele innych super atrakcji.
Jedzenie w hotelu jest dobre zawsze coś się znajdzie do jedzenia.

1  Dziękujemy, milkaq2019
Zrecenzowano: 19 lipca 2019

Byłam z rodziną od 27.06 do 11.07.2019. Wspaniałe wakacje i przesympatyczni animatorzy. Codzienne coś się działo; gimnastyka, nauka tańca, Zumba, po prostu coś co uwielbiam. Polecam z calego serca. Ania

1  Dziękujemy, Anna W
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Byłem w tym hotelu w czerwcu 2019 jak na hotel 3* to jest nie żle czysto choć stary wystrój pokoi ale czysto ręczniki i sprzątane codziennie za co duży plus dla pań sprzątających,jedzenie niezłe ale trochę monotonne /kwestia gustu/ ,alkohole słabe ale to wszędzie,animatorzy rewelacyjni ,obsługa miła nie czekający na napiwki.
Jedyny minus co Mnie zaskoczylo to że po godzinie 19tej nie można było iść na plażę hotelową/względy bezpieczeństwa/.Pobyt uważam za udany jeśli ktoś jedzie odpocząć to polecam ten hotel a jak ktoś chce sie do czegoś do czepić to zawsze sie coś znajdzie.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój nr 210 z widokiem na basen,plażę i cały teren hotelu w miarę cichy
1  Dziękujemy, turysta1976