Zrecenzowano: 5 września 2019

Kapitalny hotel. Nie mam kompletnie żadnych zastrzeżeń. Jak na Tunezję to super lokalizacja, rzut beretem z basenu do morza. Jeśli chodzi o jedzenie to nie jest najgorsze ale jak to wszędzie na all inclusive po tygodniu strasznie się nudzi. Ogromnym plusem jest to, że w ramach oferty jest darmowa kolacja w restauracji hotelowej. Jest to zbawienie po tygodniu żarcia jednego i tego samego. A jedzenie w tej restauracji jest na prawdę dobre. Jeśli chodzi o bakszysz to tak jak wszędzie w Tunezji, to coś na porządku dziennym. Taki kraj i taki obyczaj. W hotelu najwiecej Ruskich i Algierczyków, którzy są znacząco faworyzowani przez obsługę hotelu. Zapewne dają więcej napiwku i stąd to wynika. Więc albo na początku sypnie się kilka dolarów i arab będzie nosił piwo do leżaka albo trzeba latać samemu. Zależy jak kto woli. Przemiła obsługa na recepcji, szczególnie Pani Imen z obłędnym uśmiechem. Sprzątaczki wiecznie uśmiechnięte i miłe jakby to była ich praca marzeń. Warto zostawić im kilka dinarów napiwku, wówczas układają różne wzorki z piżam i pościeli :) poza tym ich pensje oscylują w okolicach 800 dinarów miesięcznie więc taki napiwek im się należy za kawał dobrej roboty. Jeśli chodzi o wycieczki to byliśmy we własnym zakresie w Monastyrze (taksówka 10 dinarów do centrum), na prawdę warto zobaczyć. Poza tym karawana wielbłądami wśród gajów oliwnych (warto dogadać kwestie formalne tak aby każdy dostał swojego wielbłąda bo nam było mówione, że każdy będzie miał swojego a okazało się, że najpierw jeździliśmy we dwójkę na jednym, po zrobieniu lekkiej awantury arab od wielbłądów wygonił ruskich na bryczkę a my mieliśmy po wielbłądzie na głowę). Jeśli chodzi o wycieczkę Kartagina Tunis to warto zobaczyć ale sama Kartagina nie powala, ruiny i tyle w temacie. Tunis ładny warty zobaczenia. W hotelu na prawdę bardzo czysto, w przeciwieństwie do ulic wokół hotelu, które są lekko zaniedbane. Wokół hotelu shopping center, jakaś knajpka i bar, poza tym dwa sklepy spożywcze. Nie ma na co narzekać. Jeśli chodzi o pokój to albo dajesz 10 dolarów/euro do paszportu i dostajesz super pokój albo dostajesz dziuple w takim stanie, że musisz wrócić na recepcje i i tak dać w łapę. Tunezyjskie realia. Moim zdaniem najpierw zobaczyć pokój, a potem ewentualnie iść zamienić. A nóż dostaniesz coś ciekawego za pierwszym razem. Mimo tego co napisałem (ktoś to może uznać za wady) z czystym sumieniem daje 5 gwiazdek i każdemu polecam. Nie wiem skąd wzięły się negatywne opinie o tym hotelu bo dla mnie jest kapitalny. Polecam!

Dziękujemy, Patryk S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest R, Guest Relation, El Mouradi SkanesOdpowiedź udzielona 4 tygodnie(-i) temu

Dear Patryk;
Let us take the opportunity to thank you for posting your comments on Trip Advisor.
We really appreciate your feed back and we will take every single word in consideration.
All the satff are working for the comfort of our guests .
We would work harder only to reach a high standard of level services Taht El mouradi guests are looking for.
Thank you again for your confidence and hope to welcome you back of a nearest future.

Best Regards

Zrecenzowano: 28 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Już drugi raz byliśmy w tym hotelu i było jeszcze lepiej niż w ubiegłym roku, jedzenie duzo lepsze, prawie wcale nie było kolejek, super animacje, animatorzy mili, ciepli, pogadali z każdym, w szczególności Azer, Momo, Fatuta, Ziko, Hasan. Super prowadzili gry i zabawy,szczególnie Azer i Hasan prowadzący wodny aerobik. Zachęcali kazdego do udziału.
Obsługa hotelowa mila i zawsze pomocna.
Pokoje czyste, codziennie wymieniane ręczniki.
Nadal jedynym mankamentem pozostaje plaża, brudny piasek i brudna woda

Dziękujemy, agus830301
Zrecenzowano: 8 października 2018 z urządzeń przenośnych

Tym razem Monastir Hotel El Mouradi Skansen hotel 4 gwiazdki ale ja oceniam na 3 z zewnątrz nawet ok Hill oraz recepcja w porządku czysto korytarze oraz drzwi pokoi przestarzałe obsługa bardzo sympatyczna i pomocna jedzenie średnie jak na 4 gwiazdki mało rozmaite i nie bardzo jeste w czym wybierać ilość Leżaków ok basen czysty i zadbany pokoje czyste codziennie świeże ręczniki animacje na bardzo niskim poziomie o ile już coś robią jeśli była bym z dzieckiem było by mu tu nudno brak zjeżdżalni i animacji w ciągu dnia, plaża pozostawia sporo do życzenia mała i brudno do miasta dosyć daleko hotel polecam jedynie tym którzy chcą tylko wypocząć bo życia tu brak ☺

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, dorotan304
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Guest R, Responsable relations publiques, El Mouradi SkanesOdpowiedź udzielona 21 stycznia 2019

Dear guest,

First of all, we thank you for having chosen our hotel El Mouradi Skanes for your holidays and for taking the time to write an appreciation of your stay with us.
Thank you again for your visit and your constructive criticism that we will certainly consider in order to improve our services.

Best regards

Zrecenzowano: 23 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel położony przy plaży, choc nie zupelnie czystej. Pokoje w zależności od "kontaktu z recepcjonista", my mieliśmy na parterze z widokiem na morze. Pokój czysty, zadbany, wyposażony w lodówkę i suszarkę. Obsługa mila, zawsze czyste ręczniki i pościel.
Super baseny, super animacje i rozrywki w ciągu dnia. Animatorzy bardzo przyjaźni i dbajacy o gości.
Bardzo mili i życzliwi ludzie.
Jedzenie dobre, ale trochę monotonne.
Przed hotelem stoja taksówki i bryczki, ktorymi mozna dostać się wszędzie i to za grosze.
Jest bardzo bezpiecznie, ochrona 24/h

Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, agus830301

Dear guest,

We would like, first of all, to thank you for taking the time to give us your constructive opinion.
It was with great attention that we read your comment, which we immediately forwarded to the departments concerned.
However we would like to regain your trust and see you among us again and allow you to discover and appreciate our services.
Cordial greetings.

Zrecenzowano: 27 kwietnia 2017

Hotel w charakterystycznym mauretańskim stylu.przy plaży ,cisza spokój z dala od zgiełku miasta i natarczywych handlarzy Dość duże baseny po obydwu stronach hotelu,Plaża bardzo wąska nie za czysta
Pokoje o różnym standardzie -jak dasz to masz.Zmienialiśmy pokój 2 razy-jeden zagrzybiony,drugi ze strasznym hałasem okna na agregaty chłodnicze w końcu dostaliśmy pokój na parterze z widokiem na zewnątrz Hotel nastawiony na Niemców Anglików i Rosjan Polacy to druga kategoria dało się odczuć np cicha rezerwacja stolików ,kwiaty w pokojach itp itd.Proszę sobie nie myśleć że skąpiliśmy napiwków, wręcz przeciwnie. ale to i tak dawało mizerne skutki.Jedzenie dość urozmaicone smaczne Animacje w godzinach wieczornych Dobre piwo oraz alkohole podawane w szkle W okolicach hotelu 2 sklepy z pamiątkami Polecam ludziom ceniącym sobie spokój

Termin pobytu: wrzesień 2016
1  Dziękujemy, JolaP2059

Прежде всего, мы благодарим Вас за выбор нашего отеля El Mouradi Skanes для отдыха и для вас беспокоить, чтобы написать оценку вашего пребывания у нас.
Опять же спасибо за Ваш визит и конструктивную критику, которую мы, безусловно, приходится улучшать наши услуги.

С наилучшими пожеланиями