Doskonały hotel za rozsądne pieniądze , jedzenie bardzo smaczne , pokoje czyste codziennie sprzątane . Polecam każdemu kto nie był !! Pogoda bardzo dobra we wrześniu . Plaża sprzątana codziennie ! Gorąco polecam

Dziękujemy, Krystian Ł

Byłam w hotelu wraz ze swoim chłopakiem. Na miejscu pojawiliśmy się około godziny 11, od razu w recepcji poinformowano Nas, że pokój dostaniemy około godziny 15, wskazano Nam miejsce do pozostawienia bagażu - pomieszczenie tuż za recepcją, założono opaski i życzono miłego pobytu. Przy samej rejestracji również znajduje się kantor, gdzie można wymienić gotówkę na dinary tunezyjskie. Zaczęliśmy od zwiedzenia co znajduje się na terenie hotelu. Wychodzi się na teren z basenem - dość spory, w najgłębszym miejscu 1,53m ze słoną wodą, w głębszej części basenu najczęściej odbywają się animacje - np. aqua aerobik czy mecz piłki wodnej, ale również spokojnie da się w nim popływać, dookoła basenu rozstawione są leżaki do swobodnego korzystania. Zaraz za basenem na trawie, wśród palm znajduje się kolejny teren z leżakami oraz parasolami. Następnie wychodzi się na plażę, dość wąską i całkowicie zastawioną leżakami. Piasek na plaży drobniutki i przyjemny dla stóp, morze bardzo płytkie, teren do pływania otoczony bojkami, woda czysta i cieplutka, zwłaszcza wczesnym popołudniem, niestety nie ma nic ciekawego dla miłośników snorkelingu - ryb bardzo mało, pojedyncze kraby w najpłytszych częściach. Należy uważać, ponieważ w nocy pojawiały się meduzy - zostałam przez jedną oparzona - niewielki ślad jak po oparzeniu pokrzywą - na drugi dzień bez śladu. Pomimo dużej dostępności darmowych leżaków bardzo ciężko było znaleźć miejsce dla siebie - przed śniadaniem ludzie zachodzili na plażę i "rezerwowali" ręcznikami leżaki, aby później często się na nich nie pojawić, na szczęści zawsze były wolne leżaki w części z trawą tuż przy plaży, Na terenie hotelu znajdują się 3 bary - w lobby, przy basenie oraz zaraz przy wyjściu na plażę - serwowane są w nich lokalne piwo, wino, silniejsze alkohole oraz drinki, barmani bardzo pomocni, zawsze uśmiechnięci. W lobby dodatkowo stoi ekspres do kawy oraz gorąca woda wraz z wyborem herbat. W każdym barze wystawiona jest woda mineralna butelkowana, którą można brać w ilości nielimitowanej bez stania w kolejce. Restauracja duża, stoliki nakryte na różną ilość osób, zazwyczaj bez problemu od razu znajdowało się dla siebie stolik, lub po chwili podchodził ktoś z obsługi i prowadził do odpowiedniego stolika. Przy śniadaniu samemu bierze się napoje (woda, kawa, herbata, kakao, coca-cola, fanta, sprite oraz soki/koktajle) do lunchu i obiadokolacji napoje serwują kelnerzy do stolika - wówczas można również poprosić o piwo lub wino, jeżeli nie chcemy dłużej czekać na podanie napojów warto dać 1 czy 2 dinary kelnerowi, wówczas bardzo się stara, żeby obsłużyć Was z należytą dokładnością Co do samych posiłków, na pewno będą opinie, że jest monotonnie - owszem bardzo dużo posiłków się powtarza natomiast jest ich tyle do wyboru, że zawsze można znaleźć coś dla siebie. Śniadania - zawsze stoi dwóch kucharzy, który na bieżąco przygotowują naleśniki, omlety lub jajka sadzone - prosto z patelni na talerz. Poza tym kilka rodzajów dań na ciepło - parówki, jajecznica, jakieś smażone warzywa dostępne w bemarach. Bogaty wybór płatków śniadaniowych oraz długi bufet wędlin, serów, twarogu (ten polecam szczególnie, bo jest przepyszny), świeżych warzyw, surówek oraz dżemów, jogurtów na słodko. Pieczywo - najczęściej bagietki zawsze świeże, czasem ma się szczęście trafić na jeszcze ciepłe świeżo wyjęte z pieca. Lunch i obiadokolacja bardzo zbliżone do siebie - zawsze do wyboru pizza wypiekana na naszych oczach, stanowisko z makaronami świeżo robionymi oraz 2-3 stacje z grillowanymi rybami, mięsem lub innymi dobrociami. Do wyboru również mnóstwo rzeczy w bemarach, oraz dań na zimno, duży wybór świeżych warzyw, sosów czy oliwek. Do każdego posiłku zawsze jest wystawiony bufet słodkości oraz świeże owoce - jeżeli będziecie mieli okazję spróbować owoców opuncji to polecam gorąco, bardzo dobre. Pokoje - czyste, zadbane, bardzo duże. W łazience wanna z możliwością wzięcia prysznica (szklana ścianka) - widać, że swoje odsłużyła (obdrapana i łuszcząca się emalia), blat z zlewem lustrem oraz suszarką do włosów (na najwyższych obrotach wyłącza się po kilku minutach, na wolniejszych obrotach nigdy mi się nie wyłączyła). Ręczniki wymieniane są codziennie, pościel co 2-3 dni. W pokoju telewizor - z polskich stacji jedynie TVP Polonia. Balkon z dwoma krzesłami oraz stolikiem. Internet w obiekcie dostępny jedynie w lobby z całkiem dobrą prędkością oraz w nielicznych pokojach, które są akurat w zasięgu WiFi. Cały dzień w hotelu coś się dzieje - w ciągu dnia animacje nad basem oraz w jego okolicy (możliwość gry w rzutki z urozmaiceniami, spróbowanie swoich sił w strzelaniu z łuku czy gra w siatkówkę plażową) oraz ciągle grająca muzyka. Wieczorami przy restauracji często muzyka grana na żywo oraz od 21.30 na scenie za hotelem pokazy artystyczne grupy animatorów a po nich wspólna zabawa na parkiecie. Jeżeli ktoś poszukuje hotelu spokojnego, cichego może być niezadowolony z pobytu w tym miejscu - przez ciągłe atrakcje, jednak koło godziny 24 wszystko milknie i zaczyna się cisza nocna. Zdecydowanie polecam hotel dla par oraz grupy znajomych.

Wskazówka dotycząca pokoi: WiFi sięga do pokojów najbliżej lobby - w pokoju 1102 pełny zasięg.
1  Dziękujemy, krakenosza

Animatori jsou super, Joker nejlepsi :D bohaty program od rana do vecera, porad je tady co delat.. vyborne jidlo, velky vyber, s kamaradkou se nam tady hodne libi a urcite doporucime kazdemu.

Byly jsme tu v Zari a pocasi super.

Pro deti jsou tady tez dobre programy.

Dziękujemy, 701anetam
Zrecenzowano: 29 sierpnia 2019

Witam byliśmy w tym hotelu w lipcu 2019 z żona dzieckiem i mama. Pokoje 3 na 5 ogród 5/5 animatorzy 10/5 zwłaszcza joker - saber . Jedzenie bardzo dobre obsługa serdeczna i pomocna na minus plaża mała nie za ładna

Dziękujemy, Konrad D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sentidoRosaBeach, Менеджер по обслуживанию клиентов, SENTIDO Rosa BeachOdpowiedź udzielona 2 września 2019

Dear Konrad!
We are glad that your vacation has left positive emotions!
Thank you for the excellent evaluation of the animation team and the entire staff.
welcome back to Sentido Rosa Beach!

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Udany wyjazd, słońce... Blisko morze. Czysto, jedzenie super. Animacje pomysłowe, Animatorzy wykonują swoją pracę na 100 procent:) wybór morze czy basen trudny. Wszędzie super. Bezpłatne leżaki, drinki słabe, ale piwo i kawą dobre!

Dziękujemy, Beata S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: sentidoRosaBeach, Менеджер по обслуживанию клиентов, SENTIDO Rosa BeachOdpowiedź udzielona 16 sierpnia 2019

Dear Beata!
We are glad that you are satisfied with your holiday!
Thanks for the appreciation of the work of our staff!
to new meetings!