Zrecenzowano: 17 lipca 2019

Hotel dla absolutnie niewymagających gości. Mimo, że dysponuje wspaniałą bazą (własna plaża, ogród, baseny, zjeżdżalnie, możliwość zjedzenia posiłków na zewnątrz), to kierownictwo absolutnie nie radzi sobie z zarządzaniem obiektem. Ktoś kiedyś ciekawie wymyślił ten hotel, jednak to, jak on jest dzisiaj prowadzony jest jedną wielką katastrofą. Chyba jedyną uczciwie pracującą osobą jest tam ogrodnik...Pojęcie "czystość" jest całkowicie nieznane, poczynając od np. łazienki w pokoju (ja dostałam łazienkę z zaschłą, widoczną i śmierdzącą plamą moczu przy WC, ręcznik dla syna, na którym widać było świeże ślady kół od jakiegoś wózka, jego pościel nie była zmieniana ani razu podczas dwóch tygodni, moja i męża jeden raz...), poprzez stołówkę, która była chyba definicją brudu (stoły, krzesła brudne, obrusy nie zmieniane tylko odwracane na drugą stronę (chyba nie muszę przekonywać, że już po jednej turze posiłku taki obrus nie nadaje się do użycia, a co dopiero po kilku dniach takiego ciągłego wywracania), następnie lobby, gdzie stoliki także wyglądały jakby ktoś przejechał po nich brudną ścierką do podłogi, po plażę, która również była zaśmiecona. Dodam, że były dni, kiedy i woda w morzu przy brzegu była tak brudna, że brzydziłam się do niej wejść... Podobnie snack bar: brud, brud, brud. Były też dni, kiedy na stołówce grasowały dosłownie roje much. I na wystawionym na bufecie jedzeniu także...Az szkoda, bo hotel naprawdę mógłby być wspaniałym miejscem wypoczynku, gdyby ktoś nim sensownie zarządzał. A tak, według mnie, jedna wielka katastrofa. Żałuję, że spędziłam w nim dwa tygodnie mojego urlopu. Szczerze odradzam tym, którzy lubią przynajmniej pozory czystości i umiejętnego prowadzenia hotelu.

Wskazówka dotycząca pokoi: radzę pokoje na drugim piętrze
1  Dziękujemy, sylwjad
Zrecenzowano: 30 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Uważam, że przez brak animatorów, którzy byli na każdym kroku, hotel już dawno niedałby rady. Ogród zadbany, kelnerzy wybrani... Jeśli dostali tipa to owszem przyjemni.. Czystość lobby wyglądała tak jakby ktoś mopem z podłogi umył szkło na stole. Nieraz nam się cofało. Odnowienie hotelu polega głównie na bieganiu pracownika z wiadrem farby olejnej, gdzie zapach drażnił wszędzie. Nie oszukując, to jest 'kraj trzeciego świata'... Ubogo bardzo... Poza hotelem zostaje tylko wycieczka do Susy, bądź Monastiru. Rezydenka kłamie, ponieważ twierdzi, iż w mieście nie ma komunikacji... Niezrozumiałe to jest dla mnie do dziś. Jak mozna oszukać rodaka, skoro do miasta jedziesz za 1 dinara, a taxi już 10 dinar. P. JUSTYNO?!!!! JEDZENIE :śniadania wciąż takie same... Obiady bardziej zróżnicowane... Natomiast warzywa wciąż się powtarzają. Bardziej od hotelu jestem bardzo zaskoczona ichniejszą kulturą, to wywarło na Nas ogromne wrażenie, dodając, iż byliśmy w okresie Ramadanu. W mieście bardzo niehlubnie patrzyli na mnie mężczyźni,patrzac na odkryte kolana. Z tym głupio się czułam... Serio... Koniecznie trzeba odwiedzić Susę z ich bazarem w mieście, zachowaniem kierowców na rondzie... To trzeba zobaczyć.. Mieliśmy dwa dnia rozmyślań po tym całym widoku. Jak dla mnie hotel marny, ale okolica jak najbardziej warta odwiedzenia.

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, Wanderer779203
Zrecenzowano: 18 maja 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu nie można się nudzić animatorzy są z nami na każdym kroku. Zabawiaja dzieci ale i dorośli się nie nudzą razem z nimi. Oto najlepsi z najlepszych Simba Casper Mike Willy Magui Johnny Eva Viki Mimi Aladdin Manga Jack Mizo ... Pozdrawiam wszystkich

Termin pobytu: maj 2019
1  Dziękujemy, ma_gorzatar906
Zrecenzowano: 31 grudnia 2018

Hotel znajduje się pomiędzy dwoma dużymi miastami - Monastir i Susa. Idealny jest na rodzinne wakacje, ponieważ:
1. Jest mnóstwo animatorów, którzy zapewniają atrakcje dzieciom (dyskoteka wieczorem, dart etc.)
2. Dla rodziców (i pełnoletnich gości) darmowy bar ;)
3. Dużo atrakcji samych w sobie: siatkówka, baseny (jeden przy morzu, drugi przeznaczony dla dzieci w tyłu hotelu - zjeżdżalnie duże i małe, fontanny itp.), (ciepłe) morze, aqua gim, tańce orientalne etc.
4. Smaczne obiady
5. Możesz zwiedzić wyjść z hotelu i zwiedzić miasta
6. Sprzątaczki są sympatyczne (pomimo, że nie potrafią rozmawiać po angielsku to nie stanowi to problemu przy komunikacji - np. ja pokazywałam :) )
7. Nie znasz angielskiego? To nie problem, personel mówi po: rosyjsku, niemiecku, francusku i oczywiście arabsku
8. Nic nie ginie w pokoju, więc nie ma obaw, że coś zginie
Ogólnie to polecam!

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje są z klimatyzacją i balkonami; w tv 1 program w j. polskim
Termin pobytu: sierpień 2018
Dziękujemy, Sauata
Zrecenzowano: 3 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

EDEN CLUB Monastir - Scanes.
Bylismy na wakacjach kupionych w pazdzierniku w first minute 14-21.06.2018r

Pokoje.
Znajomi dostali pokoj fajny, jasny i spory. Wanna. My naprawde malenki po 30 cm z kazdej strony od lozka do sciany i ciemny. Klima starsza i slaba. Mielismy spory fajny prysznic. Pokoje czyste, codziennie sprzatane, reczniki wymieniane. 2 szafy z wieszakami.

Ogolnie hotel.
Bardzo duza powierzchnia przepieknych i zadbanych ogrodow. Basen dla najmlodszych. Basen ze zjezdzalniami tu najwiecej czasu przebywalismy :) Bar przy aquaparku podaja napoje gazowane, soki i piwo. Przy basenie glownym w dzien odbywaja sie super animacje. Brodzik i zjezdzalnie dla najmlodszych. Bar przy basenie glownym - napoje alkoholowe, kolorowe drinki, piwo, wino, soki, napoje gazowane.
Snack bar - pizza ok, popcorn, hamburgery i panini (godz 15-18) z mortadella ;) przez caly dzien kawa, mleko.
Morze cieple, ogolnie czyste ale przy brzegu i na plazy sporo glonow.
Lezakow nad mozem jak i na basenach nigdy nam nie braklo nie bylo potrzeby rezerwowania. W cenie sa kajaki, rowerki wodne rowniez tenis, ping-pong oraz mini golf.
Przy barze w lobby duzo miesca do siedzenia.
Animacje super ! Codziennie od 21 tance i zabawy dla dzieciakow a pozniej dla doroslych przy glownym basenie, co drugi dzien show time a po nim dyskoteka.
Niestety w hotelu animacje po rosyjsku, piosenki rowniez rosyjskie ale poszlismy do dj i puszczali pozniej sporo naszych :)
Animatorzy super ! Naliczylam ich 11stu. Super podejscie do dzieciakow. Naprawde nie mozna sie z nimi nudzic.
Jedzenie bardzo dobre, po 4-5 dniu juz nam sie troche nudzilo ale codziennie dodawali cos nowego. Pyszne ciasta, na stolowce gril oraz pizza. Kawy roznego rodzaju, wina, piwo oraz napoje. Z owocow zawsze arbuz i slwki albo nektaryny czy brzoskwinie. Sniadanie 6-10, obiad 12:30-14:00 kolacja 18:30-21:00, do 24 w snack bar pizza. Alkohole w opcji all: whisky, brandy, wodka, wino biale, rozowe i czerwone. Bardzo dobre i kolorowe drinki robili barmani mieszajac wszystko naraz :) Napoje: sprite, fanta, cola, kawa, sok wieloowocowy, truskawkowy, pomaranczowy i lemoniada. Ja nie mam wysokich oczekiwan, ale jak dla nas caly pobyt rewelacja. Moj pierwszy pobyt w tym kraju, ale juz jestem zakochana w Tunezji ! obawy byly, ale na terenie hotelu czulam sie bardzo bezpiecznie, na kazdym rogu ochrona. Polecam ten hotel jestesmy bardzo zadowoleni i z checia bym do niego wrocila :)

Termin pobytu: czerwiec 2018
3  Dziękujemy, Ania M