Pokoj malutki i ciemny .Powinno byc lepsze oswietlenie.Brak lodowki .Brak kawy herbaty mleczka i cukru to powinna byc podstawa w pokoju hotelowym.Hauskiping nie ogarniety slabe sprzatanie .Kubeczki nie wymienione kosze ze smieciami nie oprozniane reczniki to samo raz byly raz ich nie bylo Stolowka makabra stoliki brudne naczynia brudne i jeszcze ich brakowalo nikt sie tym nie przejmowal szok .Brak totalny higieny przeciez to podstawa.Serwetki materialowe brudne i smierdzace wielokrotnego uzytku cos okropnego .Mozna bardzo duzo pisac same negatywy.Plaza ok baseny ok .pozatym wszedzie wielki syf .Nigdy wiecej nie odwiedze tego kraju

Wskazówka dotycząca pokoi: Blok nr.2 apartamenty narozne sa jasne
Dziękujemy, Jola123467
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sahara B, Responsable relations clients, Sahara Beach Aquapark ResortOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Drogi Jola123467,

Z przykrością informujemy, że Twoje ostatnie doświadczenia z nami były mniej niż satysfakcjonujące. Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Ufamy, że dasz nam kolejną okazję, aby zapewnić Ci lepsze wrażenia i przekroczyć Twoje oczekiwania następnym razem.

Pozdrowienia,

Bardzo średni hotel. Po przyjeździe w nocy okazało się drzwi balkonowe są uszkodzone i nie da się ich zamknąć. Pół godziny czekaliśmy na kogoś z obsługi kto je naprawi bądź zostanie nam zmieniony pokój. Po locie i w nocy było to męczące, ostatecznie po drugiej wizycie na recepcji przyszedł Pan który częściowo je naprawił (można już było zamknąć) i miał przyjść drugiego dnia dokończyć naprawę - przez tydzień się nie udało :/. Pokój odnowiony za który doplacilismy był ok, łazienka po prysznicu cała zalana. W niektórych częściach hotelu nieprzyjemnie pachnie. WiFi w całym hotelu i niekiedy przy basenie łapał. Baseny fajne, aquapark również. Jedzenie hotelowe okropne, aby coś zjeść trzeba było zrobić dwie rundy po restauracji-jedna wszystkiego po trochę, później spróbować co jest jadalne i druga runda żeby nałożyć coś do jedzenia. Syf w restauracji niesamowity, kelnerów dużo ale żaden się nie garnał do roboty żeby posprzątać stolik aby kolejni goście mogli usiąść. Wszędzie masa much, a komary gryzą cała dobę.

Dziękujemy, kamila b

Szanowny kamila b,

Dziękujemy za opinię zamieszczoną w Trip Advisor na temat Twojego ostatniego pobytu w hotelu.

Proszę przyjąć moje głębokie przeprosiny w związku z napotkanym problemem i za związane z tym niedogodności. To, czego doświadczyłeś, nie odzwierciedla prawdziwego wizerunku naszych usług i hotelu.

Chociaż głęboko żałuję spowodowanych niedogodności, mam nadzieję, że dasz nam okazję, aby odzyskać pewność siebie podczas następnego pobytu i pozwolić nam pokazać prawdziwą gościnność Sahara Beach, którą zaspokajamy naszych wymagających gości.

Jeszcze raz przepraszamy za powstałe niedogodności.

Z poważaniem,

Zrecenzowano: 12 września 2019

Plaża i basenu ok.Jednak uwaga!!!! Hotel posiada 2 restauracje główne z czego z restauracji w naszym budynku nie mogą korzystać wszyscy goście. Przy wejściu do restauracji stoi pani która z listą sprawdza którzy goście mogą wejść A którzy nie. Zwróciliśmy na to uwagę to gburowaty typ z recepcji bardzo niemiły przyszedł nas opieprzyc za to że pasujemy im renomę.Sejf pożal się Boże,wykonane skrytki wszyscy trzymali dokumenty w walizkach. Po za tym Tunezja to tak zasyfiały kraj, że jeszcze takiego nie widzialam. Za plażę i basenu daje gwiazdkę ale cała reszta do niczego. Nigdy więcej Tunezji.

Dziękujemy, IwonaM1575
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sahara B, Responsable relations clients, Sahara Beach Aquapark ResortOdpowiedź udzielona 5 tygodnie(-i) temu

Milý IwonaM1575,

Litujeme, že jste se dozvěděli, že vaše nedávná zkušenost s námi byla méně než uspokojivá. Přijměte prosím naše omluvy za případné nepříjemnosti.

Věříme, že nám dáte další příležitost, abychom vám poskytli lepší zážitek a příště překonali vaše očekávání.

S pozdravem,

Zrecenzowano: 7 września 2019 z urządzeń przenośnych

Czytając opinie dość pozytywne wybrałam ten hotel na wypoczynek niestety nic poza infrastrukturą hotelu nie spełniło moich oczekiwań pokoje mikroskopijne wyjazd z pokoju jak i wjazd wózkiem dziecięcym to istny tor przeszkód jedzenie bardzo przeciętne róźnica w traktowaniu klientów różnych biur podróży nawet dwa osobne mini kluby dla dzieci z Niemiec i Anglii na wypasie a dla Polskich i innych narodowości istny syf nie wiem na jakiej podstawie ten hotel otrzymuje pozytywne opinie na koniec dodam że rezydentka biura podróży prima Holiday pani ola pomyliła ewidentnie zawody

Dziękujemy, Jolanta S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sahara B, Responsable relations clients, Sahara Beach Aquapark ResortOdpowiedź udzielona 7 września 2019

Drogi Jolanta S,

Pozdrowienia,

Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Byliśmy w sahara beach w sierpniu 2018. Cena adekwatna do warunków, po wejściu do hotelu czuć wilgoć ale to afryka. Pokoje względne, w łazience wanna zamiast prysznica. Codziennie sprzatane więc na plus, oczywiście trzeba coś zostawić paniom. W hotelu sklepy, można kupić pamiątki i nie tylko. Restauracja mogła by być lepiej sprzatana i za ciepło w niej. Jedzenie było dobre i różnorodne, duży wybór pysznych ciast. Kompleks basenowy rewelacyjny, za to na zjeżdżalnie duze kolejki. Plaża super i duża. Na duży minus drinki w ktorych alkohol ledwo dno zakrywal i nie chcieli nalewac więcej. Dla dzieci i nie tylko cało dzienne animacje gdzie animatorzy bardzo się starali. Na duzy plus wieczorne pokazy. Zdecydowanie dla rodzin z dziećmi.

Dziękujemy, Piotr Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Sahara B, Responsable relations clients, Sahara Beach Aquapark ResortOdpowiedź udzielona 20 sierpnia 2019

Drogi Piotr Ż,

Dziękujemy za recenzję na TripAdvisor i wybór Sahara Beach Aquapark Resort.

Dziękujemy za pozytywne opinie. Rzeczywiście, jesteśmy dumni z zaspokajania potrzeb naszych gości w najlepszy możliwy sposób, a na podstawie Twojego oświadczenia jesteśmy przekonani, że spełniliśmy Twoje oczekiwania.

Cały zespół oczekuje na kolejną wizytę.

Z poważaniem,