Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jest to moja pierwsza opinia...prawie negatywna:) Sam początek bardzo negatywny. Po zakwaterowaniu w hotelu pan dużej postury z nażelowanymi włosami oraz jego pomocnica z czerwonymi ustami uśmiechająca się do wszystkich oświadczyli, że „o 14 będzie pokój”. Krótko po 14.00 ja oraz młoda rodzina z 4-to letnim synkiem podeszliśmy do recepcji. I zaczęło się...ignorancja nas sięgnęła zenitu!!! Francuzi i Rosjanie obsługiwani poza kolejnością, meldowano ich od razu a pokoje czekały na nich. Nas olewani dokładnie przez 50 min...gorąco w lobby, zmęczenie 6 godzinne w oczekiwaniu i...nić. Nie wytrzymałem i pierwszy raz w życiu nakrzyczałem na menadżera w sprawie totalnego lekceważenia Polaków. Okazało się ze karteczki z numerami pokojów czekały na nas od dawna...po prostu taki kaprys mieli, otrzymaliśmy pokoje z numerami nieparzystymi, s wiec widok na morze BOCZNY a nie jak wykupiłem w TUI widok ba morze. Prawie 95%pokoi to widok boczny-hotel ma kształt podkowy. Nawiasem mówiąc przejście przez ulice i jesteśmy ba lotnisku w Monastyrze. Basen okazał się bez zjeżdżalni jak pokazywało zdjęcie w TUI. Śniadania bardzo monotonne, a zjawiającym się o 6.45 (śniadania od 6.30) na posiłku trzeba prosić o pieczywo, kawę i sok lub omlet mix...z dodatkiem cebuli . Lunch i kolacja...jak dla mnie smaczne sałatki mięso i warzywa ba parze. Desery ciasta oraz miętowa herbata...ok. Pokój jak najbardziej, ale brudny ręcznik od sprzątaczki (foto) tez się zdaża. Plaża bardzo wąska czysta. Do morza można spokojnie wejść do 100-150 metrów. Napoje zimne ok. Duży plus to po wymeldowaniu o 12.00 można skorzystać z lunchu, baru itd. Ale...TRZYMAJCIE przy sobie fakturę z opłaconego podatku klimatycznego . Ta młoda rodzina musiała drugi raz na końcu zapłacić podatek...bo gdzieś zapodziała dokument by go okazać przy wymeldowaniu, na lotnisku nic nie opłaca się kupić a ceny w EURO, np. Mentos 3,5€, Kinderschoko 8€....perfumy droższe niż u nas w Douglas. Ale w Pyrzowicach również drożyzna na maxa: prince polo, kawa i 2 trójkąty kanapek....50zł.

Typ podróży: Podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Z5245BNsebaDawid
Zrecenzowano: 3 września 2019

Jest super, hotel piękny, animatorzy rewelacyjni, super animator Magi, bar dobrze zaopatrzony, plaża piękna i czysta. Pobyt uważam za bardzo udany. Hotel czysty, obsługa bardzo przyjazna i pomocna. Duże i piękne baseny, rewelacyjne warunki do odpoczynku. Gorąco polecam wszystkim, którzy lubią komfort i wygodę

Dziękujemy, Anna R
Zrecenzowano: 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Cicho, spokojnie, wiele atrakcji w postaci gier i zabaw dzięki aninatorom. Miła i pomocna obsługa. Jedzenie okej. Wszystko co potrzebne aby wypocząć i dobrze się bawić. Idealne miejsce dla par. Gorąco polecam,

Dziękujemy, artursG4828QW
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel i animacja na bardzo wysokim poziomie. Każda osoba znajdzie coś dla siebie. Czyste pokoje, świetna obsługa i program animacji na bardzo wysokim poziomie . Każdego dnia coś innego. Dziękuję Jego

Dziękujemy, Katarzyna K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: THALASSAHOTELS, Responsable commercial, Royal Thalassa MonastirOdpowiedź udzielona 29 sierpnia 2019

Dear Katarzyna K,

Thank you for your compliments. It is with real pleasure that we receive your fantastic comment about our special Royal Thalassa Monastir
We are delighted to read that our distinctive qualities have contributed to the success of your stay.
We will share your opinion with our team who will certainly be encouraged by your remarks.
It's a pleasure to see you again.

Thalassa Hotels Management Tunisia

Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019

Super hotel,pokoje czyste, jedzenie pyszne (każdy znajdzie coś dla siebie) ,świetna obsługa, szczególnie pan z animacji oraz od fitnesu super, profesjonalne podejscie do gościa :) :) serdecznie polecam :).

Dziękujemy, Adrian P

Dear Adrian P,