Monastir
Zrecenzowano: 7 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Zdjęcia nie adekwatne do rzeczywistości,dużo gorsze.
POKOJE:zarezerwowalam pokoj rodzinny z balonem/ tarasem, a dostałam jeden pokoj dla 3 dorosłych i 1 dziecka razem, choć wiem, że można było mieć osobne a nawet są piętrowe na dole jest podwójne łóżko a na górze 2 pojedyncze łóżka, w pokojach smierdzi jak na PKP w toalecie albo stechlizna, natychmiast wrocilam do recepcji o zmianę pokoju po ciężkich bataliach poddalam się i wzięłam 3 zaproponowany szkoda, ze nie zrobilam zdjęć pokoju..., aha nie wspomnę że karaluchy sobie chodzą...
wszystko w hotelu robione pod Rosjan,
JEDZENIE: kolejna porażka
jedna restauracja co na tak olbrzymi hotel gdzie ludzie się popychaja, pchają to mało, kolejki przy każdym posiłku, śniadanie od 6:30 ale o tej porze dostępne tylko pieczywo, dżemy, z owoców tylko arbuz, inne owoce, lody trzeba płacić,co do smaku to nie aż tak zle, choć bardzo monotonne i powtarzalne jak zapłacisz kelnerowi to dostaniesz stolik z kwiatkami i napój w szklance A nie kubku plastikowym, ba! Nawet arbuza bez pestek przyniesie, Pani serwujaca w ala restauracji przy basenie bardzo nie miła wręcz wredna, gburowata,chamska, opryskliwa. Ala Martini nawet nie stało koło Martini, kiepski wybór napoji, alkoholu. jeden bar przy basenie, gdzie tylko serwowane piwo, więc kolejki i jeszcze raz kolejki.
ENTERTAINMENT bardzo kiepski, ale nie do końca im to wychodzilo, chociaż byli mili, wieczorne występy?, nawet nie wiem czy to można tak napisać...
BASENY i POGODA : rekompensuje, fajne zjeżdżalnie, miejsca do plywania i dla starszych i młodszych, morze blisko, woda ciepla.
Na każdym kroku zaczepiaja aby cos od nich kupić: wycieczki, biżuterię itp, itd a jak nie kupisz to się obrażają.
3 z naszej 4 miało jakiś wirus, wymioty, biegunka...
Ogólnie nie polecam tego hotelu,

1  Dziękujemy, Madzia7621
Zrecenzowano: 23 lipca 2019

Czytając recenzje byłam pełna obaw ale hotel okazał sięl ładny , czysty , zmieniane ręczniki codziennie i sprzątane też jest codziennie .Obsługa bardzo miła , animatorzy super , jedzenie może być - dużo Rosjan ale idzie się przyzwyczaić - najlepiej iść na stołówkę 15 minut po wyznaczonym czasie- nie ma się czego przyczepić .
Przy hotelu jest sklep ceny dobre, obok jest też sklep safari taniej niż w mieście - ich złoto taniej w hotelu.
Wycieczkę statkiem nie polecam ale na kładach fajnie. Udany urlop -dzieci zadowolone - szczerze polecam!!!! - (na stołówce warto dać chłopakowi parę dinarów )

Wskazówka dotycząca pokoi: 526- dwa poziomy ,balkon ale 3 piętro po schodach
Dziękujemy, Dorota F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HoudaHotelsTunisia, Responsable commercial, Houda Golf and Beach ClubOdpowiedź udzielona 23 lipca 2019

Dear Dorota,

Thanks for sharing your review with us. We are very thankful for your recommendation and for appreciating the room service, room cleanliness, food, hotel staff, and nearby shops. Indeed, our objective is to satisfy all our customers and make their holiday unforgettable. Thanks again for your kind words, we are looking to welcome you back again between us for a new exceptional experience.

Thanks and have a good day

Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Mega udany wyjazd. Czysto, przyjemnie i bardzo miła obsługa Panie sprzątające dbają o porządek i są bardzo sympatyczne. Jedzenie dobre i duży wybór,więc każdy znajdzie coś dla siebie. Napewno tam wrócę... Zakochałam się w tym miejscu.

Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano: 13 lipca 2019

Hotel bardzo zadbany, obsługa bardzo miła. Animatorzy zabawiają cały dzień na najwyższym poziomie. Codziennie wieczorami jest przestawiane różne show. Ogólnie można polecić to miejsce jak najbardziej na rodzinne wakacje.

Dziękujemy, LuzuQ
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HoudaHotelsTunisia, Responsable commercial, Houda Golf and Beach ClubOdpowiedź udzielona 22 lipca 2019

Good evening,

We thank you for sharing this review with us. We are so grateful that you appreciated everything and enjoyed your holiday and particularly the animation activities. Our main objective is to satisfy our guests and make their holiday unforgettable. We are very thankful for your kind words and we are looking to welcome you back again between us for a new experience.

Thanks and have a good day

Zrecenzowano: 14 czerwca 2019

Pobyt 02-13.06.19, 2+2 Hotel Houda Golf położony jest w spokojnej części Monastiru, jest dosyć ładnym hotelem z dużym basenem usytuowanym z tyłu hotelu, małym Aquaparkiem z przodu i własną małą plaża, posiada bardzo duże lobby (wifi free), kantor na miejscu. Pokoi jest tu ok. 1200 (codziennie sprzatane, ręczniki w pokojach Tak, basenowe Nie, ich duży ładny hammamowy to koszt 11DT, nie ma co przywozić swoich). Gości jest bardzo dużo, przez co jest walka o leżaki (zajmuja już wieczorem?), kolejki po jedzenie, nakładają ogromne ilości na talerzu a potem zostawjaja na stole, masakra (chociaż pomiędzy posiłkami działają bary z jedzeniem). Drinki (lurka), piwo i napoje w barach sa wydzielane, po 2 na głowę przy jednym podejściu, bo braliby i stopami jakby potrafili donieść. W hotelu i obok znajdują sie sklepiki w których można kupic wszystko, to co na medinie za dosyć atrakcyjne ceny, tylko trzeba targować na 50% tego co chcą. Houda jest bardzo głośnym hotelem, od rana do min.23, cały czas gra głośna muzyka, przy basenie są cały czas animatorzy dbają o to żebyśmy się nie nudzili, (aquarobic, tańce, gry, loterie, -głównie pod Rosjan), po kolacji jest godzina tańców, od 22 na scenie lub w dolnym lokalu jest zawsze show. Jeżeli cenisz sobie ciszę i odpoczynek to nie jest hotel dla ciebie. Polaków i innych narodowości jest tu 4%, reszta to Rosjanie, których wszyscy mają serdecznie dosyć. Obsługa bardzo miła i pomocna. Do Monastir mozna dojechać komunikacja miejską za 1DT (50min) , do Suisse za 550M (20min) Pokoje rodzinne sa z dostawkami lub łóżkiem pietrowy, ale ja miałam apartament pietrowy (są-są) , wiec warto pytać- gnębić, bo to bardzo poprawia komfort wypoczynku. Oceniam hotel Houdę na 7+ ze względu na czystość, obsługę, baseny, animacje, ale ogromny -3 ze względu na Rosjan i atmosferę która wprowadzają. Bitwa o wszystko po 4 dniach zaczyna sie nudzić i masz wszystkiego dosyć.

Wskazówka dotycząca pokoi: Byle nie na basen i morze bo tam przez caly dzień gra głośna muzyka
1  Dziękujemy, 44iwi