“Świetne miejsce !”

Najlepsze ceny w okresie
Zameldowanie dd/mm/rrrr Wymeldowanie dd/mm/rrrr
Ceny dotyczą 1 pokoju dla 2 osób
Wyświetl ceny
Porównaj najlepsze ceny w najpopularniejszych serwisach turystycznych
i 5 dodatkowych witryn!
Delphin Ribat
Miejsce nr 31 wśród 43 hoteli w Monastyrze
Zrecenzowano 10 marca 2015

Piękny hotel, z chęciom bym tam wróciła. Może uda się w przyszłym roku i już na pewno nie będę się zastanawiać jaki to będzie hotel :)
Bardzo podobała mi się obsługa, położenie hotelu, basen, a właściwie nie było rzeczy która mi się nie podobała :)

• Data pobytu: grudniu 2014, podróż w pojedynkę
Dziękujemy, Dominika P
Napisz recenzję

Zrecenzowano 28 lutego 2015

Przyjechalismy do hotelu w grudniu. Chcielismy wypoczac. Zastanawialismy sie czy wogole cos sie bedzie dzialo w tym czasie. Tu mile zaskoczenie..Wybralismy hotel chociaz nie mial za wysokich notowan. Kierowalismy sie mozliwoscia spacerow i zwiedzania. Hotel zaskoczyl nas urokiem, dbaloscia o detale i profesjonalna obsluga, smacznym jedzeniem. Mimo braku sezonu...bylo w nim wszystko czynne.. Sklepy, fryzjer..spa..baseny..Animacje na poziomie..Wszystko na plus. Czysciutkie pokoje..Przemila obsluga.. Hotel ma super umiejscowienie. Wszedzie blisko. Zabytki, medina, sklepy.. Metro(podmiejski pociag) bliziutko. Tanie taksowki, ktorych wszedzie pelno.. Polecamy wszystkim z pelna odpowiedzialnoscia.

Wskazówka dotycząca pokojów: My mielismy pokoj standard z widokiem na morze. Cudny widok na morze i Marine.
Sprawdź więcej wskazówek dotyczących pokojów
  • Data pobytu: grudniu 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Dorota W
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Skander B, Directeur général, Delphin RibatOdpowiedź udzielona 13 marca 2015

Szanowna Pani Doroto,
z wielka radoscia przeczytalismy Pani opinie o naszym hotelu. Bardzo cieszy nas, ze tak dobrze mogliscie Panstwo u nas wypoczac. Poniewaz naszym glownym celem jest stworzenie dla naszych gosci serdecznej i rodzinnej atmosfery, niezmiernie ucieszyly nas mile slowa pod adresem naszego personelu. Mamy nadzieje, ze juz niebawem bedziemy mogli ponownie Panstwa u nas goscic.
Chcielibysmy Panstwa poinformowac, ze w nadchodzacym sezonie otwieramy dwie restauracje a la carte. W jednej bedziemy oferowac potrawy tradycyjnej kuchni tunezyjskiej. Natomiast w drugiej bedziemy serwowac dania wloskie. Szefem kulinarnym tej restauracji bedzie rodowity Wloch. Poprzez poszerzenie naszej oferty kulinarnej pragniemy zadowolic gusta smakowe wszystkich naszych gosci.
W nadchodzacym sezonie przywita Panstwa Guest Relation Agentka, ktora bedzie pelnila funkcje osoby kontaktowej dla naszych gosci z Polski.

Czekamy na Panstwa!
Serdecznie pozdrawiam Dyrektor Marketingu

Zrecenzowano 25 października 2014

Hotel wydaje sie w porzadku. Nie jest on pierwszej młodości, ale pokoje utrzymane w przyzwoitym standardzie i codzien jest sprzatane. Natomiast jeżeli chodzi o obsługę to najlepsza jaka miałem w życiu, barmani kelnerzy i kucharze... wiadomo jednsk ze najwuecej czasu spedzalismy z animatorami. Lolo & Maradona the best :)

Dziękujemy, kovalchuc
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Skander B, Directeur général, Delphin RibatOdpowiedź udzielona 27 lutego 2015

Szanowny Gosciu,
serdecznie dziekujemy, ze wyrazil Pan pozytywna opinie o naszym hotelu. Dziekujemy za Pana przyjazne slowa odnosnie naszego personelu. Jestesmy niezmiernie ucieszeni, ze tak dobrze sie Pan u nas czul. Mamy nadzieje, ze w tym roku Pan powtornie nas odwiedzi.
Chcielibysmy poinformowac Pana, ze w nadchodzacym sezonie otwieramy dwie restauracje a la carte. W pierwszej bedziemy oferowac specjalnosci kuchni tunezyjskiej; w drugiej natomiast potrawy kuchni wloskiej. Jej szefem kulinarnym bedzie rodowity Wloch.Dzieki temu zamierzamy uraczyc podniebienia wszystkich naszych gosci.
Nasza stala grupa animatorska rowniez w tym sezonie pragnie urozmaicic Panu wypoczynek w naszym hotelu.
Czekamy na Pana!

Serdecznie pozdrawiam z Monastyru Dyrektor Marketingu

Zrecenzowano 22 października 2014

Bardzo dobre jedzenie, zorganizowany czas przez animatorów którzy mają bardzo dużo pozytywnej energii i duży dystans do siebie. Pozdrawiam Lolo, Djo, Tchitcho & Maradona. Wszyscy są mili nie są uciążliwi. Z pewnością mogę polecić ten hotel w październiku osobą chcącym wypocząć

Dziękujemy, Daniel T

Szanowny Panie Danielu,
jestesmy bardzo uszczesliwieni z powodu wyrazonej przez Pana pozytywnej opinii o naszym hotelu. Cieszymy sie bardzo, ze moglismy Pana u nas goscic. Mamy nadzieje, ze w tym roku zdecyduje sie Pan ponownie na spedzenie wakacji u nas.
Chcielibysmy Pana poinformowac, ze w nowym sezonie otwieramy dwie restauracje a la carte. W jednej bedziemy oferowac specjalnosci kuchni tunezyjskiej. Natomiast w drugiej pragniemy zaserwowac naszym gosciom potrawy kuchni wloskiej. Jej szefem kulinarnym bedzie rodowity Wloch. Mamy nadzieje, ze dzieki temu uda nam sie trafic w podniebienia wszystkich naszych gosci.
Czekamy na Pana!

Serdecznie pozdrawiam z Monastyru Dyrektor Marketingu

Zrecenzowano 8 października 2014

Hotel w miare ok, jak to w Tunezji czystosc do najlepszych nie nalezy. za to Animatorzy swietni! naprawde spisali sie! :-) pozdrawiam Mike,tchitcho, Lolo, Maradona, Djo :-) czysty basen, morze oddzielone ulica. ogolnie ok

Dziękujemy, paulina198

Szanowna Pani Paulino,
dziekujemy serdecznie za pozytywna ocene naszego hotelu. Cieszymy sie bardzo, ze moglismy Pania u nas goscic. Mamy nadzieje, ze w tym roku Pani znowu nas odwiedzi.
Chcielibysmy Pania powiadomic, ze w nowym sezonie Lato 2015 otwieramy dwie restauracje a la carte. Pierwsza, z tunezyjskim szefem kuchni , bedzie oferowala tunezyjskie specjalnosci; w drugiej bedzie serwowana kuchnia wloska. Jej szefem kulinarnym bedzie rodowity Wloch. Mamy nadzieje, ze dzieki temu trafimy w podniebienia wszystkich naszych gosci.
W tym sezonie czeka na Panstwa Guest Relation Agentka, ktora bedzie pelnila funkcje osoby kontaktowej dla naszych gosci z Polski.

Do zobaczenia wkrotce!
Serdecznie pozdrawiam
Dyrektor Marketingu

Hotele, które mogą Ci się spodobać…
Podróżni przeglądali również te hotele (Monastir)
w odległości 0.1 km
Regency Hotel and Spa
Nr 15 z 43 w lokalizacji Monastir
Liczba recenzji: 506
Wyświetl ceny

Byłeś(-aś) w Delphin Ribat? Podziel się wrażeniami!

Delphin Ribat — dodatkowe informacje

Adres: Avenue Habib Bourguiba | BP 327, Monastir 5000, Tunezja
Lokalizacja: Tunezja > Monastir Governorate > Monastir
Udogodnienia:
Bar/salon Plaża Centrum fitness z siłownią / salą do ćwiczeń Zajęcia dla dzieci (obiekt przyjazny dla dzieci / rodzin) Restauracja Obsługa pokojowa Basen
Styl hotelu:
Miejsce nr 31 wśród 43 hoteli w Monastyrze
Zakres cen: 83 zł–223 zł (na podstawie średniej ceny za pokój standardowy)
Klasa hotelu:3-gwiazdkowy — Delphin Ribat 3*
Liczba pokoi: 180
Opcje rezerwacji:
TripAdvisor jest dumnym partnerem firm Booking.com, TripOnline SA, Hotels.com i 5viajes2012 S.L., dzięki czemu możesz dokonywać rezerwacji w następującym hotelu bez obaw: Delphin Ribat. Co miesiąc pomagamy milionom podróżnych w wyszukiwaniu najlepszych hoteli na podróże w celach wypoczynkowych i biznesowych. Zawsze oferujemy najkorzystniejsze zniżki i oferty specjalne.

Czy to Państwa ogłoszenie w serwisie TripAdvisor?