Bardzo ładny hotel, położony nad przepięknym klifem.
Dobra obsługa, smaczne jedzenie.
Spokojna okolica, polecam bardziej rodzinom niz grupkom znajomych.
500 metrów dalej dochodzimy do centrum miasta - możemy tu zwiedzić ribat, stare miasto.

Dziękujemy, Małgorzata G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SHDTHotels, Responsable relations clients, Regency Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 3 tygodnie(-i) temu

Dear Małgorzata G,
Thank you for your review following your stay at Regency Hotel & Spa.
We are very happy to learn that you had a pleasant stay and that our work and our will to give the best service have lived up to your expectations.
We hope to welcome you once again in the near future and earn the chance to thank you for your loyalty.

Położenie na wielki plus. Praktycznie przy samej (niestety brudnej) plaży.
Animacje wciągające i wesołe.
Jedzenie smaczne, obsługa pomocna, jednak po kilku dniach troszke przeszkadza monotonia posiłków.
Barmanom jak nie dasz dolca to od 4-5 drinka "olewają" człowieka przy barze. Taki test pierwszego dnia zrobiłem i wyszło jak powyżej :) Nie jest to wg mnie jakikolwiek problem, bo te 4 złocisze to niewielki pieniądz, a dla nich to w skali iluś tam gości godziwy zarobek, bo podobno podstawę mają marną, więc namawiam do dawania napiwków, bo potrafią zdziałać cuda ;)
Na minus - mogłoby byc czyściej. Po wierzchu omiecione, ale jak się przyjrzeć to słabo. Ale ja w domu tak samo sprzątam ;) I tu też - warto dać dolca na pościeli dla pani sprzątaczki.
Ogólnie spoko hotelik, chyba, że ktoś oczekuje ą, ę i szeratona, to wtedy do szeratona, a nie tutaj ;)

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Sergiusz D

Dear Sergiusz D,
Thank you for your review following your stay at Regency Hotel & Spa.
We are pleased to learn that you had a pleasant stay and that the quality of our services has lived up to your expectations.

Zrecenzowano: 6 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy się z Moją Kobietą na wakacje do Tunezji. Zaskoczyliśmy się miło miejscem i hotelem. Animacje bardzo zabawne, jedzenie smaczne, czas spędzony w tym miejscu polecamy. Biuro podróży spełniło Nasze oczekiwania !

Dziękujemy, 106mateuszl
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

to piękne miejsce, wszystko jest super. mieliśmy wspaniałe wakacje, pokój super, jedzenie jest mało urozmaicone ale ok, personel jest przyjazny, a zespół animatorów rewelacyjny. Mała plaża to jedyny minus

Dziękujemy, Artur Ż
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SHDTHotels, Responsable relations clients, Regency Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dear Artur Ż,
Thank you for your review and for choosing Regency Hotel & Spa.
The whole team and I are happy that you enjoyed your stay and we look forward to having you again as a guest in our hotel.

Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel super, czysto i animatorzy tak jak i rezydent też oceniam na wysokim poziomie. Jedzenie pyszne, niczego nie brakuje. Wycieczki fakultatywne dobrze zorganizowane. Bardzo polecamy wakacje w Tunezji zwłaszcza w hotelu regency.

Dziękujemy, Joanna K

Dear Joanna K,
Thank you for your review and for choosing Regency Hotel & Spa.