Zrecenzowano: 22 sierpnia 2019

to piękne wakacje spędzamy w tym hotelu cała rodzina wszystko jest miłe pokój jest dobry WIELKI i fajnie jedzenie jest pyszne Najlepsze jest to zespół animatorów, którzy robią wszystko, aby Nasze wakacje były miłe dzięki za wszystko

Dziękujemy, Kasia B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SHDTHotels, Responsable relations clients, Regency Hotel & SpaOdpowiedź udzielona 27 sierpnia 2019

Dear Kasia B,
Thank you for your review and for choosing Regency Hotel & Spa.
The whole team and I are happy that you enjoyed your stay and we look forward to having you again as a guest in our hotel.

Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Hotel super piękna pogoda obsługa bardzo miła animatorzy rozmawiają trochę po Polsku, niemiecku . Cały czas urozmaicają pobyt .Super drinki .Mam zamiar za rok po raz kolejny odwiedzić to cudowne miejsce

Dziękujemy, Gdrbx
Zrecenzowano: 15 sierpnia 2019

Bardzo udane wakacje.Animatorzy są super .Od samego początku bawią i urozmaicają pobyt .Wszyscy bardzo mili Super polecam to miejce.Tunezja jest cudowna za rok tutaj wrócę.Hotel i obsługa bardzo zo miła i pomocna .

Dziękujemy, Piotr P
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Super miejsce. Ale ma się odczucie że brakuje dobrego gospodarza. Piękne widoki. Blisko do centrum Monastir. Hotel położony przy marinie. Do głównych zabytków 10 minut drogi pieszo. Jesli chodzi o zakup pamiątek najlepiej wybrać 2 centra handlowe państwowe Dora i yasmina

Dziękujemy, marcinsL1664DO
Zrecenzowano: 26 lipca 2019

Hotel spełnił moje oczekiwania w 100%. Położony nad samym morzem i niedaleko centrum. Obsługa b. sympatyczna. Animatorzy bawią cały dzień . Hotel godny polecenia. Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii

Dziękujemy, Ola D