Skanes Serail
Regency Hotel and Spa(Monastir)(Świetna cena!)
119 USD
Travelocity
179 USD
Uwaga, okazja! 23% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 23% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (233 USD).

163 USD
67 USD
38 USD
Hotwire.com
Uwaga, okazja! 31% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 31% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (55 USD).

117 USD
124 USD
Cancelon
  • Bezpłatny parking
Hotel Liberty Resort(Monastir)(Świetna cena!)
67 USD
Orbitz.com
111 USD
HotelQuickly
Uwaga, okazja! 14% poniżej średnich cen

Znaleziona cena jest o 14% niższa od średniej ceny za noc w tym hotelu (129 USD).

Hotels.com
  • Przy plaży
Zrecenzowano 29 maja 2016

Bardzo dobrej jakości kameralny hotel szczególnie dla par za rozsądną cenę - świetne animacje - miła nienachalna obsługa - sklepy z pamiątkami w hotelu i apteka. Zespół animacyjny na niskim poziomie ale hotel 4* za rozsądną cenę więc nie ma co wybrzydzać

Wskazówka dotycząca pokojów: Można dostać pokój z widokiem na lotnisko i hałasem startujących samolotów!
  • Data pobytu: lipiec 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, artur1975
Zrecenzowano 16 czerwca 2015

Hotel generalnie godny polecenia. Pokoje z podstawowym wyposażeniem, przyzwoita łazienka, Jedzenie rewelacyjne, duży wybór, urozmaicone, no każdy znajdzie coś dla siebie. Obsługa uprzejma, pomocna. Animatorzy rewelacyjni, każdego zarażą dobrym humorem. Na plaży mnóstwo glonów, pomimo tego że codziennie są sprzątane. Leżaków pod dostatkiem, więc nie trzeba rano rezerwować ;) Niestety hotel położony w kiepskiej lokalizacji, jedno wielkie "zadupie" wieczorem nie ma gdzie wyjść. Blisko do Monastiru (dojazd taksowka za 7 DT) oraz do Susy (1,9 DT autobusem)

• Data pobytu: maj 2015, podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Justyna S
Zrecenzowano 13 czerwca 2015

Wyjazd bardzo udany hotel czysty jedzenie dobre i dużo czysty i spory basen leżaków pod dostatkiem obsługa miła i znały panie trochę po polsku można było się dogadać obsługa na stołówce miła zawsze uśmiechnięta polecam ten hotel jedyny minus że klimatyzacja dopiero od 15 czerwca ale tak wszystko okej

Data pobytu: czerwiec 2015
Dziękujemy, Teresa G
Zrecenzowano 1 czerwca 2015

Przybyliśmy do hotelu 9 maja 2015 roku o godź. 4.30 rano. ponieważ moja żona cierpi na nadciśnienie musi o określonych porach przyjmować leki. Po przybyciu ppoprosiłem recepcjoniste o wodę dla żony a on odpowiedział, że wodę muszę sobie kupić!!!!!! i czy mam pieniądze to on mi je teraz wymieni abym mógł zakupić butelkę wody. To jest niedopuszczelne w jakimkkolwiek hotelu a tym bardziej w 4-ro gwiazdkowym. W końcu dostaliśmy sok w barze. To było na początek, teraz obsługa w samoobsługowej restauracji, jeśli daliśmy w łapę ok, jeśli nie to tragedia. Czasami nie było żadnych czystych stolików pomimo, że dużo było pustych lub pozastawianych brudnymi naczyniami. Drinki, albo inaczej, napoje do których dolano 15 % alkohol. Obsługa w barze z łaską chyba, że dodatkowa kasa, w pakiecie "all inclusive" tylko 4!!!! alkohole reszta owszem ale do kupienia. Czystość w pokojach dobra, ale brak zmiany pościeli w ciągu 14 dni poobytu to kpina. Wi-fi tylko w holu z prędkością 54 Mb/s kpina. Brak uzupełniania środków czystości-kpina. Telewizja z 16-toma kanałami, z których tylko około połowa działała poprawnie a i to z tych działajacych to 3 po arabsku, 1 rosyjski, 1 niemiecki, 1 francuski, ES i BBS. Plaża okropna, pełno glonów, które zlegały na niej ponieważ były już brązowe. Nie można było wejść do wody. Po posprzątaniu 3 dni dostępu do morza, wiatr i sytuacja się powtarza. W sumie na 14 dni pobytu 3 dni czystej plaży. Trzy sklepiki w hotelu i tylko pamiątki oraz papierosy, ciuchy, torebki, biżuteria. Basen dobry, animacje na nim w porządku. Oczywiście naciągacze przed hotelem typu taxi, czy dorożki. Dodatnie aspekty to pogoda, młoda obsługa pozytywnie nastawiona do swojej pracy. Jedzenie monotonne, często przerabiane i odgrzewane. Plus dla surówek, deserów i owoców. Dodam, że opinia moja jest oparta na wielokrotnych pobytach w różnych hotelach i bywałem w hotelach 3 gwiazdkowych, które standardem przewyższały ten hotel o "głowę'. Absolutnie nie polecam.

• Data pobytu: maj 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, tomick_68
Zrecenzowano 18 kwietnia 2015

Byłam w tym hotelu na początku marca unikając tym samym tłoku i szczerze mogę ten hotel polecić. Czysciutko, miła obsługa, pyszne jedzenie zwlaszcza omlety, za którymi wszyscy przepadali, mnóstwo warzyw, serów, deserów, mięska i pomimo ze ostrzegano nas przed tzw." zemstą faraona" nikt nie chorował. Basen zewnętrzny ze względu na porę roku zimny ale i tak trafili sie amatorzy kąpieli w tym ja i nie żałuję :) natomiast basen wewnetrzyny,cieplusienki. Na terenie hotelu działa tez Spa, gdzie za dodatkowa opłatą można skorzystac ze swietnych zabiegów upiększająco-relaksujących - czysta przyjemność , ja polecam zwłaszcza całe pakiety z peelingiem całego ciała, hammanem i masażem kalifornijskim. W hotelu jest bezpłatne Wifi sprawnie działające w lobby natomiast będac na pierwszym piętrze w pokoju działała słabo lub wcale. Jedyny minus to mało animacji, ale być może powodem była pora roku:) Niedaleko jest lotnisko choć w żaden sposób hałas nie przeszkadzał a dodatkowo mozna było tam skorzystac z bankomatu. Wyjazd a tym samym hotel zaliczam do udanych.

• Data pobytu: marzec 2015, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Paulina8204