Regency Hotel and Spa(Monastir)(Świetna cena!)
Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 02/08
HotelQuickly
  • Bezpłatna sieć Wi-Fi
166 USD
  • Śniadanie gratis
Hotel Liberty Resort(Monastir)(Świetna cena!)
Delphin Ribat(Monastir)
Zrecenzowano 13 czerwca 2015

Wyjazd bardzo udany hotel czysty jedzenie dobre i dużo czysty i spory basen leżaków pod dostatkiem obsługa miła i znały panie trochę po polsku można było się dogadać obsługa na stołówce miła zawsze uśmiechnięta polecam ten hotel jedyny minus że klimatyzacja dopiero od 15 czerwca ale tak wszystko okej

Data pobytu: czerwiec 2015
Dziękujemy, Teresa G
Zrecenzowano 1 czerwca 2015

Przybyliśmy do hotelu 9 maja 2015 roku o godź. 4.30 rano. ponieważ moja żona cierpi na nadciśnienie musi o określonych porach przyjmować leki. Po przybyciu ppoprosiłem recepcjoniste o wodę dla żony a on odpowiedział, że wodę muszę sobie kupić!!!!!! i czy mam pieniądze to on mi je teraz wymieni abym mógł zakupić butelkę wody. To jest niedopuszczelne w jakimkkolwiek hotelu a tym bardziej w 4-ro gwiazdkowym. W końcu dostaliśmy sok w barze. To było na początek, teraz obsługa w samoobsługowej restauracji, jeśli daliśmy w łapę ok, jeśli nie to tragedia. Czasami nie było żadnych czystych stolików pomimo, że dużo było pustych lub pozastawianych brudnymi naczyniami. Drinki, albo inaczej, napoje do których dolano 15 % alkohol. Obsługa w barze z łaską chyba, że dodatkowa kasa, w pakiecie "all inclusive" tylko 4!!!! alkohole reszta owszem ale do kupienia. Czystość w pokojach dobra, ale brak zmiany pościeli w ciągu 14 dni poobytu to kpina. Wi-fi tylko w holu z prędkością 54 Mb/s kpina. Brak uzupełniania środków czystości-kpina. Telewizja z 16-toma kanałami, z których tylko około połowa działała poprawnie a i to z tych działajacych to 3 po arabsku, 1 rosyjski, 1 niemiecki, 1 francuski, ES i BBS. Plaża okropna, pełno glonów, które zlegały na niej ponieważ były już brązowe. Nie można było wejść do wody. Po posprzątaniu 3 dni dostępu do morza, wiatr i sytuacja się powtarza. W sumie na 14 dni pobytu 3 dni czystej plaży. Trzy sklepiki w hotelu i tylko pamiątki oraz papierosy, ciuchy, torebki, biżuteria. Basen dobry, animacje na nim w porządku. Oczywiście naciągacze przed hotelem typu taxi, czy dorożki. Dodatnie aspekty to pogoda, młoda obsługa pozytywnie nastawiona do swojej pracy. Jedzenie monotonne, często przerabiane i odgrzewane. Plus dla surówek, deserów i owoców. Dodam, że opinia moja jest oparta na wielokrotnych pobytach w różnych hotelach i bywałem w hotelach 3 gwiazdkowych, które standardem przewyższały ten hotel o "głowę'. Absolutnie nie polecam.

• Data pobytu: maj 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, tomick_68
Zrecenzowano 18 kwietnia 2015

Byłam w tym hotelu na początku marca unikając tym samym tłoku i szczerze mogę ten hotel polecić. Czysciutko, miła obsługa, pyszne jedzenie zwlaszcza omlety, za którymi wszyscy przepadali, mnóstwo warzyw, serów, deserów, mięska i pomimo ze ostrzegano nas przed tzw." zemstą faraona" nikt nie chorował. Basen zewnętrzny ze względu na porę roku zimny ale i tak trafili sie amatorzy kąpieli w tym ja i nie żałuję :) natomiast basen wewnetrzyny,cieplusienki. Na terenie hotelu działa tez Spa, gdzie za dodatkowa opłatą można skorzystac ze swietnych zabiegów upiększająco-relaksujących - czysta przyjemność , ja polecam zwłaszcza całe pakiety z peelingiem całego ciała, hammanem i masażem kalifornijskim. W hotelu jest bezpłatne Wifi sprawnie działające w lobby natomiast będac na pierwszym piętrze w pokoju działała słabo lub wcale. Jedyny minus to mało animacji, ale być może powodem była pora roku:) Niedaleko jest lotnisko choć w żaden sposób hałas nie przeszkadzał a dodatkowo mozna było tam skorzystac z bankomatu. Wyjazd a tym samym hotel zaliczam do udanych.

• Data pobytu: marzec 2015, podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Paulina8204
Zrecenzowano 6 kwietnia 2015

Oceniam hotel b.dobrze, bo nie jestem wybredna i nie doszukuję się jakiś niedociągnięć. Ogólnie jestem zadowolona z jedzenia oraz z obsługi :) Gorzej troszkę z pokojem (nasz był zagracony dwoma łóżkami piętrowymi + 1 duże łoże, dodam że byliśmy tylko w dwie osoby). Nie było gdzie położyć torby :) Ale że na wakacje jedzie się nie po to żeby spędzać czas w pokoju, to aż tak źle nie było. Świetne animacje! Polecam ze względu na cenę, ale tak jak napisałam w tytule hotel dla mniej wymagających.

• Data pobytu: maj 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Magdalena R
Zrecenzowano 16 lutego 2015

Oprócz świetnej obsługi przystępna cena, w basenie krytym 31 stopni, świetne jedzenie. Hotel nie jest poza miastem, więc większy spokój, można jednak spokojnie wybrać się do Monastiru piechotą. Nie podobał mi się tylko właściciel sklepiku przy recepcji, ale nie trzeba tam niczego kupować :)

Wskazówka dotycząca pokojów: Oczywiście najlepiej z całościowym widokiem na morze, ale wszystkie dobre.
  • Data pobytu: luty 2015, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, GenkaM
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: skaneserail, Guest Relations Manager, Skanes SerailOdpowiedź udzielona 21 lutego 2015

Dear Genka M,

Thank you for choosing Smartline Skanes Serail for your holiday!
A big thank you for your short comments!You can be sure, we take
serious all the comments, your one as well and we do our best
to improve our services according to the comments.
Wish you all the best and really hope to see you soon again, or
Bardzo dziękuję i do widzenia!