Bezpłatne anulowanie rezerwacji do 25/07
Delphin Ribat(Monastir)
Hotels.com
  • Basen
Zrecenzowano 10 lutego 2015

Hotel oceniłabym na polskie 3 gwiazdki. Jeśli chodzi o pokój to nawet 4 ale niestety stan łazienek pozostawia wiele do życzenia. Czystość generalnie w porządku. Bardzo miła obsługa, super animatorzy. Byliśmy w okresie kiedy niewiele się działo a jednak animatorzy działali prężnie i wręcz zależało im aby coś zorganizować.
Minus niewygodne łóżko i głośna klimatyzacja.

• Data pobytu: styczeń 2015, podróż z ukochaną osobą
2  Dziękujemy, Sucharek
Zrecenzowano 13 stycznia 2015

Witam serdecznie,
Nie zgadzam się z negatywnymi opiniami co do tego hotelu. Czysto, duży wybór jedzenia - każdy znajdzie coś dla siebie. Przepyszne ciasta i owoce. Hotel czysty, zadbany, pokoje tak samo. Bardzo miła obsługa i przesympatyczny animatorzy (także
Sylwia - polska animatorka). Całodzienne atrakcje i rozrywki.
Polecam wszystkim, bez względu na wiek - każdy znajdzie coś dla siebie.

• Data pobytu: czerwiec 2014, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, Ariehe91
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: skaneserail, Vendégkapcsolati vezető, Skanes SerailOdpowiedź udzielona 19 stycznia 2015

Dear Ariehe,

Thank you for choosing Smartline Skanes Serail for your holiday!
A big thank you as well for taking your time to write your comments.
Wish you all the best and really hope to see you soon again!

Zrecenzowano 21 października 2014

Hotel duży nawet bardzo Ładne lobby, recepcja, fajne bary i restauracje jest nawet sziszarnia. Pokoje ładne i przytulne, ładnie podświetlone, tv LCD z TV Polonią, jest nawet balkonik tam jednak cały czas unosił się zapach gazowych spalin z kuchni oraz hałas wentylatorów, widok tez nie powalał - widzieliśmy głównie zaśmieconą połać, lotnisko i kawałek morza, więc mało korzystaliśmy, znajomi pięć razy zmieniali pokój my zostaliśmy przy jednym ale pewnie dlatego ze jesteśmy bardziej ugodowi. Wieczorem na szklanych drzwiach od balkonu zbierał się rój komarów że nie sposób było ich nawet policzyć. Jedzenia taka obfitość, że każdy znajdzie coś dla siebie, dużo warzyw, słodyczy, owoce lody, oprócz trzech głównych posiłków można było posilać się w dodatkowych barach, w godzinach popołudniowych w barze przy basenie piekli pizze. Podczas pobytu możliwość posiłku a'la carte - polecam restaurację Grill przy plaży. Plaża fajna, piaszczysta, czysta, leżaki z materacami bezpłatne, trzeba się trochę oganiać od naciągaczy; no i motorówki, latawce, pływające kanapy, banany i takie tam... Basenik fajny dość duży ładnie oświetlony ale i mocno oblegany z powodu niewielkiej odległości od wodopoju. Jest nawet basen kryty ten z kolei pusty. Animatorzy bardzo rezolutni. Jest nawet scena dla dzieci. Wi-fi na miejscu okazało się dodatkowo płatne - lepiej kupić kartę sim z 7 dniowym dostępem.
Hotel położony nieco na uboczu - poza wydzielona plażą nie specjalnie jest gdzie chodzić, wszędzie dość mocny syf, generalnie Tunezja przypomina wielkie wysypisko. Do sąsiednich miast - Monastiru i Souse kursują Dolmusze, Busy, Autobusy i nawet kolej oraz dla wygodnickich Taksówki i wszystko zaraz przy wyjściu z hotelu. Warto sobie pojeździć i pozwiedzać. Z wycieczek polecam dwudniową na Saharę - dużo wrażeń
Uwaga na wszechobecnych naciągaczy - bakszysz rządzi

Wskazówka dotycząca pokojów: Ponoć bakszysz pomaga dostać lepszy pokój
  • Data pobytu: czerwiec 2014, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Don_Gagu
Zrecenzowano 9 września 2014

Byliśmy w na początku lipca. Pokój z widokiem na morze wcale nie oznacza pięknego widoku gdyż są pokoje które maja częściowo widok na morze i pole na którym pasą sie wielbłądy ale tak naprawdę nie ma to znaczenia, bo nie pojechaliśmy tam siedzieć w pokoju. Pokoje czyste jednakże grasują w niektórych mrówki zdarzały sie rownież olbrzymie karaluchy ale nie dziwi to, kraj wszak jest dużym wysypiskiem śmieci wiec trudno utrzymać wszędzie czystość. Jak to jest w tunezyjskim zwyczaju wszędzie trzeba sypać groszem (dinarem), Tunezyjczycy kochają kasę i uwielbiają dostawać wszędzie w łapę, nas to nie wiele kosztuje a od razu będzie nam sie żyło lepiej. Taksówki czekają pod hotelem ale mają zawyżone ceny, wystarczy przejść na druga stronę ulicy i złapać sobie inna taksę znacznie tańszą. W mieście należy uważać na przypadkiem spotkanych niby kucharzy czy też kelnerów z naszego hotelu, są to naciągacze którzy oprowadzą cię po mieście i pokażą super sklepy z "niskimi" cenami, jak się pózniej okazuje ceny są w nim kilkukrotnie wyższe.
Jeśli ktoś lubi opalać się przy basenie musi wcześnie wstawać rezerwować sobie leżaki i materace, ręcznik trzeba mieć swój. Na plaży przez cały dzień luz bez walki o leżaki lecz materacy nie uświadczysz. Woda cieplutka, czyściutka tylko czasami glony na plaży, z którymi dzielnie walczą ochroniarze z grabiami, widłami a nawet koparkami.
Jedzenie przeciętne, po kilku dniach tęsknimy za naszą kiełbasą i polską kuchnią, za to mają pyszne pieczywo i ciasta.
Animacje są zróżnicowane, raz bardzo słabe a innym razem super. Niestety Polska animatorka bardzo słabiutka, znudzona czy co?!
Na terenie hotelu jest kilka sklepików ale nie polecam zakupów bo ceny mają z kosmosu i targują sie niechętnie.
Ogólnie wspaniale spędzony czas z rodziną i błogi nieustający relaks, jeśli przymkniemy trochę oko na wszystkie niedogodności i nie jesteśmy zbyt wymagający to będzie to na pewno niezapomniane wakacje!

Data pobytu: lipiec 2014, podróż z rodziną
Dziękujemy, Piotr S
Zrecenzowano 3 sierpnia 2014

Hotel bez szału. Wymaga remontu ale nie ma tragedii. Kameralny. Walka o leżaki i materace. Za wszystko chcą dodatkowo tipsy. Wtedy jesteś lepiej traktowany. Jedzenie nam bardzo odpowiadało. Widoki takie sobie. Bród jak w Tunezji. Animatorzy super. Najlepszy Jo (Joseph). Wesoły zaangażowany. Pomysłów cała masa. Najslabsza Nina szkoda bo Polka. Nie chce jej się pracować. Dla Josepha Dido Salaha i reszty warto było spędzić tam ten tydzień

• Data pobytu: lipiec 2014
1  Dziękujemy, shakira1222