Gorąco polecam ten hotel. Jedzenie był bardzo dobre codziennie świeże pieczywo, owoce i każdy coś dla siebie znajdzie do jedzenia wcale nie trzeba jeść codziennie tego samego. Baseny super, blisko do plaży.Obsługa bardzo miła pomocna w każdej sprawie mówiąca po niemiecku. Pokój bardzo duży, czysty codziennie sprzątany,ręczniki wymieniane codziennie.
Blisko do miasta można się dostać taksówką za około 3 dinary, wycieczki fakultatywne Sahara , oraz objazd wyspy bardzo polecam bardzo fajny przewodnik.
Był to bardzo fajny wyjazd naprawę polecam wszystkim.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój na 2 piętrze jest optymalny i od strony basenu bez hałasu
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, annastrz
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Jedyną zaletą tego obiektu - bo hotelem nazwać tego nie można - jest jego doskonała lokalizacja: tuż przy plaży. Na plaży leżaki niewygodne - należy w recepcji opłacić materac, który na basenowych leżakach jest za darmo. Ręczniki basenowe za kaucją - zbyt wysoką w mojej ocenie.
Napoje podawane w plastikowych kubkach - ze względów bezpieczeństwa - jednak dezynfekowane chlorem, który jest wyraźnie wyczuwalny.
Jedzenie w dużych ilościach - na przykład: 3 rodzaje ryżu :))) Ogólnie słabo przyprawione i mdłe. Z owoców jedynie melon i arbuz. Jedynie gdy hotel organizuje coś w rodzaju tunezyjskiego wieczoru potrawy mają wyrazisty smak.
Największą wadą hotelu jest jego obsługa zwłaszcza w restauracji (a właściwie stołówce). Panowie generalnie robią łaskę ze wszystkim - napiwek niewiele zmienia.
Pokoje - duże, to ich zaleta. Łóżka wygodne. Niestety w pokojach brak wody - trzeba ją sobie samemu nosić z baru. Sprzątanie codzienne, ale ogranicza się do posłania łóżek i wymiany ręczników, które okrutnie śmierdzą. Zdarza się, że poduszki też śmierdzą - po wręczeniu napiwku można liczyć na świeże. Kosmetyki są tylko w pierwszym dniu. Jeśli się skończą nie są dokładane nowe.
Ogólnie to miejsce nie powinno być nazwane hotelem, a ośrodkiem wypoczynkowym, zatem nie zasługuje nawet na przyznanie jednej gwiazdki.

Dziękujemy, GoshaWy
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel ponizej sredniej jego 4 gwiazdki sa mocno zawyzone ,nie nalezy mu sie nawet 3*.
Ogólnie teren hotelu duzy, utrzymany w czystości, pokoje rowniez czyste. Pokoj dla malo wymagajacych, czysty, sredniej wielkosci. Posiada sejf i klimatyzacje- nie platne. Klimatyzacja jednak chodzi jak stary ciągnik i ciezko spac kiedy jest wlaczona na najmocniejszy nadmuch a bez niego ciezko wytrzymac w pokoju. Klimatyzacja bardzo slabo dziala za to niezmiernie glosno. Łozko ok jednak materac bardzo twardy.
Pokoj sprzatany codziennie i tu nie ma sie do czego przyczepic. Reczniki takze codziennie wymieniane, jednak zapach nowych okropny. Stęchły bardzo. Tak samo pościel mimo , ze nowa rowniez o nieprzyjemnym stechłym zapachem - takze wiele razy wywieszalismy kartke, aby Pani nie sprzatala. Balkon niezmiernie mały, widok na brudny dach hotelowy oraz kawalek morza.

W hotelu 3 baseny, jeden ze zjezdzalnia dla dzieci, kolejny dla aktywnych i 3 relax.
Na relaxie dalo sie wytzymac, byla cisza - nie leciala glosno muzyka, nie bylo animacji poza aqua areobickiem. Tutaj glebokosc od 80 cm do około 2 m. Jednak bez problemu mozna wziac dziecko. W basenie active na calosci basenu glebokosc ponad 2 metry. Scisk, glosno, jedni graja w pilke rzucajac z wody do bramek, inny plywaja na materacach takze nie mozna spokojnie poplywac. Basen ze zjezdzalniami typowy dla tych ktorzy chca z nich korzystac.

Przy basenach bary oraz miejsce z przekaskami ale jedynie przy basenie active. Przy basenie relax jedynie bar. Na kazdym z basenowych barow plastikowe pogryzione, porysowane i brudne kubki. Napoje z barow okropne - poczawszy od kawy poprzez coca cole z automatu , ktora smakowala gorzej niz podroba coli w polsce w najtanszym sklepie. Przy tych barach kawa z automatów -okropna. Jedynie wode mineralna dalo sie pic. Drinki to minimum - np gin + tonic - gin jakis tandetny oraz podroba tonicku.
Woda w basenach czysta - jednak nie widzialam aby byla w jakis sposob filtrowana.

W hotelu 1 restauracja głowna w ktorej serwowane sa wszystkie posilki.
Sniadania straszne . Zjadliwa byla jedynie bagietka z serem zoltym i pancake z sosem.

Codziennie mozna kupic swiezy sok z pomaranczy jednak trzeba zaplacic za niego 4 dinary to okolo 1,3 euro. Kawa niedobra - automat, herbata bez smaku oraz napoje z automatu - woda z sokiem ktorej nie dalo sie wypic. Sniadania bardzo monotonne.

Obiady rowniez takie sobie. Kolacje najlepsze . Wtedy tez restauracja wygladala najlepiej. W restauracji czesto brak sztuccow oraz talerzy. Jak przyjdzie sie na sam poczatek mozna zjesc jeszcze przy czystym stole. Pozniej juz niestety nie ma na to szans.

Recepcja w hotelu porazka. Zaden recepcjonista nie umie po angielsku i nie rozumie co sie mowi. Jedynie niemiecki i francuski. Oszukuja w hotelowym kantorze mylac walute jaka sie dalo albo zle wyplacaja sadzac ,ze klient sie nie rorientuje.

Plaza hotelowa ladna. Woda piekna jednak bardzo slona. Na plazy 2 boiska do siatkowki - jak bylam 7 dni nie widzialam aby ktos gral oraz 1 boisko do pilki noznej. Sa tez korty tenisowe i amfiteatr gdzie wieczorem odbywaja sie rozne animacje jednak wszystkie w jezyku niemieckim.

Na plazy co chwile przjezdzal kon, wielblad - niestety brudzily plaze i nikt tego nie sprzatal. Sa tez rozne sporty wodne - platne w euro . Lot za motorowka 30 euro, windsurfing takze . Przejazdzka na wielbladzie czy koniu 20 euro za pare minut.

Na terenie hotelu 1 sklep jednak ceny z kosmosu. Przykladowo czekolada milka mala 90 gram 9,5 dinara co stanowi ponad 3 euro. Materac do plywania 65 euro a hotem juz sa magnesy - 6 dinarow czyli ponad 2 euro. Jak sie pojedzie oddalonej o 3 km fermy krokodyli magnesy 1 dinar. Niestety poza hotelem nie ma nic do zobaczenia poza ferma. Jest 1 sklep oddalony o 2 km jednak trzeba isc poboczem po piasku wsrod jezdzacych bryczek, wielbladow omijac ich odchody oraz papierki, plastikowe butelki itd.

Zdjecia hotelu - pokoi nie oddaja tego co jest na miejscu. Hotelu rowniez.

Najgorzej rezydentka przynajmniej ta z tui. Pani Karolina ktora wyludza od gosci kolejna dobe hotelowa twierdzac, ze jak sie nie zaplaci po wykwaterowaniu bedzie trzeba opuscic teren hotelu. Jest to nie prawda. Spokojnie mozna oddac bagaz do specjalnego pokoju i przebywac na terenie hotelu. Oplata za przebywanie to 50 dinarów czyli okolo 20 euro za osobe. Takze nie dajcie sie nabrac na taka oplate gdyz ja powiedzialam ,ze nie zaplace i nikt nie wymagal tego ode mnie. Bylam na tereni e hotelu , korzystalam z barów restauracji.

Generalnie hotel bardzo slaby a sama djerba bardzo mnie rozczarowala

Wskazówka dotycząca pokoi: ja mialam pokoj w budynu glownym na 2 pietrze. Cisza byla.
Dziękujemy, Patrycja B
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Hotel średni, na pewno nie zasługuje na 4 gwiazdki. Jedzenie okropne, wszystko smakowało tak samo, śniadania były najgorsze jakie do tej pory jadłam w hotelach, kolacje jeszcze dało się zjeść ale bez szału. Nawet cola ma inny smak, napoje w dystrybutorach też nie dobre. W restauracji często brak sztućców i talerzy. W recepcji oszukali mnie na wymianie pieniędzy, policzyli za dolary a wymieniałam euro. Niestety nie sprawdziłam tego od razu na kwitku. Drugi raz wymieniałam 30 euro, a policzono jak za 20. Trzeba wszystko sprawdzać i przeliczać. Po angielsku trudno się dogadać, nawet w recepcji, wszyscy z obsługi mówią po niemiecku. Klimatyzacja w pokoju strasznie głośna, mały balkon. Poza hotelem nic nie ma oprócz syfu, butelki i śmieci walają się po drodze. Jeden sklep ok 10 min od hotelu. Rezydentka TUI przedstawia nieprawdziwe informacje o opłacie jaką hotel pobiera za przebywanie na terenie hotelu po wykwaterowaniu o godz 12. Powiedziała, że jeśli nie zapłacimy 50 dinarów to będziemy musiały opuścić teren hotelu i że nie ma w tym hotelu nawet pomieszczenia na bagaże! a wylot był o 21.35. Okazało się to nieprawdą bo po wykwaterowaniu nikt nie chciał od nas żadnej opłaty,
bagaże były schowane w pokoju do tego przeznaczonym i nawet udostępniono nam pokój żebyśmy mogły się wykąpać przed wyjazdem na lotnisko. Faktem jest, że ludzie lecący do Warszawy o 2.00 w nocy musieli tą opłatę uiścić żeby móc zjeść kolację. Ogólnie jestem rozczarowana pobytem na Djerbie i na pewno tam nie wrócę.

Dziękujemy, Natalia B
Zrecenzowano: 15 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziliśmy w tym hotelu 7 dni. Mieliśmy pokój ekonomiczny,było w nim wszystko co potrzeba. Mały balkon z bocznym widokiem na morze, lodówka, sejf, klimatyzacja sterowana indywidualnie, tv,duża szafa. Pokoje sprzatane codziennie. Obsługa w hotelu miła i pomocna. Począwszy od pracowników recepcji po kelnerów i barmanów. W całym hotelu wi-fi. Kuchnia smaczna i zróżnicowana. Śniadania dosyć monotonne, ale nikt głodny nie chodził. Między posiłkami przekąski w barze przy basenie, jednak bardzo szybko się rozchodziły i tak po godz 17ej już się na nic nie złapało. Kilka basenów o różnym przeznaczeniu, zjeżdżalnie dla dzieci. Woda czysta. Sam hotel, jak i teren wokół niego zadbany. Plaża czysta, choć pi południu w trakcie przypływu było bardzo dużo trawy. Tubylcy mili i uśmiechnięci, choć bardzo nachalni. Animacje raczej średnie. Generalnie pobyt udany

2  Dziękujemy, Beatek_0482
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: hotel_responsible, Guest Relations Manager, Calimera Yati BeachOdpowiedź udzielona 17 lipca 2019

Dear Guide812792,

Thank you for praising us with your review and compliments to the hotel and to our location, staff, room and culinary offer.

Our staff is continuously working for guest's happiness and your precious comments will help us to improve our services.

Great that our animation team made a big impression on you.

Hoping to welcome you again for a future holiday in Midoun.
CALIMERA Yati Beach Team