Do hotelu przybylismy w nocy ok 3. W pokoju czekaly na nas przekąski (tarta marchewka ogorek woda...) powiem szczerze ze pierwsze wrazenie bylo srednie... pokój nie robił jakiegoś wielkiego wrażenia, nie byl tez zbyt czysty (brudne lustro w lazience,blat w pokoju). W trakcie pobytu zostawialismy dla sprzataczki 1 euro, wiec reczniki byly wymieniane na bieżąco,jak i rowniez sprzatane bylo codziennie, posciel raz wymieniona w ciagu tygodnia.Jak dla nas bylo okej. Klimatyzacja działała mimo, iz w ofercie pisalo, ze jest dostepna tylko do 15.09. Sniadania obiady oraz kolacje byly bardzo smaczne, kolacje tematyczne, rozne potrawy, na sniadanie nalesniki robione na oczach gosci, na obiad pizza,ryby rowniez przygotowywane na widoku. Wina do obiadu oraz kolacji. Zadnych rewolucji zoladkowych nie bylo :). Rzeczywiście brak przekąsek miedzy posiłkami. Aczkolwiek jak dla nas nie byly one konieczne powiewaz zawsze najadalismy sie do syta na posilkach głównych. Cały personel bardzo bardzo miły!! ANIMATORZY TO BAJKA W TYM HOTELU! od samego rana cos sie dzialo, zawsze pytali :jak sie masz? Program byl na prawde bogaty... zumba volleyball rozne gry... lotki, stretching poranny, gimnastyka w wodzie... cos fantastycznego ! Wszyscy byli zachecani do zabawy nad basenem jak i rowniez na plazy :) wieczorne animacje rowniez byly fantastyczne :) jesli chodzi o drinki to faktycznie nie byly one zbyt mocne, aczkolwiek to dla dobra gosci hotelowych, aby nie zapomnieli cudownych chwil :p ! W kazdym sklepiku warto sie targowac do samwgo konca :) jesli chodzi o wycieczki to sami wybralismy sie do pobliskiej farmy krokodyli. Strzał w 10 :) podeszlismy do pobliskiego hotelu Mennix tam taksówki co ch2ile stoją... powiedzielismy taksówkarzowi krokodyle a on juz wiedzial gdzie nas zawiezc ;) koszt to 3 dnt w jedną strone natomiast wejscie na farme krokodyli to koszt 20 dnt, a dla dzieci 12 dnt. Tania sprawa a na prawde warto :) jesli chodzi o targ również nalezy wsiąść w taksówkę powiedzieć centrum shopping lacosta gucci i po ok 7 min jestesmy na miejscu :) koszt przejazdu od hotelu do targu to rowniez 3 dnt. Skozystalismy rowniez na własną rękę z quadow... wycieczka ok tylko troszke sami zepsulismy to ze nie targowalismy sie o nizsza cene, poniewaz na drugi dzien poszlismy do hotelu mennix i tam gościu proponowal 2 quady dla 3 osob za 55 euro, natomisst my zaplacilismy 70 euro. Ale czlowiek uczy się na błędach;) ogolnie bardzo bardzo polecam ten hotel :)

1  Dziękujemy, PatrycjaP1806

Podczas pobytu atmosfera była świetna, animatorzy robili wszystko aby nikt się nie nudził, jedzenie przepyszne w zasadzie codziennie coś innego, nawet największy niejadek nie będzie chodził głodny a pokoje jak i hotel były zawsze czyate

Dziękujemy, MateuszG1187

Hotel świeżo otwarty po "remoncie" a raczej po odświeżeniu(widać,że było to robione na szybko"). Pokoje schludne, czyste i w pełni wyposażone. Jedzenie było na prawdę bardzo w porządku , różnorodne , świeżę oraz smaczne. Jedynym problemem były przekąski między obiadem a kolacją, a w zasadzie ich brak,na okres 7 dni pojawiły sie tylko moze z 2-3 razy. Hotel wyposażony w dwa baseny w tym jeden kryty do których nie można było sie doczepić. Obiekt znajduję sie na naprawdę ładnej plaży (sidi mahres) na, której nie ma problemu z leżakami.
Wielką rolę w tym hotelu odgrywają animatorzy ,którzy naprawdę dbają o bardzo dobrą atmosferę podczas wypoczynku(szczególne pozdrowienia dla Simona , Rio , i Chouchou) .
Podsumowując:
Wydaję mi sie że 4 gwiazdki to aktualnie za dużo , jak dla mnie mocne 3.
Jeżeli chodzi o wypoczynek to z czystym sumieniem mogę go polecić ludziom , którzy po prostu chcą spędzić wakacje w czystym , cichym i spokojnym hotelu.

Dziękujemy, deduss
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019

Gorąco polecam obsługa hotelu bardzo miła, uśmiechnięta. Jedzenie smaczne i różnorodne. Wszystko na wysokim poziomie ☺️ prywatna plaża z leżakami przy hotelu. Bary, animacje wszystko super!

Dziękujemy, Ewelina0621
Zrecenzowano: 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel godny polecenia. Recepcja ✌️
bardzo pomocna, komunikatywna. Jedzenie bardzo smaczne. Różnorodne, dla każdego. Morze, plaża, pokoje bardzo ładne. Animacje, zabawy i ogólnie atmosfera suuuper.

Dziękujemy, Fotel123