Zrecenzowano: 13 września 2019

Pokój 276. Jeśli dostaniecie to hmmm polecam wymianę. Niby parter i wszędzie blisko ale za oknem działający silnik elektryczny całą dobę. O wyjściu na balkon na wieczornego drinka zapomnijcie. Hałas okrutny. Dalej - hotel jest zniszczony i to nie ulega wątpliwości. Brudne fugi,brudne wanny,brudna umywalka (w innych pokojach to samo). To nie jest świeży brud tylko stary wrośnięty. Tutaj coś naderwane,tutaj odchodzi farba albo drzwi od szafy ciągle się otwierają. Początkowo człowiek nie zwraca uwagi ale po 2-3 dniach zaczyna to denerwować. Plaża - mnóstwo glonów,smród i sporo odchodów koni i wielbłądów. Więc odpuszczamy. Teraz plusy - JEDZENIE,JEDZENIE i jeszcze raz JEDZENIE. Wielki wybór i naprawdę smaczne. Między posiłkami przy basenie pizza,frytki,kanapki robione na bieżąco. Cola,fanta,sprite. Alkohol podawany tak jak chcesz. Chcesz double to leją double. Plusem jest również szkło do napojów i alkoholu a nie plastik. Duży plus. Basen plus brodzik - spory i zadbany. Leżaków wystarczająco. No i animacje. Nie biorę w nich udziału ale ludzie świetnie się bawili. Jednal jak dla mnie 10 skaczących turystów w basenie "terroryzuje" resztę muzyką tak głośną że uszy puchną. Trochę ciszej i będzie ok. W lewą stronę od hotelu znajduje się park rozrywki - farma krokodyli+muzeum+skansen w jednym. Warto zobaczyć(20 dinarów). Pojechałem na wycieczkę na saharę organizowaną przez tui. Taaaaa saharę. Koszt 65 euro i litości. Dramat !!! Polecam wycieczkę 2 dniową z noclegiem na pustyni z innego biura. Podsumowując hotel niby 4 gwiazdki ale drugi raz tu nie przyjadę. 4 gwiazdki to z pewnością nie były. 3 lub naciągane 3,5 to max.

Wskazówka dotycząca pokoi: Żaden pokój na prawo od wejścia . Stojąc plecami do głównego wejścia.
Dziękujemy, Spidermarx76
Zrecenzowano: 12 września 2019

Po zakwaterowaniu do tego hotelu zastanawiałam się czy przypadkiem nie uczestniczę w jakieś komedii. Opinie, które są tutaj wystawione, sugerujące pyszne jedzenie, miłą obsługę czy przede wszystkim CZYSTOŚĆ tego hotelu są zdecydowanie nieprawdziwe, albo pięknie pokolorowane. Czystość tego hotelu to największy jego minus. Personel owszem codziennie wymienia ręczniki (i tak są poplamione), ale nie sprząta - pająk zabity 4 dnia pozostał na podłodze aż do czasu wykwaterowania (7 dzień). Toaleta sprzątana bardzo pobieżnie, na drzwiach i kibelku pozostałości jakieś mazi, nawet nie chcę myśleć co to było. Wanna została umyta dopiero drugiego dnia, po interwencji rezydenta. Na początku naszego pobytu nie działała klimatyzacja, prosiliśmy o zmianę pokoju (specjalnie wykupiliśmy droższą opcję), ale usłyszeliśmy "no change". Następnego dnia ponownie zgłosiliśmy się do recepcji z uwagami, że nie działa klimatyzacja, wanna jest zapchana, a ogólna czystość pokoju jest karygodna. Na recepcji niezbyt miła Pani powiedziała, że jutro wymienią nam pokój. Następnego dnia była dokładnie ta sama sytuacja "jutro wymienimy pokój". Po 3 dni proszenia o interwencję stwierdziliśmy, że nie ma sensu dalej z nimi walczyć bo była to tylko strata czasu. Dodatkowo nie oddano nam 4 dolarów (Pan przy zakwaterowaniu nie miał jak wydać) za podatek turystyczny.
W hotelu była tylko 1 ogólnodostępna restauracja w której czystość była na poziomie toalety z mazią na drzwiach.... Wózek, którym zabierano talerze jak i same naczynia były brudne. Brakowało też szklanek i sztućców. Musieliśmy urządzać polowanie na wyżej wymienione rzeczy bo bez tego pozostało nam jedzenie rękoma. Jedzenie było właściwie bez smaku, nawet nie posolone, raczej nie podawali lokalnych potraw (oprócz oliwek) - ich dania lokalne zdarzyły się może przy 2 posiłkach na 7 dni pełnego wyżywienia. Kawa z mlekiem nie do picia. Tak jak jedzenie nie było słone tak kawę chyba dosalali kilka razy...Kawiarnia była zamknięta. Przekąski - tylko pizza i kanapki, których ciągle nie było. 1 bar z drinkami - mocnymi, raczej nie przesłodzonymi.
Kelnerzy całkiem przyjemni, uśmiechnięci.
Animatorzy w mojej opinii byli nachalni. Muzyka podczas animacji uniemożliwiała wypoczywanie przy basenie. Dodatkowo animatorzy w pewnym momentach byli zbyt "wyzwoleni" - wrzucanie przypadkowych ludzi do basenu, łapanie za nogę, uporczywa chęć robienia zdjęć i pozowania do nich - bardzo nie na miejscu.
Plaża generalnie ok.
Kolejnym minusem tego hotelu jest muzyka z pobliskiego baru/restauracji. Lokalsi codziennie o godzinie 22:30 do godziny 1 w nocy urządzali sobie koncerty. Było to bardzo uciążliwe ponieważ muzyka grała bardzo głośno. Przy zamkniętych okna miało się wrażenie, że grają pod oknem.

Tak więc na pewno nie jest to hotel, który wszyscy tutaj tak wspaniale opisują....

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, 752wakacyjnie
Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel jak już wiadomo nie jest najnowszy, ale nie ma się do czego doczepić. Pracownicy robią wszystko, abyśmy czuli się dobrze. Kuchnia bardzo dobra, na pewno jest w czym wybierać. Pokoje sprzątane codziennie, wymiana ręczników również. Fotograf bardzo sympatyczny i potrzebny. Wspaniale uwiecznia nasze beztroskie chwile. Woda w basenie super czysta. Animatorzy pierwsza klasa! Bardzo sympatyczni. Spędzając czas w ich towarzystwie zawsze mamy uśmiech na twarzy. Zabawią każdego. Na pewno warto się wybrać na farmę krokodyli. Pieszo od hotelu 5 minut drogi. Wstęp 20 dinarów. Zdjęcia z krokodylem codziennie o 11.45. Mega dotyk! Trzymanie krokodylka na rękach - bezcenne przeżycie. Karmienie krokodyli od środy do niedzieli o 17.00. Droga na plażę 5 minut pieszo wzdłuż betonowego płotu (droga nieciekawa), ale jeździ hotelowy bus tam i z powrotem. Plaża piaszczysta, taka sobie, dużo wysuszonych glonów. Warto poruszać się taksówkami, są tanie. My jeździliśmy na piękną plażę ''laguna'' za 3 dinary. Piękne widoki, fajna woda i plaża. Polecam. Ładna plaża jest też obok tej hotelowej ''sidi yati''. Idąc wzdłuż brzegu ok. 500m. Na plaży można pojeździć na wielbłądzie, czy zrobić sobie zdjęcie. Przy hotelu center shop, gdzie można kupić wszystko w rozsądnej cenie. Na każdej rzeczy jest przyklejona cena i nie trzeba się martwić o oszustwo. Inaczej jest, gdy jedziemy taksówką do miasta - Midoun (przejazd 3 dinary). Tam trzeba już bardzo uważać. I raczej nie pokazywać opasek hotelowych, bo nas na przykład zaczepił handlarz i powiedział, że jest kucharzem w naszym hotelu (przeczytał na opasce) i próbował nam wcisnąć przyprawy (specjalnie dla nas) 20 x drożej, obiecując przy okazji krewetki na śniadanie tylko dla nas. Zakupy robiliśmy jednak przy hotelu.
Wakacje w Sidi Mansour zaliczamy do bardzo udanych, na pewno tu wrócimy. Było pięknie!

Wskazówka dotycząca pokoi: najpiękniejsze widoki są na 2 piętrze, widać morze i okolicę
Dziękujemy, jolinkajolinka
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Zdjęcie takie jak rzeczywistość. Czysto, codziennie sprzątane, świeże ręczniki, pielęgnowany ogród. Doskonała animacja i wieczorny show. Hotel na uboczu, więc spokojnie. Blisko djerba explorer park. Córa chce wracać. Serdeczne dzięki dla całej ekipy hotelowej za bardzo udany urlop.

1  Dziękujemy, rborowik
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Hotel Sidi Mansour Resort & Spa
Wakacje koniec lipca 2019r.
Hotel ładny, wejście bardzo ładne i robi wrażenie. Przy wjeździe do hotelu jest dwóch ochroniarzy, otoczenie po za hotelem to jeden bar w który imprezy są do późnej nocy ale nic nam to nie przeszkadzało. Na przeciwko jest także duży shopping center gdzie idzie dostać wszystko, od pamiątek po ubrania i jedzenie, ceny bardzo przystępne, my nie korzystaliśmy z taksówek tylko tam się obkupiliśmy. I już na tyle wokół hotelu nic więcej nie znajdziemy.
Hotel posiada dwie windy, które przy pełnym obłożeniu hotelu wystarczały spokojnie. Wifi działa w lobby i czasem jak jest mało osób na basenie i w barze. Nasz pokój był bardzo czysty codziennie sprzątany, codziennie zmieniane ręczniki, posiadał lodówkę, telewizor oraz ładną łazienkę, hotel ma swoje lata ale jest naprawdę zadbany pokoje było widać, że były nie dawno malowane ale my w pokoju za dużo nie przebywaliśmy a byliśmy na wakacjach z 21 miesięcznym dzieckiem. Pokój był duży, dla nawet 4 osób by spokojnie wystarczył. Posiłki:
- śniadania były już od 6:30 do 10 i wybór był bardzo dobry, codziennie omlety naleśniki itd…
- obiady od 12:30 do 14:00 w sezonie warto iść na obiad o 13:30 nie ma tłoku a spokojnie można nawet godzinę siedzieć i jeść bo jedzenie cały czas donoszą jedynie po 14 zamykają restaurację i nie wpuszczają, do obiadu codziennie lody i dużo innych smakołyków, jest w czym wybierać ;)
- kolacja od 19 do 21:30, no tu już mogę powiedzieć, że jedzenia jest ogrom. Codziennie inne smakołyki serwowane na dworze, owoce morza, ryby, świeżo krojone przy nas arbuzy, melony, śliwki i wiele więcej… oraz oczywiście lody ;)
- Przekąski codziennie od 11:30 do 17. Pyszna pizza z pieca oraz frytki i kanapki
- bar All inclusive od 9 do 23 wybór drinków i alkoholi (rum, wódka, gin, whyski) wystarczający. Co najważniejsze w barze leją wszystko z butelek (cola, tonic itd..)W pokoju sprzątaczki nie dają wody do lodówki jak to jest w innych hotelach, wodę możemy brać w barze do woli w butelkach 0,5l i 1l
Animacje my zbytnio nie korzystaliśmy ale cały czas chodzili i zabawiali i było to widać, piana party i różne inne zabawy za dnia. Basen, przed wyjazdem ktoś mi pisał, że mały powiem tak był bardzo duży i w pełni sezonu nie było tłoku na basenie, duży brodzik co było dla córki frajdą ;) Teren wokół hotelu zadbany, a po wyjściu wiadomo jak to Tunezja … Na plażę 5 min spacerkiem ale jeździ bus co chwilę, z plaży skorzystaliśmy raz, bar na plaży jest. Jeśli chodzi o glony to są ale widać, że wszystko jest codziennie sprzątane. Rezydentka tui pani Monika bardzo miła odbierała telefony. W hotelu są wszyscy bardzo mili i bardzo a to bardzo przyjaźnie nastawieni, Hotel będę bardzo polecał każdemu.

2  Dziękujemy, PatrykM614