Zrecenzowano: 3 września 2019

Hotel jak już wiadomo nie jest najnowszy, ale nie ma się do czego doczepić. Pracownicy robią wszystko, abyśmy czuli się dobrze. Kuchnia bardzo dobra, na pewno jest w czym wybierać. Pokoje sprzątane codziennie, wymiana ręczników również. Fotograf bardzo sympatyczny i potrzebny. Wspaniale uwiecznia nasze beztroskie chwile. Woda w basenie super czysta. Animatorzy pierwsza klasa! Bardzo sympatyczni. Spędzając czas w ich towarzystwie zawsze mamy uśmiech na twarzy. Zabawią każdego. Na pewno warto się wybrać na farmę krokodyli. Pieszo od hotelu 5 minut drogi. Wstęp 20 dinarów. Zdjęcia z krokodylem codziennie o 11.45. Mega dotyk! Trzymanie krokodylka na rękach - bezcenne przeżycie. Karmienie krokodyli od środy do niedzieli o 17.00. Droga na plażę 5 minut pieszo wzdłuż betonowego płotu (droga nieciekawa), ale jeździ hotelowy bus tam i z powrotem. Plaża piaszczysta, taka sobie, dużo wysuszonych glonów. Warto poruszać się taksówkami, są tanie. My jeździliśmy na piękną plażę ''laguna'' za 3 dinary. Piękne widoki, fajna woda i plaża. Polecam. Ładna plaża jest też obok tej hotelowej ''sidi yati''. Idąc wzdłuż brzegu ok. 500m. Na plaży można pojeździć na wielbłądzie, czy zrobić sobie zdjęcie. Przy hotelu center shop, gdzie można kupić wszystko w rozsądnej cenie. Na każdej rzeczy jest przyklejona cena i nie trzeba się martwić o oszustwo. Inaczej jest, gdy jedziemy taksówką do miasta - Midoun (przejazd 3 dinary). Tam trzeba już bardzo uważać. I raczej nie pokazywać opasek hotelowych, bo nas na przykład zaczepił handlarz i powiedział, że jest kucharzem w naszym hotelu (przeczytał na opasce) i próbował nam wcisnąć przyprawy (specjalnie dla nas) 20 x drożej, obiecując przy okazji krewetki na śniadanie tylko dla nas. Zakupy robiliśmy jednak przy hotelu.
Wakacje w Sidi Mansour zaliczamy do bardzo udanych, na pewno tu wrócimy. Było pięknie!

Wskazówka dotycząca pokoi: najpiękniejsze widoki są na 2 piętrze, widać morze i okolicę
Dziękujemy, jolinkajolinka
Zrecenzowano: 9 sierpnia 2019

Zdjęcie takie jak rzeczywistość. Czysto, codziennie sprzątane, świeże ręczniki, pielęgnowany ogród. Doskonała animacja i wieczorny show. Hotel na uboczu, więc spokojnie. Blisko djerba explorer park. Córa chce wracać. Serdeczne dzięki dla całej ekipy hotelowej za bardzo udany urlop.

1  Dziękujemy, rborowik
Zrecenzowano: 3 sierpnia 2019

Hotel Sidi Mansour Resort & Spa
Wakacje koniec lipca 2019r.
Hotel ładny, wejście bardzo ładne i robi wrażenie. Przy wjeździe do hotelu jest dwóch ochroniarzy, otoczenie po za hotelem to jeden bar w który imprezy są do późnej nocy ale nic nam to nie przeszkadzało. Na przeciwko jest także duży shopping center gdzie idzie dostać wszystko, od pamiątek po ubrania i jedzenie, ceny bardzo przystępne, my nie korzystaliśmy z taksówek tylko tam się obkupiliśmy. I już na tyle wokół hotelu nic więcej nie znajdziemy.
Hotel posiada dwie windy, które przy pełnym obłożeniu hotelu wystarczały spokojnie. Wifi działa w lobby i czasem jak jest mało osób na basenie i w barze. Nasz pokój był bardzo czysty codziennie sprzątany, codziennie zmieniane ręczniki, posiadał lodówkę, telewizor oraz ładną łazienkę, hotel ma swoje lata ale jest naprawdę zadbany pokoje było widać, że były nie dawno malowane ale my w pokoju za dużo nie przebywaliśmy a byliśmy na wakacjach z 21 miesięcznym dzieckiem. Pokój był duży, dla nawet 4 osób by spokojnie wystarczył. Posiłki:
- śniadania były już od 6:30 do 10 i wybór był bardzo dobry, codziennie omlety naleśniki itd…
- obiady od 12:30 do 14:00 w sezonie warto iść na obiad o 13:30 nie ma tłoku a spokojnie można nawet godzinę siedzieć i jeść bo jedzenie cały czas donoszą jedynie po 14 zamykają restaurację i nie wpuszczają, do obiadu codziennie lody i dużo innych smakołyków, jest w czym wybierać ;)
- kolacja od 19 do 21:30, no tu już mogę powiedzieć, że jedzenia jest ogrom. Codziennie inne smakołyki serwowane na dworze, owoce morza, ryby, świeżo krojone przy nas arbuzy, melony, śliwki i wiele więcej… oraz oczywiście lody ;)
- Przekąski codziennie od 11:30 do 17. Pyszna pizza z pieca oraz frytki i kanapki
- bar All inclusive od 9 do 23 wybór drinków i alkoholi (rum, wódka, gin, whyski) wystarczający. Co najważniejsze w barze leją wszystko z butelek (cola, tonic itd..)W pokoju sprzątaczki nie dają wody do lodówki jak to jest w innych hotelach, wodę możemy brać w barze do woli w butelkach 0,5l i 1l
Animacje my zbytnio nie korzystaliśmy ale cały czas chodzili i zabawiali i było to widać, piana party i różne inne zabawy za dnia. Basen, przed wyjazdem ktoś mi pisał, że mały powiem tak był bardzo duży i w pełni sezonu nie było tłoku na basenie, duży brodzik co było dla córki frajdą ;) Teren wokół hotelu zadbany, a po wyjściu wiadomo jak to Tunezja … Na plażę 5 min spacerkiem ale jeździ bus co chwilę, z plaży skorzystaliśmy raz, bar na plaży jest. Jeśli chodzi o glony to są ale widać, że wszystko jest codziennie sprzątane. Rezydentka tui pani Monika bardzo miła odbierała telefony. W hotelu są wszyscy bardzo mili i bardzo a to bardzo przyjaźnie nastawieni, Hotel będę bardzo polecał każdemu.

2  Dziękujemy, PatrykM614
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Bardzo ładny hotel, przepyszne jedzenie ,co dziennie cos innego na kolację , a animatorzy rewelacyjni. Cały czas coś się dzieje. Bardzo dbają o gości. Zróżnicowane animacje dla dorosłych i dla dzieci. Gorąco polecam.

1  Dziękujemy, Katarzyna C
Zrecenzowano: 18 lipca 2019

Wymarzone miejsce! Najlepiej spędzone 2 tygodnie. Dobre jedzenie. Piękna plaża. Ale najlepszą i największą atmosferę robią animatorzy, nie ma lepszych. Animacje w ciągu dnia, codziennie wieczorem inne show. GORĄCO POLECAM !!!

Dziękujemy, Nsosmwozmwoxmsoxm