Midoun
Zrecenzowano: 23 sierpnia 2019

Hotel jest naprawdę cudownym miejscem na wypoczynek. Spędziliśmy tutaj tylko tydzień, ale jesteśmy tak zadowoleni i wypoczęci, jakbyśmy byli tam conajmniej miesiąc. Zacznę od obsługi, cudowna i strasznie pomocna (oczywiście jeżeli okażę się im należyty szacunek i uprzejmość). Oczywistym jest, że ich angielski nie jest najlepszy (głównie francuski), Ale da się zrozumieć. Pokój był bardzo dobry, spodziewaliśmy gorszych warunków za tą cenę. Sprzątanie było codziennie, ręczniki również tak wymieniane, cały pokój był mniej więcej czysty (jak na warunki panujące w afrykańskich hotelach). Jedzenie było pyszne, duży wybór i codziennie było mniej więcej zróżnicowane, aby nie jeść codziennie tego samego. Każdy na pewno coś znajdzie. W tym hotelu znajduje się tylko jeden basen, Ale jest całkiem spory, dlatego zawsze jest miejsce. Animacje, aerobik były cudowne! Na plażę można dotrzeć wolnym krokiem w około 10 minut. Troszeczkę zabrudzona (mam na myśli papierosy w piasku itd.), jednak obsługa starała się sprzątać. Zdecydowanie polecam ten hotel, jest to świetny wybór za przystępną cenę!

Dziękujemy, demand21
Zrecenzowano: 20 czerwca 2019

Wspaniale wakacje!!
Hotel czysty i zadbany
Obsluga kompetentna i mila
Servis hotelowy dobry
Jedzenie smaczne a kelnerzy mili i pomocni
Animation team REWELACYJNY !!!
Wiele roznych zajec organizowanych przez te grupe spelnialo oczekiwania kazdego - zarowno dzieci, doroslych jak i mlodziezy.
Wymienic z imienia trzeba glownie takich jak :
Hechmi !!!!!!!!!!!!!!
Ninu !!!!!
Sala !!!
Montasar!!
Niezwykle udane wakacje !
Dzieki Mocne !

Dziękujemy, Lucyna R
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Byliśmy w tym hotelu w czerwcu 2019 roku.
Hotel czysty i schludny. Największe wrażenie wywarli na nas animatorzy. Wspaniała grupa, cudowni ludzie. Umilili nam wypoczynek. Proponowali dużo gier i wspólnych zabaw. Rewelacja !

Dziękujemy, Małgorzata R
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Hotel bardzo dobry. Czysto, schludnie, klimatycznie. Obsługa profesjonalna i miła. Animacje ciekawe, super prowadzący. Szczególnie Momo i Djo. Są bardzo profesjonalni i sympatyczni.Całkiem dobre jedzenie. Szczerze polecam.

Dziękujemy, Podrozniczka123qwert
Zrecenzowano: 29 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Świetna, przyjazna i profesjonalna obsługa - wprowadząją wspaniałą atmosferę w hotelu. Super posiłki duży wybór potraw, kelnerzy i kucharze wyśmienici. Cudowne morze. Tanie taksówki,można zrobić zakupy na mieście. Dużo atrakcji nad morzem. Polecam !!!!!

Termin pobytu: maj 2019
Dziękujemy, Sylwia K