Dobra inwestycja

Na jednym bilecie 3 atrakcje: krokodyle, skansen i muzeum. Ok. godz. 16/17 możliwość zrobienia... Przeczytaj więcej

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl

Zrecenzowano dzisiaj
Alldonetta
Warto

Ciekawa, nie droga atrakcja. W cenie biletu mamy: muzeum, wioskę tunezyjską i oczywiście krokodyle... Przeczytaj więcej

Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl

Zrecenzowano wczoraj
Blondepower
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 664)

Zrecenzowano: 13 września 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy 11 września na karmieniu krokodyli,super widoki i niezapomniane wrażenia.Pomimo to że było pełno ludzi i tak bez problemu można było wszystko zobaczyć.Po karmieniu poszliśmy oglądać resztę zwierząt,jest też Muzeum Lalla Hadria,gospodarstwo berberyjskie w którym można nauczyć się jak się plecie kapelusze.Bardzo mili panowie z którymi można porozmawiać po Polsku i do tego bardzo pomocni i mili ponieważ jak wyszliśmy już z tego parku(a byliśmy z niespełna 2 letnią corką)około 19 to pełno ludzi czekało na taxi( ogólnie ciężko jest złapać powrotną taksówkę)i gdyby nie Ci panowie którzy podwieźli nas pod sam hotel to byśmy pewno tam jeszcze stali może przez 1h.Polecam Gorąco ten park

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Sylwia N
Zrecenzowano: 13 września 2019

Kilka godzin z życiorysu z pewnością wypadnie. Na poziomie zrobiona atrakcja. Łatwy dostęp i dobra widoczność gadów.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Spidermarx76
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2019

Zdecydowanie polecam odwiedzenie tego miejsca. Bardzo fajnie zrobione. Mimo dosyć wysokiej temperatury nie czuć było brzydkich zapachów, jakie można spotkać w tego typu miejscach. Bardzo czyste i zadbane. Około godziny 17.00 są karmione krokodyle, niestety trafiliśmy ba dzień, w którym ich nie karmiono, ale można było zrobić sobie zdjęcie z małym krokodylem na racach. Ogólne wrażenie bardzo dobre,

Dziękujemy, Tomi_Luli
Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Miejsce takie sobie - choć dla osób, które nie widziały podobnych miejsc w innych częściach świata może być atrakcją. Krokodyle widoczne niemniej jednak pozbawione chęci do życia. Karmienie to żenujące "widowisko" - zwierzęta są prawdopodobnie przekarmione lub pod wpływem środków odurzających - na świeże mięso, które jest im wrzucane praktycznie nie reagują. Jeśli ktoś się wybiera i jest w hotelu nie dalej niż 10km warto pojechać tam taksówką i kupić bilet na miejscu - jest zdecydowanie taniej.

Dziękujemy, GoshaWy
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Bardzo fajnie miejsce godne odwiedzenia. Super!!!! Ceny niskie a frajda z oglądania krokodyli niesamowita. Dobrze zorganizowany teren. Można podjechać taksi bardzo tanie.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Esnerki