The Crocodile Farm
Zapisz
Bardzo mi sie podobalo polecam

Super niesamowite bylo zobaczyc tyle krokodyli szczegolnie polecam odwiedzic to miejsce w porze... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 3 dni temu
775karolinar
Fajny pomysł

Zwierzęta robią ogromne wrażenie. Otoczenie super. Warto pospacerować powoli i spokojnie. Polecam... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 19 października 2020
Katarzyna O
Łódź, Polska
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 781)

Zrecenzowano: 30 sierpnia 2019

Miejsce takie sobie - choć dla osób, które nie widziały podobnych miejsc w innych częściach świata może być atrakcją. Krokodyle widoczne niemniej jednak pozbawione chęci do życia. Karmienie to żenujące "widowisko" - zwierzęta są prawdopodobnie przekarmione lub pod wpływem środków odurzających - na świeże mięso, które jest im wrzucane praktycznie nie reagują. Jeśli ktoś się wybiera i jest w hotelu nie dalej niż 10km warto pojechać tam taksówką i kupić bilet na miejscu - jest zdecydowanie taniej.

Dziękujemy, GoshaWy
Zrecenzowano: 27 sierpnia 2019

Bardzo fajnie miejsce godne odwiedzenia. Super!!!! Ceny niskie a frajda z oglądania krokodyli niesamowita. Dobrze zorganizowany teren. Można podjechać taksi bardzo tanie.

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Esnerki
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

Najlepsze dla dzieci. Karmienie krokodyli o 17.00 przeereklamowane gdyz sa tak najedzone, ze nie chca jesc.

Dziękujemy, Patrycja B
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2019

bylismy na fermie w lutym. było 602 sztuki małe i duze. pokaz fajny. spacer po fermie w zimie przyjemny w upale na pewnoi juz mniej. ogolnie miejsce dla dorosłych i dzieci z ciekawymi ekpozycjami i miejscami gdzie mozna podziwiac jak w tunezji kiedys bywało

Termin skorzystania z atrakcji: luty 2019
Dziękujemy, Lilianna S
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

Obiekt urządzony z rozmachem. Czysto, co w Tunezji nie jest normą. Możliwość wzięcia małego krokodyla na ręce - bezcenne. Polecam

Dziękujemy, zbigniewp682