Zrecenzowano: 2 września 2019

Hotel bardzo fajny, pokoje świetne, czyste z doskonale działająca klimą. Duzy basen - imprezowy i głośny:) Tam nie siedzieliśmy :) natomiast mniejsze baseny - 30 m od plaży , nieopodal zjeżdżalni i baru lunchowego - rewelacja :) Pod palmami, pełen luz i relaks, nad morzem można być 100 razy bo bardzo blisko:) jedzenie świetne, dużo...wiadomo, niektóre dania lepsze, niektóre gorsze ale jest wybór. Animatorzy fajni, imprezy wieczorne z muzyka na żywo :) świetny kompleks muzealny z farma krokodyli nilowych niedaleko - 5 dinarów TAXI i jesteś na miejscu :) Super odpoczynek :)))

Dziękujemy, Agnieszka G
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SamiraMokhles, Responsable relations clients, SENTIDO Palm AzurOdpowiedź udzielona 2 tygodnie(-i) temu

Dear Customer,
We thank you very much for taking the time to share your opinion on Trip Advisor
Your comments, suggestions and satisfactions are well taken into consideration and we thank you.
We will be very happy to see you again for your next holidays, our team is ready to welcome you.
HOLIDAY CONCIERGE Samira Mokhles
SENTIDO PALM AZUR

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel spełnia wymagania 4* obiektu. Pokoje sprzątane codziennie, posiłki urozmaicone, wiele atrakcji na terenie hotelu np mini golf, tenis, siatkówka, kilka basenów itp. Plaza z ciekawym ruchomym pomostem. Brak nachalnych sprzedawców lokalnych wycieczek, co jest często spotykane w krajach afrykańskich. Obsługa pomocna i usmiechnieta.
Polecam!

Dziękujemy, Renata B
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SamiraMokhles, Responsable relations clients, SENTIDO Palm AzurOdpowiedź udzielona 22 sierpnia 2019

Dear Customer,
thank you very much for your feedback. We are happy that you had a nice stay.
We hope to see you again in SENTIDO PALM AZUR
Holiday Concierge Samira MOKHLES

Zrecenzowano: 12 lipca 2019

Zanim przeczytałam opinie o tym hotelu wykupiłam tam pobyt na 2 tygodnie, byłam rozczarowana recenzjami. Pojechałam i spędziłam z rodziną cudowne 2 tygodnie, i chciałam podzielić się swoją opinią. Jedzenie wybór wg mnie duży, codziennie jest jakaś niespodzianka danie dania a ludzie rzucają się na pizzę i frytki tylko to pochłaniali a był ryż, makarony, kasze, sosy, mięsa, kurczak, indyk, cielęcina codziennie były pyszne zupy. Czasami podkreślam czasami i to krótko trzeba było poczekać na jedzenie ale to ze względu na brak umiaru ludzie nabierali porcje po brzegi a oni mają nieduże te patelnie do smażenia Co do braku sztućców na śniadanie bierzemy sami nie podają, natomiast na obiedzie i kolacji obowiązkowo sztućce, kieliszki na stole podane, zdarzyło się dwa razy, że kelner nie zdążył nakryć po kimś stołu ale wystarczyło poczekać 2 minuty. Co do basenu wielki co mnie zdziwiło aż 2 ratowników którzy pilnowali !! wyprosił z basenu grupę ludzi z ogromnymi pelikanami nie wolno ogranicza mu widoczność kąpiących się nigdzie nie było takiego bezpieczeństwa na basenie. Prawdą jest rezerwowanie leżaków niestety o 9 godzinie wolne były nieliczne :( na plaży też mało leżaków. Plaza w naszym hotelu świetna ale morze kamieniste i glonowate ale obok 100m jest porzucony hotel i tam jest morze z cudownym dnem. Animatorzy świetni !!! mini klub dla dzieci super, obsługa hotelowa rozmawia w języku angielskim, francuskim, rosyjskim. Wszyscy bardzo mili i pomocni nie zanotowałam wobec nas żadnej ignorancji.Bardzo dużo ludzi z Francji i Rosji. Przed hotelem trzy mini galerie handlowe, większy bazar jest w mieście MIDOUN 8 km od Hotelu można bezpiecznie pojechać taksówką za 4 dinary.
Zalety: piękny hotel, ogromny hol, duży basen, piękna plaża, zadbane klimatyzowane i sprzątane codziennie pokoje, piękny teren, wspaniałe animacje.
Wady: mała liczba leżaków przy plaży, kamieniste dno morza

Dziękujemy, iwonka46
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: SamiraMokhles, Responsable relations clients, SENTIDO Palm AzurOdpowiedź udzielona 12 lipca 2019

Dear customers,
We thank you for your comment and we are very happy to know that you had a pleasant stay with us.
See you soon.
Your Holiday Concierge Samira MOKHLES
SENTIDO Palm Azur

Zrecenzowano: 10 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Wspaniale wakacje animatorzy mistrzostwo świata polecamy wyjazd dla rodziny i znajomych. Jedzenie mega smaczne pokoje czyste naprawdę polecam. Obsługa hotelowa uprzejma miła barmani przyjemnie dla ludzi.

Dziękujemy, basiak884

Dear Customers
Thank you for the compliment and we will be happy to see you again.
Your Holiday Concierge Samira MOKHLES
SENTIDO Palm Azur

Zrecenzowano: 16 maja 2019

Nie mozna sie przyczepic do miejsca jako infrastruktury. hotel jest ładny, ma piekny ogród, lobby, wiele barów i baseny. Basen dla dzieci jest osobno, fajnie wyposażony w pływaki i zadaszony częściowo, co jest ważne bo gorąc straszny.
Minusem jest czystosc i jedzenie. Niestety mentalność tubylcow pracujacych w hotelu jest daleko odbiegająca od standardów. Są niemili, niechętni do pomocy. Poprosilismy o wytarcie stołu - dostalismy prawie szmata po rekach. Brudne talerze i dosyc slabe jedzenie. kelnerzy chodza jak za kare, barmani z łaską podają napoje. Obsługa jest straszna i nie jest zbyt czysto. Nie zalezy im wcale. Plusem sa ludzie z animacji- Bardzo angazuja sie w organizowanie wieczorow i atrakcji dla dzieci. Tylko oni w tym hotelu do czegos sie nadaja. Plaza ok, ale nie jest sprzątana i pelno jakis glonow, a wystarczy tam posprzatac. Mozna jechac ale szalu nie ma.

Termin pobytu: wrzesień 2018
Dziękujemy, AnetaBruno