Midoun

Wybierając hotel Joya zasugerowaliśmy się b.dobrymi opiniami o tym hotelu Niestety rzeczywistość na miejscu okazała się inna. Hotel raczej 3 gwiazdki stare pokoje Jedzenie słabej jakości Hotel słaby !!!

Dziękujemy, wielkopolska35

Karaluchy w pokoju ( nie tylko w naszym), nie działała klimatyzacja, światło, spłuczka w WC(naprawiana kilka razy przez 2 dni) i nie zamykało się okno w pokoju (parter). Pokój nie posprzątany- pobrudziłam odzież wsadzając ją do szafy. Dziury w łazience pozatykane silikonem, który zmienił już kolor na czarny. Bardzo dobre jedzenie, bardzo zróżnicowane- każdy znajdzie coś dla siebie. Super świetny kelner (Sakri). Ręczniki brudne, niedoprane. Animacje na bardzo wysokim poziomie, w każdy dzień coś nowego.Animatorzy pełna profeska. Basen godny pochwały, z łagodnym spadkiem (przyjazny dla dzieci). Bar z drinkami ale tylko w budynku. Barek przy basenie z alkoholem - niedostępny.Przy plaży wielbłądy i konie srające na piasek (nikt tego nie sprząta). Leżaki przy morzu w opłakanym stanie(połamane i zdewastowane). Nie ma suszarki do suszenia ręczników. Na pewno tam nie wrócę

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój 165 - nie polecam, ciemno w pokoju.
Dziękujemy, malenka80
Zrecenzowano: 9 września 2019

Hotel skromny ale ogólnie ok. Duży plus za animacje. Animatorzy nie pozwalają się nudzić a w szczególności Bonbon, któremu energii nigdy nie brakuje;) do jedzenia każdy coś znajdzie. Minusem jest bar na plaży i sama plaza, gdzie chyba nikt nie slrzata. Ogólnie wyjazd udany.

Dziękujemy, Hurgada8
Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Animacje są bardzo dobrze prowadzone przez wszystkich(np.bonbon) , obsługa w restauracji bardzo dabra (pan Sakri), jedzenie przeciętne lecz można natrafić na wspaniałe okazy, pokoj w moim przypadku był beznadziejny dużo rzeczy nie działało(toaleta, światło) oraz często odwiedzali nas nieproszeni goście w postaci karaluchow.

Dziękujemy, Piotr Ś
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Dwa tygodnie to mało ,super zabawa ,animatorzy zajefani w szczególności Hugo miło spędzony czas,nie ma nudy zabawa do rana ,nie chce się wracać do domu polecamy warto zrobić powtòrkę i barmani

Dziękujemy, Anna S