Zrecenzowano: 4 września 2019 z urządzeń przenośnych

Animacje są bardzo dobrze prowadzone przez wszystkich(np.bonbon) , obsługa w restauracji bardzo dabra (pan Sakri), jedzenie przeciętne lecz można natrafić na wspaniałe okazy, pokoj w moim przypadku był beznadziejny dużo rzeczy nie działało(toaleta, światło) oraz często odwiedzali nas nieproszeni goście w postaci karaluchow.

Dziękujemy, Piotr Ś
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Dwa tygodnie to mało ,super zabawa ,animatorzy zajefani w szczególności Hugo miło spędzony czas,nie ma nudy zabawa do rana ,nie chce się wracać do domu polecamy warto zrobić powtòrkę i barmani

Dziękujemy, Anna S
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu wraz z żoną.
Biorąc pod uwagę cenę było lepiej niż się spodziewaliśmy.
Hotel możliwe zadbany i obsługa która stara się aby turyści byli zadowoleni.
Jedzenie urozmaicone, świeżo przyrządzane mięsa, grill itd.
Szczególne wrażenie zrobili na nas chłopaki Animatorzy .. Grupa chłopaków którzy od rana do wieczora zabawiają gości na basenie i poza nim- gry, zabawy, różne konkurencje i tańce..
Szczególnie pozdrawiamy Bonbon and Igou ..

Dziękujemy, DanielJagielski
Zrecenzowano: 9 lipca 2019

Ogólnie polecam ! Pokoje dość ładne , jedzenie dobre i dużo ale najlepsze to grupa animatorów szczególnie pozytywni i fajni to Bonbon mamado chipó Igor ... robią super robotę ... jeśli chodzi o plaże to zadbana tak samo jak basen hotelowy

Dziękujemy, Angelika J
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Recenzja
Dokładnie tydzień temu wróciliśmy z tygodniowego urlopu na Djerbie w hotelu Joya Paradise. Z przykrością muszę napisać, że dawno nie widziałam tak złego standardu. Pokoje nadające się do remontu. W łazience grzyb na lustrze, po całej długości lustra. Na tarasie bardzo mocno zniszczone krzesła, w ubikacji popękane kafelki na ścianach, zepsuta toaleta, zapach w pokoju nieswiezy, czuć jakby stęchliznę. Bardzo słabe śniadanie, obiady już lepsze, kolacje najlepsze. Obrusy brudne, kieliszki i szklanki plastikowe, porysowane jakby od dawna były użytkowane z nieprzyjemnym zapachem. Nazwy dań tylko w języku francuskim, zero angielskiego. Na recepcji bardzo nieprzyjemna obsługa. Źle traktują Polaków, najlepiej traktowani byli Francuzi, a wrecz wszyscy przy nich skakali. Recepcja bardzo niemiła i w ogóle nie mówią po Angielsku, więc ciężko było się z nimi dogadać. O wszystko trzeba było się prosić, a nawet wykłócać. Po przyjeździe do hotelu, po zakwaterowaniu, żaden Pan z recepcji nie odprowadzil nas do pokoju, błądzilismy z mężem i szukaliśmy naszego pokoju. Przez dwa dni pomimo tego, że w hotelu jest kantor, nie chcieli wymienić nam dolarów. Dopiero nasza rezydentka z Tui na spotkaniu wymieniała nam pieniądze.
Nie polecam nikomu tego hotelu. To był najgorszy wyjazd w moim życiu. Brud, niemila obsługa, lekceważenie Polaków.

2  Dziękujemy, MartaM3986