Midoun
Zrecenzowano: 7 lipca 2019

Hotel jest dobry na wakacje w Tunezji. Blisko piaszczystej plaży, na terenie duzy i głęboki basen. Możliwość korzystania ze SPA. Wyżywienie bardzo dobre i różnorodne (opcja All Inclusive). Pokoje duże i funkcjonalne, większość z pięknym widokiem na morze. Personel bardzo miły. Jedyna wada to bardzo głośna muzyka grająca do 24.00 (codziennie)

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokój z widokiem na morze
1  Dziękujemy, Rulon123
Zrecenzowano: 5 lipca 2019

Witam.
hotel Magic Djerba Mare nam bardzo sie spodobal. Odpoczywalismy ze znajomymi . Polozenie hotelu bardzo dobre. W poblizu sklepy, restauracji, klub nocny . Swietna obsluga, bardzo dobre jedzenie . Plaza czysta i szeroka , fajna animacja w ciagu dnia, wieczorem wszystko po francuzku. Personel bardzo sie staral , sczegolnie chcemy podziekowac pani Marii ktora jest na recepcji , pomogla z zakwaterowaniem. Pierwszy pokoj ktory dostalismy nam sie nie podobal, widok byl na drzewo, bez rzadnego problemu na nastepny dzien nam zmienila z widokiem na miasto . Swietnie mowi po polsku chociarz jest rosjanka. Widac jak sie stara wszystkim pomoc. Polecamy wyczecke na Sahare z panem Timurem (najlepszy przewodnik na Swiecie) durzo czego mozno u niego nauczyc. W hotelu tak ze jest mini klub dla dzieci, kilka basenow, korty tenisowe.
Nie zapomniane wakacje z biurem Sun and Fun.

2  Dziękujemy, nowakanowak
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019

Pokoje jak na warunki tamtejsze ok.Hotel położony przy piaszczystej plaży.Basen czysty ale mały jak na tylu turystów, brakowało leżaków.Bar na plaży płatny dodatkowo,przy basenie trzeba było uzbroić sie w cierpliwość aby dostać jakiś napój.Jedzenie w miare zawsze można było coś wybrać.

1  Dziękujemy, patykiewicz
Zrecenzowano: 9 czerwca 2019

Przyjemny hotel , nie luksusowy ale zgodny z ofertą
czysty , duży głęboki basen
Piękna hotelowa plaża
Obsługa miła i uczynna
Najlepsi animatorzy , fajne zróżnicowane zajęcia
Jedzenie ... każdy znajdzie coś dla siebie
Na wielkie brawa zasługuje rezydentka biura TUI pani Monika , pozdrawiamy
Ps. Nie jest to hotel dla Janusza i Grażyny bo znajda pękniętą terakotę czy inne mankamenty

Wskazówka dotycząca pokoi: My mieliśmy pokój rodzinny czyli dwa pokoje połączone drzwiami , czysto to najważniejsze , owszem pokoje maja swoje lata ale łóżko wygodne
Dziękujemy, Jarochmi
Zrecenzowano: 22 maja 2018 z urządzeń przenośnych

To nasz pierwszy wyjazd do krajów arabskich. Jesteśmy mile zaskoczeni, bardzo zadowoleni. Wszystko na wysokim poziomie. Świetna animacja, bardzo dobre jedzenie. Turkusowe morze i ładna piaszczysta plaża. Gorąco polecamy :)

Termin pobytu: maj 2018
Dziękujemy, Magdalena B