Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Udane wakacje lipiec 2019. Bardzo fajny hotel, jedzenie bardzo dobre, codziennie urozmaicanie posiłków, można było spróbować ich regionalnych dań to też na plus. Obsługa hotelu skakała wokół każdego, co by się nie chciało to było w przeciągu kilku sekund. Przede wszystkim bezpiecznie !! Pełna ochrona nawet na plaży, nikt nie mógł przejść przez plaże nie upoważniony.
Pokoje hotelowe tak jak w każdych krajach arabskich nie jakieś luksusy ale też nie speluna.
Ogólnie moje wakacje się super udały i z czystym sumieniem polecam !

1  Dziękujemy, PaulinaC1845
Zrecenzowano: 7 października 2018

Dużo plusów: hotel zadbany, choć nie są to na pewno 4 gwiazdki europejskie.
Trzeba się sporo nachodzić, żeby dojść do odpowiedniej i działającej windy, czasami to było irytujące.

Codziennie wymieniana pościel i ręczniki, piękna, czysta plaża, strzeżona, o 18:00 zamykana, bar przy plaży ma zjawiskowy widok na morze. Zachywcający i zadbany ogród, gdzie są leżaki, parasole, bar, stoliki, baseny - bardzo mocny punkt hotelu.

Jedzenie - każdy powinien znaleźć coś dla siebie, bardzo dobre pieczywo, jajka, pomidory grillowane, ale też niesmaczna margaryna, wędliny i sery. Rozczarowaniem była herbata i kawa - robiona ze słabej, słonej wody. Zawsze sporo świeżych owoców, pyszne desery. Obiady i kolacje zróżnicowane, choć po czasie i to się nudzi. Drinki i alkohole rozcieńczone, a jakże, ale polecam brandy i likiery.

Obsługa bardzo miła, sprawna, szybko reagująca, animatorzy bardzo dobrze integrowali się z ludźmi.

Baseny bardzo zadbane, fajne zjeżdżalnie.

Trochę nachalni hotelowi sprzedawcy wycieczek i souvenirów, trzeba lubić z nimi rozmawiać, żeby to nie było męczące.

Na plaży można wykupić lot spadochronem i motorówką, my zdecydowaliśmy na wypłynięcie w morze (1km), aby zobaczyć delfiny. Udało nam się, choć było już późno, koło 12:00. Trzeba wyjechać jak najwcześniej, kiedy rybacy karmią ryby.

Najłatwiej dogadać się po francusku, niemiecku i rosyjsku, angielski jest zdecydowanie na 4 miejscu. W hotelu jest kantor, mała siłownia, masaże i kryty basen.

Samo miasto i okolica zaniedbane i brudne. Trzeba uważać na naganiaczy, którzy widząc opaskę All Inclusive podają się za pracowników danego hotelu, chcą oprowadzać etc. Może być nieprzyjemnie, są dość nahalni. Transport - tanie taksówki, trzeba się targować na wejściu.

Polecam wycieczki fakultatywne do Kairoune i El Jem - punkty obowiązkowe, jeśli się już jest w okolicy.

Wskazówka dotycząca pokoi: Można wytargować za opłatą lepszy pokój, z widokiem na morze. :)
Termin pobytu: wrzesień 2018
3  Dziękujemy, olaT1000
Zrecenzowano: 4 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel REWELACJA!!!! Jedzenie bardzo dobre,drinki dobre ,PIWO slabawe obsługa SWIETNA!!! Codziennie animacje!!! Dla dorosłych i dzieci!!! Piękna plaża!!! Bar przy plaży z widokiem na morze!!!

OGÓLNIE POLECAM BO NAPRAWDE WARTO!!!!!!!!!

Termin pobytu: lipiec 2018
1  Dziękujemy, kierowcamana
Zrecenzowano: 26 lipca 2017

Bardzo fajny hotel. Czysto, miło, dobry wybór posiłków, pokoje sprzątane codziennie, wymieniane ręczniki i pościel. Piękna plaża z dostępem z hotelu, przeganiają z niej naciągaczy więc nie trzeba się przejmować nachalnymi handlowcami.

Termin pobytu: sierpień 2016
2  Dziękujemy, citaczek
Zrecenzowano: 13 czerwca 2017

Wygodny hotel, przy plaży z basenami i brodzikiem dla dzieci. Obsługa bardzo sympatyczna, jak to w Tunezji również urocza dla dzieci. Udane animacje, głównie dzięki fantastycznemu team'owi animatorów -serdeczni, przyjaźni, zabawni i cieli w stosunku do maluchów. Bardzo smaczne jedzenie, duży wybór potraw. W barku przy basenie pizza i lody dla maluchów między posiłkami. Pokoje całkiem czyste.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Anna S