Mahdia
Zrecenzowano: 22 lipca 2019

Hotel bardzo średni , byliśmy kilka lat temu , ocena 3/5 . Jedzenie bez rewelacji , ale da się przeżyć , obsługa miła , dobre położenie dla osób ceniących spokój i chcących wypocząć . Ładna plaża , piękny piasek i krystaliczna , turkusowa woda . Akurat plaża nadrabia całość :) Do miasta dość blisko , ładne widoki .

Termin pobytu: październik 2018
Dziękujemy, Olenia C
Zrecenzowano: 16 lipca 2019

Jedynym plusem hotelu jest jego położenie. Piękna plaża i czysta woda reszta pozostawia wiele do życzenia. Hotel jest stary ale to dałoby by się znieść żeby nie ten wszechobecny brud. Pokoje niby sprzątane codziennie ale byle jak. Na korytarzach z wykładziną to masakra, takiego syfu jeszcze nie widziałam. Jedzenie bardzo średnie,najgorsze były śniadania,bardzo mały wybór.Trzeba było dobrze się rozejrzeć żeby włożyć coś na talerz. Brudne nie zmieniane obrusy, a jak chcieliśmy czysty bo naprawdę nie dało się przy nim usiąść to nam go po prostu obrucono na drugą stronę :/Nie jestem osobą wymagającą ale nie polecam tego hotelu dla mnie poniżej średniej.

Dziękujemy, BasiaiGabrysia
Zrecenzowano: 13 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Da się przeżyć choć to opcja dla niewymagających i mniej aktywnych. Niby nie było tragedii ale rewelacji też nie...zawsze było jakieś ale...a to do jedzenia szło się przyczepić, a to do pokoju itp Ogromnym plusem z pewnością jest plaża i widoki, krystaliczna woda...jak na pobyt 15 dniowy bylo trochę za nudnawo i monotonnie ale widoki rekompensowały wszystko

Termin pobytu: kwiecień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
Dziękujemy, MartaC5204
Zrecenzowano: 25 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jedzenie dobre każdy znajdzie coś dla siebie. Położenie hotelu to dla mnie jego najlepsza zaleta, kto ma szczęście będzie widzial piękne morze ze swojego balkonu. Czysta woda , łagodne fale i piaszczysta plaża. Obsługa bardzo się stara i jest przyjazna, hotel czysty. Tunezja jest niestety brudna ale hotel próbuje się wyróżnić.Drinki nic specjalnego i słabe alkohole to dla mnie największą wada Jednak ogolny stosunek cena jakoś bardzo korzystny. Polecam.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, tomek252
Zrecenzowano: 6 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel jest duży, w drugiej połowie czerwca przebywały w nim przede wszystkim rodziny z dziećmi.Pokoje czyste,codziennie sprzątane.Jedzenie urozmaicone, dla każdego coś dobrego, dużo warzyw i owoców, smaczne.Woda kryształowo czysta,plaża średnio zad bana.Można spacerować kilometrami wzdłuż wybrzeża, pełno muszelek. Warto zwiedzić El Jemail z amfiteatrem, Mahdię z piękną Mediną,Monastyr i Sousse.Tanie taksówki,5 dinarów do Mahdii.Rezydentka z TUI, Pani Klaudia bardzo kompetentna.We wszystkim pomogła. Ogólnie udany wypoczynek w niezłym hotelu.

Termin pobytu: czerwiec 2018
Typ podróży: Podróż w pojedynkę